Viso kūno masažas – šiuolaikinis natūralus ir veiksmingas vaistas

Viso kūno masažas yra puiki priemonė, padedanti sumažinti kūno įtampą, jaučiamą nerimą ar netgi depresiją. Nors anuomet masažai būdavo prilyginami prabangos detalėms, laimei, šiandien masažai yra labai plačiai paplitę ir lengvai prieinami kiekvienam vartotojui. Taigi, viso kūno masažas dabar žmonėms gelbėja atsipalaiduojant, atsigaunant ir atstatant gerą organizmo būklę.

Viso kūno masažas padeda atsigauti

Didelė dalis žmonių kasdien susiduria su labai dideliu stresu, kurį kelia jų darbas ar kasdieniai rūpesčiai. Todėl nenuostabu, kad tiek daug žmonių šiandien renkasi masažą, kurio pagalba gali lengviau sumažinti juntamą stresą, nerimą ir įtampą, kartu pagerinant ir bendrą gyvenimo kokybę.

Masažo metu įvairių technikų pagalba yra veikiami raumenys, sausgyslės ir raiščiai. Egzistuoja daugybė skirtingų masažo rūšių, todėl masažo terapija gali būti labai įvairi – nuo lengvo glostymo pasitelkiant eterinius aliejus, iki intensyvaus masažo, veikiant giliuosius audinius.

Keletas iš šiuolaikinėje rinkoje siūlomų masažų:

  • Klasikinis masažas: Viso kūno masažo metu yra masažuojamos bene visos kūno dalys, pradedant pėdomis, kojomis, sėdmenimis ir baigiant rankomis, nugara, pečiais, sprandu bei galva. Tai yra labai atpalaiduojantis ir veiksmingas masažas, pasižymintis didele privalumų gausa žmogaus sveikatai ir bendrai savijautai.
  • Anticeliulitinis masažas: Šio masažo pagalba yra siekiama sumažinti arba visai pašalinti dėl celiulito atsiradusius odos nelygumus, panašius į apelsino žievelę. Anticeliulitinio masažo metu yra naudojami stiprūs paspaudimai ir greitas masažinių judesių tempas, tokiu būdu veiksmingai išjudinant kraujotaką, limfotaką ir pašalinant susidariusias riebalų sankaupas.
  • Sportinis masažas: Sportinio masažo pagalba yra siekiama organizmą atstatyti po patirtų sportinių traumų ar patirto didelio fizinio krūvio. Jis gali būti tiek atpalaiduojantis, tiek ir stimuliuojantis. Masažo metu yra naudojami tempiamieji ir spaudžiamieji judesiai, veikiant visas raumenų grupes ir giliai masažuojant audinius.
  • Limfodrenažinis masažas: Šios masažo metu yra naudojami švelnūs masažiniai judesiai. Masažu siekiama atstatyti sutrikusią limfinę sistemą ir iš organizmo pašalinti toksinus. Limfodrenažinis masažas pagerina kraujotaką ir suaktyvina limfos apytaką, jis padeda atsikratyti nuovargio ir galvos skausmų.

Ir tai yra tik vos kelios iš daugybės šiandien siūlomų masažo rūšių. Tai rodo, kad kiekvienas žmogus gali nesunkiai pasirinkti jo fizinę būseną ir sveikatos būklę geriausiai atitinkančią masažo techniką. Plačiu skirtingų masažo rūšių asortimentu pasižyminčios profesionalios masažo paslaugos Vilniuje tai labai puikiai atspindi.

Reikšmingi masažo privalumai

Jei jums dar niekuomet neteko pasinaudoti masažo siūlomais privalumais, tai turėtų atsidurti pirmojoje jūsų svarbiausių darbų sąrašo vietoje. Tai padės jums ne tik pagerinti savo fizinę būklę, tačiau taip pat padės subalansuoti ir psichologinę pusiausvyrą. Todėl verta pateikti ir keletą masažo privalumų jūsų sveikatai.

Atgaivinama oda

Masažo metu yra naudojami specialūs masažiniai geliai ir aliejai, kurių pagalba tampa lengviau atpalaiduoti raumenis, tačiau jie taip pat padeda ir veiksmingai sudrėkinti odą. Nereikėtų pamiršti ir masažo terapijos metu masažisto pasitelkiamų judesių rankomis, kurie odą veikia kaip švelnus odos šveitiklis, padedantis pašalinti negyvas odos ląsteles, tokiu būdu atgaivinant ir atjauninant odą.

Nuraminama nervų sistema

Šiandien daugelio žmonių nervų sistema yra nuolatos veikiama didelio streso ir tai labai neigiamai atsiliepia visai nervų sistemos veiklai. Dėl įsitempusių raumenų ir sausgyslių tam tikrose kūno vietose yra spaudžiami nervai, o tai gali sukelti skausmą, maudimą ir didelį diskomfortą. Būtent todėl viso kūno masažas gali būti labai veiksmingas – padedantis sumažinti raumenų įtampą ir atpalaiduojantis nervų sistemą.

Kai nervų sistema yra atsipalaidavusi, padidėja ir endorfinų išsiskyrimas, pagerinantis nuotaiką. Tokiu būdu taip pat subalansuojama hormonų pusiausvyra, nulemianti geresnę miego kokybę, mažesnį streso lygį, paskatinanti imuninių ląstelių gamybą ir netgi pagerinanti medžiagų apykaitą.

Pagerinama kaulų ir raumenų būklė

Masažas ne tik padeda pasijusti geriau, tačiau jis taip pat pagerina kaulų ir raumenų aprūpinimą krauju. Todėl reguliariai atliekamas kūno masažas gali veiksmingai pagerinti raumenų funkcijas ir sustiprinti kaulus. Padidėjęs raumenų aprūpinimas krauju padeda iš raumenų pašalinti kenksmingos laktinės rūgšties sankaupas. Visa tai gali sumažinti ir jaučiamą raumenų skausmą.

Tuo tarpu didelė dalis žmonių yra linkę manyti, jog mūsų kaulams nereikia aprūpinimo krauju, tačiau iš tikrųjų viskas yra priešingai. Lygiai taip pat kaip jau minėti raumenys, kaulai taip pat yra sustiprinami ir pagerinama jų būklė, kuomet pagerėja jų aprūpinimas krauju. Tokiu būdu kaulai gauna daugiau kalcio ir įvairių kitų mineralų, kurių reikia jų funkcijoms palaikyti ir tvirtumui išsaugoti.

Pagerinama limfinės sistemos veikla

Limfinė sistema yra lyg mūsų organizmo „kanalizacija“. Tai yra vieta, kurioje mūsų organizmas pats save detoksikuoja ir surenka įvairias atliekas. Todėl jei žmogus susiduria su edema ar skysčių sulaikymu, viso kūno masažas gali būti labai naudingas.

Mūsų limfinė sistema yra būtina tam, kad būtų užtikrintas tinkamas limfos pasiskirstymas visame kūne ir mūsų imuninė sistema galėtų funkcionuoti kaip įmanoma veiksmingiau. Limfinė sistema yra sudaryta iš limfmazgių, išsidėsčiusių po visą mūsų kūną, tačiau daugiausiai jų yra mūsų kaklo srityje, pažastyse ir kirkšnyse.

Taigi, masažo metu yra pagerinama ne tik kraujotaka, tačiau ir limfos tekėjimas, todėl tampa lengviau pašalinti įvairiose kūno vietose susikaupusius skysčius. Taip pat profesionalus kūno masažas pagerina visą limfinės sistemos veiklą, paskatinant veiksmingesnį atliekų, negyvų ląstelių ir netgi kenksmingų patogenų pašalinimą iš mūsų organizmo.

Pagerinama medžiagų apykaita

Didelis streso lygis ir nuolatinis jaučiamas psichologinis spaudimas gali turėti labai didelę neigiamą įtaką mūsų organizmui. Ir tokiais atvejais labai dažnai nukenčia mūsų virškinimo sistema, sutrikdant medžiagų apykaitą.

Laimei, reguliarus viso kūno masažas gali padėti sumažinti juntamą stresą, savo ruožtu pagerinant ir virškinimo sistemą. Mūsų organizme virškinimo procesai yra reguliuojami parasimpatinės nervų sistemos pagalba, padedant gaminti seiles, skrandžio sultis ir insuliną. Be to, tai padeda stimuliuoti ir peristaltiką.

Sumažinami nugaros skausmai

Masažas gali labai veiksmingai sumažinti įvairius nugaros skausmus. Ir šis privalumas neretai tampa viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl didelė dalis žmonių reguliariai naudojasi profesionalaus masažo paslaugomis.

Šiais laikais nugaros, kaklo ir pečių skausmai yra labai dažni, todėl viso kūno masažas gali labai veiksmingai pasitarnauti sprendžiant šias dažnas ir opias problemas, kurios labai neigiamai paveikia žmonių gyvenimo kokybę ir sukelia didelį diskomfortą.

Sumažinamas streso lygis

Norint gyventi sveiką ir pilnavertį gyvenimą yra labai svarbu išmokti suvaldyti stresą, kuris dažnai lydi mus mūsų kasdienybėje. Priešingu atveju reikšmingai pablogėja mūsų psichologinė būsena, prastėja miegas, atsiranda nerimas ir neigiamai paveikiama mūsų sveikatos būklė.

Tuo tarpu reguliariai atliekamas masažas gali padėti natūraliomis priemonėmis sumažinti jaučiamą stresą, tokiu būdu pagerinant gyvenimo ir miego kokybę, suteikiant didesnį pasitikėjimą savimi ir padedant pasijusti laimingesniais, kadangi masažo metu paskatinamas laimės hormonų, tokių kaip serotoninas ir dopaminas, išsiskyrimas. Be to, šie hormonai padeda sumažinti streso hormonų, tokių kaip kortizolis, lygį, subalansuojant mūsų psichologinę pusiausvyrą ir suteikiant daugiau energijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Karpų šalinimui – inovatyvūs metodai bei priemonės

Karpa yra nedidelis, gerybinis odos išauga, kurį sukelia žmogaus papiloma virusas (ŽPV). Karpos gali būti įvairių formų, dydžių ir spalvų, tačiau dažniausiai būna baltos, rudos ar rausvos spalvos. Jos gali būti lygios arba šiurkščios, o kartais gali sukelti skausmą ar niežulį. Karpų šalinimas Vilniuje gali būti atliekamas labai įvairiais metodais. Kiekvienai situacijai yra parenkamas labiausiai […]

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]