Gyvenimas

Kokias sukneles kiekviena moteris privalo turėti savo spintoje?

Dažnai moterų spintų lentynos lūžte lūžta nuo drabužių gausos, o ryte eilinį kartą tenka suka galvą, ką apsirengti. To priežastis labai aiški – spintoje vyrauja vieno stiliaus drabužiai ir pasikeitus aplinkybėms, nebežinoma, ką rengtis. Sakoma, suknelė visada gelbsti. Tačiau ką daryti, jei spintoje visos suknelės tinkamos tik į darbą biure, o laisvalaikio suknelės – nerasta? Tereikia papildyti savo garderobą keletu universalių suknelių, kad būtų išgelbėtas rytas svarstant, kuo pasipuošti. Taigi, kiekviena moteris savo spintoje turi turėti:

  • Suknelės į darbą. Jų stilius labai priklauso nuo darbovietės aprangos taisyklių, darbo pobūdžio ir užimamų pareigų. Rengiantis į darbą biure reikėtų užmiršti gilias iškirptes, trumpas sukneles ir prisiminti aprangos etiketo taisykles. Suknelės į darbą turėtų būti stilingos ir neiššaukiančios: vienspalvės, tvarkingos, ramių spalvų, languotos, taškuotos suknelės.
  • Megztos suknelės nepamainomos šaltuoju metų laiku. Tai visų pirma turėtų būti kokybiškos suknelės, kurios ir po keleto dėvėjimų vis dar atrodys puikiai bei atliks savo funkciją – kokybiška vilna šildys kūną. Galite rinktis su dekoracijomis arba be jų, bet įdomaus mezgimo rašto suknelė tikrai atrodys puikiai. Dėvėdama megztą suknelę galėsite keliauti į miestą pasivaikščioti, švęsti šventes ar jaukiai žiūrėti filmą kine.
  • Laisvalaikio suknelės. Tai stilingos suknelės, atitinkančios pastarojo meto mados tendencijas. Jos dažniausiai yra laisvo silueto, nevaržančios judesių,  puošnios ir sportiškos. Dėvėdama laisvalaikio stiliaus suknelę galite užsiimti viskuo, ką tik mėgstate, pavyzdžiui, susitikti su draugėmis kavos, važiuoti apsipirkti ar priimti netikėtus svečius.
  • Atostogų suknelės reikalingos vasaros atostogų metu, nesvarbu, ar mėgstate keliauti po miestus, ar pasyviai mėgautis saule prie jūros. Jos turėtų būti spalvingos, ryškios, laisvo silueto, puikiai tinkančios bei kokybiško audinio. Šios suknelės turėtų Jums kelti nuotaiką ar sužadinti praėjusių metų atostogų prisiminimus.
  • Proginės suknelės reikalingos tam tikrų švenčių progomis ir jas renkamės atsižvelgiant į šventės pobūdį, aplinkybes ir sezoną. Bent viena šventinė puošni suknelė turėtų būti kiekvienos moters spintoje. Ji turėtų idealiai tikti Jūsų figūrai – paryškinti jos privalumus ir paslėpti trūkumus. Šventine suknele galėsite pasipuošti eidama į oficialią šventę, vestuves, įmonės renginį, operą, baletą ar šeimos šventę. Šios suknelės – tikra puošmena, tačiau neužmirškite, kad pirmiausia ji turi patikti Jums.

Norint turėti visas šias sukneles savo spintoje, reikėtų atsižvelgti į asmeninį stilių bei figūros tipą. Visos jos turėtų atitikti žmogaus asmenybę, laisvalaikio pomėgius, gyvenimo ritmą, darbo pobūdį bei, žinoma, puošti. Šios suknelės bus tikras išsigelbėjimas, kai ir vėl suksite galvą, ką apsirengti.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *