Šventinė idėja – kalėdiniai atvirukai verslui

Kalėdų laikotarpis turbūt kiekvieno žmogaus viduje pasėja tam tikrą nekantrumo jausmą, laukimą ir norą pradžiuginti kitus. Šventiniu laikotarpiu nėra nieko gražiau už šiltą ir jaukų kalėdinį sveikinimą. Ir ne tik savo artimųjų tarpe, bet ir versle. Ieškantiems būdų pasveikinti savo darbuotojus ir klientus, verta pagalvoti apie originalią šventinę idėją. Tai kalėdiniai atvirukai, kurių kiekvienais metais verslas užsako vis daugiau.

Kodėl verta sveikinti?

Kartais versle dirbantys žmonės galvoja, kad šventės yra skirtos tik šeimos nariams ir sveikinti reikia tik giminaičius ir mylimus žmones. Žinoma, kad jokios šventės nėra tikros šventės, jeigu nesame kartu su sau brangiais žmonėmis. Tačiau praleisti švenčių nepasveikinus kolegų, taip pat nereikėtų.

Pavyzdžiui, galbūt šiemet užmezgėte santykius su naujais partneriais ar klientais. Švenčių proga nusiųskite jiems šventinių sausainių ir pridėkite kalėdinį atviruką, kuriame padėkokite, kad jie prisijungė prie Jūsų ir pasitiki Jūsų įmone. Taip pat tai yra geras  būdas padėkoti ilgamečiams partneriams.

O svarbiausia – nepamiršti darbuotojų. Tyrimai rodo, kad įmonėje vertinami darbuotojai dirba našiau ir jaučiasi labiau motyvuoti. Todėl šventiniai sveikinimai ir kalėdiniai vakarėliai yra ne tik pramoga, bet ir investicija į Jūsų verslo sėkmę. Kalėdos yra puiki proga padėkoti ir savo darbuotojams. Įvertinti tuos, kurie stengiasi, paskatinti tuos, kuriuos šiemet ištiko nesėkmė ir padrąsinti naujus darbuotojus, kurie dar tik apšilo kojas įmonėje. Tam puikiai tiks vardiniai  kalėdiniai atvirukai ir smulkios dovanos atminimui. Jeigu pavyksta surengti šventinį vakarėlį – pasveikinkite jo metu. Bet jeigu ne, tai namuose gavę tokią staigmeną darbuotojai tikrai pajaus motyvaciją ir džiaugsmą.

Kokius atvirukus rinktis?

Kalėdiniai atvirukai verslui yra ne tik sveikinimas, bet ir tam tikras įmonės įvaizdis. Todėl reikėtų rinktis atvirukus apgalvotai. Žinoma, galima juos pirkti ir parduotuvėse ar knygynuose, kur parduodami masinės gamybos atvirukai. Tačiau daug labiau būsite įvertinti, jeigu investuosite laiko ir finansų į sveikinimų ruošimą. Pavyzdžiui, užsisakykite kalėdinius atvirukus su Jūsų įmonės logotipu. Arba paprašykite, kad gamintojas pritaikytų iliustraciją prie Jūsų įmonės veiklos krypties ar turimo simbolio. Pasirūpinkite, kad atviruko viduje esantis tekstas atspindėtų Jūsų įmonės politiką ir vertybes, tačiau kartu sveikinimo gavėjas jaustų, kad atvirukas yra asmeniškai jam. Tai bus puiki kalėdinė dovana, kuri pradžiugins  tiek darbuotojus, tiek Jūsų verslo partnerius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]

Nosies plastika: atsakymai į 5 dažnai užduodamus klausimus

Nosies plastika yra operacija, kurios metu plastinės chirurgijos gydytojai koreguoja netenkinančius estetinius aspektus ir sprendžia apsunkinto kvėpavimo problemas. Kadangi operacija atliekama veido srityje ir yra gana sudėtinga, natūralu, kad gydytojai sulaukia daugybės klausimų. Žemiau – atsakymai į 5 specialistams dažnai užduodamus klausimus. Kiek laiko trunka atsistatymas ir kiek laiko nešiojamas įtvaras? Pirmosios dienos yra sudėtingiausios. […]