Viešųjų pirkimų sutarčių sudarymas

verslas

Viešųjų pirkimų  sutarties sudarymas yra puikis būdas pakelti savo versla į kitą lygmenį. Daugeliu atvejų, laimėjus tokias sutartis, sudaromos tęstinės sutartys. Norėdami laimėti tokias sutartis, jūsų įmonė turi atitikti vyriausybės standartus ir reikalavimus.

Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie vyriausybės sutarčių sudarymo procesą. Išsiaiškinkite būdus, kaip galima reaguoti į prašymą ir gaukite vyriausybines sutartis.

Kokios yra vyriausybinių sutarčių rūšys?

Prieš ieškant sutarties, svarbu suprasti, kokios rūšys yra. Didžioji dauguma sutarčių skirstomos į tris kategorijas, kaip tiekimas, paslaugos ar tyrimai ir plėtra.

Pagal tiekimo sutartį, įmonė privalo pristatyti prekes vyriausybei. Įprasti pavyzdžiai yra karinė įranga, transporto priemonės, raštinės reikmenys ar sunkvežimiai.

Paslaugos yra plati kategorija. Kai kurie paslaugų pavyzdžiai yra statybos, IT ir kitos techninės paslaugos.

Kokių veiksmų reikia imtis prieš siūlant vyriausybės sutartį?

Pirmiausia reikia gauti pramonės klasifikavimo sistemos kodą ir jį užregistruoti centriniame rangovų registre.

Taip pat, reikia peržiūrėti keletą svarbių dokumentų: pirkimų techninių specifikacijų dokumentai ir kt.

Svarbu susipažinti su prašymo instrukcijomis. Jose yra svarbios informacijos, kaip pristatymo datos terminai, sutarties ir kitokios sąlygos.

Kas gali padėti, norint padidinti šansus gauti vyriausybinę sutartį?

Smulkiojo verslo administracija (SBA) yra puikus šaltinis. Mažos įmonės turi naudotis jų teikiama pagalba, kad galėtų padidinti tikimybę laimėti. Kai kurios vyriausybinės sutartys yra numatytos būtent mažoms įmonėms.

SBA teikia konsultavimo paslaugas ir patarimus mažoms įmonėms, ieškančioms darbų su federaline vyriausybe. Galbūt svarbiausia yra tai, kad SBA gali padėti jums gauti paskyrimus, kurie padeda sudaryti vyriausybines sutartis.

Apibendrinus:

Vyriausybinės sutarties sudarymas gali atnešti didelių pokyčių į jūsų verslą. Laimėjus pirmąją vyriausybinę sutartį, atsiveria durys į dar daugiau galimybių.

Pagrindinis patarimas – atidžiai perskaityti visus reikiamus dokumentus. Įsitikinkite, kad paraiškoje pateikiami visi vyriausybės reikalavimai.

Daugiau informacijos apie sutartis ir  pirkimus: https://pirkimai365.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *