5 veiksniai, apie kuriuos vertėtų pagalvoti perkant naujus biuro baldus

Biuro baldų pasirinkimas yra ne ką mažiau svarbus kaip ir paties biuro pasirinkimas. Kokybiški, ergonomiški ir šiuolaikines tendencijas atitinkantys baldai biurui ne tik tiesiogiai prisideda prie jaukesnės biure vyraujančios atmosferos, tačiau taip pat įtakoja atliekamo darbo produktyvumą ir darbuotojų jaučiamą motyvaciją. Tačiau prieš įsigyjant naujus biuro baldus, turėtumėte apgalvoti keletą svarbių veiksnių.

1. Kaina

Nepaisant to, kokioje komercinės veiklos vystymo stadijoje bebūtų jūsų įmonė, visuomet yra labai svarbu kaip įmanoma efektyviau paskirstyti savo verslo apyvartines lėšas. Todėl prieš perkant naujus biuro baldus, visada turėtumėte pagalvoti ir apie kainą. Kiek lėšų esate pasiruošę investuoti į biuro stalą arba darbuotojo ir/ar vadovo kėdę? Kiek vienetų jūs planuojate pirkti? Jei jūs iš anksto nustatysite biudžetą, galėsite susiaurinti paiešką, neaukojant kokybės.

2. Poreikiai

Darbuotojai įprastai biure kasdien didžiąją darbo dienos dalį praleidžia sėdėdami savo kėdėse priešais darbo stalą, todėl užtikrinti jų komfortą yra būtina. Šiandien ergonomiškos kėdės ir stalai tapo labai populiarūs, kadangi jie ne tik suteikia gerokai didesnį patogumą ir lankstumą, tačiau taip pat jų didelė nauda sveikatai yra pagrįsta daugybe atliktų tyrimų. Kadangi ergonomiškų biuro baldų asortimentas yra didžiulis, nėra sudėtinga surasti biuro baldus priimtinomis kainomis.

Taip pat be biuro kėdžių ir stalų, jūs visuomet galite įsigyti ir kitokių rūšių baldus, kurie puikiai derėtų prie jūsų formuojamo biuro vidaus interjero ar komercinės veiklos pobūdžio. Galbūt jūs savo biure norėtumėte sukurti jaukią kavinės atmosferą, kurioje darbuotojai galėtų labai lengvai bendrauti ir bendradarbiauti vieni su kitais? Jei taip, galite pasirinkti stalų junginius ir atitinkamą kėdžių skaičių. O gal jūs norite sukurti formalią biuro atmosferą, kuomet darbo vietos yra atskirtos pertvaromis, tokiu būdu padedant darbuotojams lengviau susikoncentruoti į savo atliekamą darbą? Tuomet galite pasirinkti universalius biuro stalus, kurie yra montuojami akustinėmis pertvaromis. Kad ir koks bebūtų jūsų pasirinkimas, visuomet atsižvelkite į tai, kaip pasirinkti biuro baldai paveiks darbuotojų darbinę atmosferą ir jų darbo našumą.

3. Pritaikomumas ir funkcionalumas

Kitas svarbus veiksnys, apie kurį jūs turėtumėte pagalvoti, yra biuro baldų pritaikomumas ir funkcionalumas. Ar jūsų biure esančiuose balduose yra vietos dokumentams? Ar galite lengvai po biuro stalu ištiesti savo kojas? Ar biuro baldai suteikia pakankamą komfortą biure dirbantiems jūsų darbuotojams? Jei taip, tuomet jūs priėmėte išmintingą sprendimą. Tačiau jei šio klausimo dar neišsprendėte, tuomet nepamirškite, kad biuro baldai privalo būti labai funkcionalūs ir lengvai pritaikomi skirtingiems darbuotojų poreikiams.

4. Išmatavimai

Suprantama, kad biuro baldų išmatavimai turėtų atitikti ir jūsų biuro plotą. Jei nedidelėse biuro patalpose bus naudojami stambių gabaritų ir daug vietos užimantys baldai, tuomet veltui išeikvosite daugybę laisvos erdvės. Tuo tarpu mažiau erdvės neigiamai paveiks darbuotojų darbo našumą ir apsunkins jų judėjimą. Todėl prieš leidžiantis į biuro baldų paieškas, pirmiausia išsiaiškinkite, kokio ploto yra jūsų biuras ir iš anksto numatykite, kuriose vietose turėtų stovėti konkretūs baldai. Optimaliai išsprendus šį klausimą, galėsite sutaupyti daugiau biuro erdvės ir suteiksite savo biurui daugiau jaukumo bei komforto.

5. Estetika ir gamintojas

Biuro baldai turi būti ne tik ergonomiški ir suteikiantys didžiulį komfortą darbo metu, tačiau taip pat pasižymintys puikia išore. Estetika vaidina didžiulį vaidmenį kuriant biuro vidaus interjerą. Tinkamai sukurtas interjeras įtakoja nuotaiką, mažina stresą ir padidina darbo efektyvumą.

Norint priimti teisingus sprendimus, ieškant biuro baldų, reikėtų pasidomėti psichologija ir skirtingų spalvų poveikiu. Pavyzdžiui, jei norite, kad jūsų biure vyrautų kūrybiška ir energinga atmosfera, galite naudoti oranžinę spalvą. Tuo tarpu, jei siekiate ramios atmosferos, galite naudoti mėlyną. Tačiau visuomet elkitės labai apgalvotai, kai nusprendžiate kartu pasitelkti ne vieną spalvą. Be to, nesirinkite biuro baldų remdamiesi vien tik savo asmeniniu skoniu. Turite pasirinkti baldus, kurie atitinka jūsų prekės ženklą ir pačią biuro atmosferą, tokiu būdu visa tai tinkamai reprezentuos jūsų įmonę ir atspindės jos tapatybę bei kultūrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Banko indėliai privatiems asmenims

Privačių asmenų banko indėliai – tai lėšos, kurias fiziniai asmenys įneša į savo vardu atidarytą banko sąskaitą. Šie indėliai yra esminis bankų sistemos aspektas ir teikia keletą privalumų tiek indėlininkams, tiek bankams. Toliau pateikiame keletą pagrindinių dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį kalbant apie privačių asmenų bankinius indėlius: Taigi, privačių asmenų indėliai bankuose yra saugus, […]

Kaip refinansuoti paskolas

Paskolų refinansavimas gali būti protingas finansinis žingsnis paskolų gavėjams, norintiems užsitikrinti geresnes sąlygas, mažesnes palūkanų normas arba konsoliduoti skolas. Pateikiame vadovą, kaip veiksmingai refinansuoti paskolas: