Kokiomis aplinkybėmis telefoną galima grąžinti garantiniam remontui?

Sugedusi įranga be garantijos gali būti priimta ir pataisyta nemokamai. Tiek pardavėjas, tiek gamintojas yra atsakingi už prekių kokybę. Todėl, jei telefonui taikoma garantija, galite kreiptis į parduotuvę, kurioje įsigijote gaminį, arba garantinį aptarnavimą, kuris paprastai nurodomas pirkimo dokumente.

Defektai, kuriuos galima pašalinti per garantinį aptarnavimą, gali skirtis: ekranas yra įtrūkęs, nėra garso, jutiklinis ekranas neveikia ir pan. Telefonas bus remontuojamas garantiniu laikotarpiu, nebent būtų įrodyta, kad gedimas atsirado, dėl jūsų kaltės ar netinkamo gabenimo ir laikymo. Gaminio tikrinimo proceso metu bus išsiaiškinta defekto priežastis, o proceso metu bus pateiktos ekspertų išvados.

Kada prasideda garantinis laikotarpis? Kiek laiko trunka garantinis laikotarpis?

Garantinis laikotarpis įsigalioja nuo pirkimo dienos. Pristatant paštu ar per kurjerį, garantija galioja nuo prekių gavimo momento.

Garantinis laikotarpis paprastai nurodomas pirkimo-pardavimo sutartyje ir galioja gamintojo nurodytą laikotarpį. Paprastai mobiliesiems telefonams suteikiama dviejų metų garantija. Jei sutartyje nėra jokių sąlygų, garantija taip pat laikoma galiojančia dvejus metus. Garantija taip pat taikoma visoms telefono dalims. Sutartyje numatytas jų galiojimo laikas.

Kada telefonas nebus remontuojamas pagal garantinį dokumentą?

Pardavėjas ar gamintojas turi patikrinti telefoną. Garantinis remontas netaikomas, jei paaiškėja, kad:

  • neteisingai naudojate įrenginį (pvz., pažeidėte jį aštriu daiktu);
  • neatsargiai su juo elgėtės (numetėte ir sudaužėte stiklą);
  • netinkamai laikėte (vonioje, kur yra didelė drėgmė);
  • jei telefonas yra sugadintas dėl stichinių nelaimių (gaisro ar potvynio metu);
  • jei patys bandėte telefoną pataisyti arba kažką jame pakeitėte.

Jei patikrinus nustatoma, kad vis dėlto dėl jūsų kaltės telefonas yra sugadintas, turėsite sumokėti už ekspertų paslaugas ir kreiptis į remonto paslaugų centrą dėl mokamų telefono remonto paslaugų, visuomet galite kreiptis pas mus, HTC one M7 remontas, HTC one M8.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Darbe valdykite procesus su verslo valdymo sistema

Versle nuolat kyla iššūkių. Ne visiems pavyksta juos suvaldyti, kontroliuoti bei strateguoti. Jeigu verslas klesti ir nuolat auga, tie iššūkiai taip pat kasdien didėja. Vadinasi ir darbo apimtys auga. Iš karto kyla klausimas – „Ką turite daryti?“. Tam yra sukurtas šiuolaikinis išradimas – verslo valdymo sistema. Taigi visų pirma verta pradėti domėtis sistemomis, kurios galėtų […]

Puikiai veikiantis trimerio reduktorius: kaip prižiūrėti šį įrenginį?

Sukurti gražią veją ir prižiūrėti jos tvarką yra siekiamybė kiekvienam, turinčiam kiemą. Vis dėlto, tai nėra tokia lengva užduotis. O kad būtų lengviau, reikia patikimo asistento. Žoliapjovė negali pasiekti visų kampų ir nesuteikia tokio tikslumo, kokiu džiugina trimeris. Akivaizdu: trimeris yra labai svarbus komponentas vejos priežiūrai. Norint kad šis veiktų dar efektyviau, būtina pasirūpinti ir […]