Vandens filtrai – kaip vyksta jų profesionalus montavimas ir priežiūra?

Norint, kad vandens filtrai puikiai veiktų, jiems reikalingas ne tik profesionalus montavimas, bet ir jų profesionali priežiūra. Tokio vandens prietaiso montavimas ir priežiūra nėra sudėtinga, kai tai atlieka šios srities kvalifikuoti specialistai. O kad jie mažiau ar visai negestų ir būtų galima išvengti remonto ar keitimo, kurie nemenkai ištuština pinigines, reikia laiku atlikti profilaktinę patikrą. Šiame straipsnyje atskleisime kaip vyksta profesionalus vandens filtrų montavimas ir  priežiūra. Pasakysime kaip suprasti, kad vandens filtrams būtina profilaktinė patikra. Taip pat įvardinsime kokiems vandens filtrams reikalingos serviso paslaugos.

Vandens filtrai – kaip vyksta jų profesionalus montavimas ir priežiūra?

Vandens filtrų montavimas atliekamas šiais etapais:

 • Po atliktų matavimų objekte kuriama montavimo schema;
 • Atliekamas pasirinktos įrangos pirkimas/gamyba;
 •  Reikalingi sistemos elementai tiekiami užsakovui;
 • Vyksta schemos surinkimas;
 • Atliekamas sistemos pajungimas;
 • Įrangos pajungimas;
 • Sistema paleidžiama ir vyksta jos darbo ir vandens kontrolė.
 • Yra daug montavimo būdų, priklausomai nuo įrangos funkcijų, dydžio ir vietos objekte. Visas vandens paruošimo įrangos kompleksas montuojamas taip, kad būtų patogu jį aptarnauti: ant grindų arba pakabinamas. Tuo atveju, jeigu sukurta sistema turi konteinerinę schemą, lieka atlikti tik paleidimo darbus.

Pagrindiniai  profesionalūs vandens filtrų priežiūros darbai:

 • Druskos pildymas;
 • Profilaktinis užpildo valymas;
 • Druskos akmens sluoksnio (druskos tilto) šalinimas;
 • Vandens slėgio tikrinimas;
 • Drenavimo sistemos tikrinimas;
 • Vandens kokybės tikrinimas;
 • Valdiklio nustatymų tikrinimas;
 • Techninis aptarnavimas ne rečiau kaip kartą, kas 12 mėnesių.
 • Pavyzdžiui, geriamojo vandens sistemos ypatingos tuo, kad joms labai svarbu periodiškai atliekama patikra. Tuo  metu pakeičiami vandens filtrų elementai, taip pat patikrinama pačios sistemos veikla, kaip veikia vandens siurbliukas, transformatorius, atbulinio osmoso membrana.

Profesionalų vandens filtrų montavimą ir priežiūrą atliekame mes, UAB „LT Aqua“. Apsilankykite mūsų internetinėje svetainėje ltaqua.lt.

Kaip suprasti, kad vandens filtrams būtina profilaktinė patikra?

Vandens filtrai ar vandens valymo sistema pradeda veikti kitaip: skleidžia neįprastą garsą, pakinta vandens srovė, vanduo įgauna sau anksčiau nebūdingą skonį ar kvapą.

Kokiems vandens filtrams  reikalingos serviso paslaugos?

Kalbant apie vandens filtrus, nepriklausomai nuo jų rūšies, praktiškai visiems vandens filtrams reikalingos serviso paslaugos. Jeigu tai yra kasetiniai filtrai, būtina juos reguliariai keisti, jeigu tai yra automatiniai vandens filtrai, būtina vožtuvų profilaktika. Osmosiniams arba gėlinimo vandens filtrams būtina sekti parametrus ir užtikrinti, kad atbulinio osmoso membrana veiktų tinkamai.

Apibendrinant, galima teigti, norint, kad vandens filtrai puikiai veiktų, reikalingas ne tik profesionalus montavimas, bet ir jų profesionali priežiūra. Kreipkitės į mus, apsilankydami tinklalapyje – ltaqua.lt ir atliksime vandens filtrų montavimą ir priežiūrą profesionaliai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Medžiaginiai baldai iš parduotuvės Baldaiska

Baldaiska.lt medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus pasirinkimas tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Nuo dizaino universalumo iki patogumo ir ilgaamžiškumo – medžiaginiai apmušalai suteikia šilumą ir stilių bet kuriai patalpai. Štai keletas medžiaginių baldų privalumų: Taigi, medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus namų savininkų ir dizainerių pasirinkimas. […]

Kokios valgomojo kėdės bus ne tik stilingos, bet ir patogios?

Kuriant ar atnaujinant valgomojo zoną, labai svarbu rinktis ne tik gražius, bet ir kokybiškus bei funkcionalius baldus. Valgomojo kėdės taip pat turi būti ne tik gražios, bet ir patogios bei ilgaamžės. Visgi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis baldus šiai zonai ir kaip juos išdėstyti bei suderinti tarpusavyje? Valgomojo kėdžių pasirinkimas yra labai platus. Visgi, […]