Šventinė idėja – kalėdiniai atvirukai verslui

Kalėdų laikotarpis turbūt kiekvieno žmogaus viduje pasėja tam tikrą nekantrumo jausmą, laukimą ir norą pradžiuginti kitus. Šventiniu laikotarpiu nėra nieko gražiau už šiltą ir jaukų kalėdinį sveikinimą. Ir ne tik savo artimųjų tarpe, bet ir versle. Ieškantiems būdų pasveikinti savo darbuotojus ir klientus, verta pagalvoti apie originalią šventinę idėją. Tai kalėdiniai atvirukai, kurių kiekvienais metais verslas užsako vis daugiau.

Kodėl verta sveikinti?

Kartais versle dirbantys žmonės galvoja, kad šventės yra skirtos tik šeimos nariams ir sveikinti reikia tik giminaičius ir mylimus žmones. Žinoma, kad jokios šventės nėra tikros šventės, jeigu nesame kartu su sau brangiais žmonėmis. Tačiau praleisti švenčių nepasveikinus kolegų, taip pat nereikėtų.

Pavyzdžiui, galbūt šiemet užmezgėte santykius su naujais partneriais ar klientais. Švenčių proga nusiųskite jiems šventinių sausainių ir pridėkite kalėdinį atviruką, kuriame padėkokite, kad jie prisijungė prie Jūsų ir pasitiki Jūsų įmone. Taip pat tai yra geras  būdas padėkoti ilgamečiams partneriams.

O svarbiausia – nepamiršti darbuotojų. Tyrimai rodo, kad įmonėje vertinami darbuotojai dirba našiau ir jaučiasi labiau motyvuoti. Todėl šventiniai sveikinimai ir kalėdiniai vakarėliai yra ne tik pramoga, bet ir investicija į Jūsų verslo sėkmę. Kalėdos yra puiki proga padėkoti ir savo darbuotojams. Įvertinti tuos, kurie stengiasi, paskatinti tuos, kuriuos šiemet ištiko nesėkmė ir padrąsinti naujus darbuotojus, kurie dar tik apšilo kojas įmonėje. Tam puikiai tiks vardiniai  kalėdiniai atvirukai ir smulkios dovanos atminimui. Jeigu pavyksta surengti šventinį vakarėlį – pasveikinkite jo metu. Bet jeigu ne, tai namuose gavę tokią staigmeną darbuotojai tikrai pajaus motyvaciją ir džiaugsmą.

Kokius atvirukus rinktis?

Kalėdiniai atvirukai verslui yra ne tik sveikinimas, bet ir tam tikras įmonės įvaizdis. Todėl reikėtų rinktis atvirukus apgalvotai. Žinoma, galima juos pirkti ir parduotuvėse ar knygynuose, kur parduodami masinės gamybos atvirukai. Tačiau daug labiau būsite įvertinti, jeigu investuosite laiko ir finansų į sveikinimų ruošimą. Pavyzdžiui, užsisakykite kalėdinius atvirukus su Jūsų įmonės logotipu. Arba paprašykite, kad gamintojas pritaikytų iliustraciją prie Jūsų įmonės veiklos krypties ar turimo simbolio. Pasirūpinkite, kad atviruko viduje esantis tekstas atspindėtų Jūsų įmonės politiką ir vertybes, tačiau kartu sveikinimo gavėjas jaustų, kad atvirukas yra asmeniškai jam. Tai bus puiki kalėdinė dovana, kuri pradžiugins  tiek darbuotojus, tiek Jūsų verslo partnerius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Olaplex – nualintų plaukų priežiūrai

Olaplex –  nualintų plaukų priežiūrai Dažni vizitai į kirpyklą, kur plaukai dažomi ar tiesinami, o namuose plaukų vėl laukia kaitinimo priemonės – nenuostabu, kad plaukai nualinami, galiukai lūžinėja, o bendra plaukų išvaizda liūdina. Beveik fenomenu grožio salonuose tapęs Olaplex dabar prieinamas visiems. Olaplex buvo sukurtas dviejų Amerikos mokslininkų Craid Hawker ir Eric Pressly. Ilgus metus […]

Kodėl auksinius žiedus patogiausia įsigyti internetu

Kiekvienas žmogus į savo stilių žvelgia skirtingai ir turi savitą skonį, tačiau nepaisant to, koks bebūtų žmogaus skonis, neginčytinas faktas yra tai, jog papuošalai kiekvieno žmogaus stiliui turi labai didelę įtaką. Ir dėl šios priežasties formuojant savo įvaizdį jokiu būdu nevertėtų pamiršti apie papuošalus. Tuo tarpu, jei jūs šiuo metu taip pat ėmėte svarstyti apie […]