„SMSpinigai“, „Saugus kreditas“, „Hipocredit“ palyginimas

Paskolos nekilnojamam turtui, automobiliui skirtos įsigyti paskolos, greitieji kreditai, skirti einamosioms išlaidoms padengti, paskolos būsto remontui, vartojimo kreditai ir refinansavimo paslaugos – tai yra tik vos keletas finansinių paslaugų, kuriomis šiandien galima pasinaudoti kreipiantis į kreditorius.

Didžiulė finansinių instrumentų įvairovė sufleruoja apie tai, kokios šiomis dienomis yra populiarios kreditorių ir lizingo bendrovių siūlomos finansinės paslaugos, palengvinančios pačių įvairiausių finansinių klausimų sprendimą. Tačiau didžiulė pasiūla taip pat kelia nemažai klausimų, todėl žemiau pateikiame jums trijų skirtingų Lietuvoje veikiančių kreditorių palyginimą.

„SMSpinigai“

SMSpinigai“ kreditorių bendrovė siūlo greituosius kreditus, vartojimo paskolas ir paskolų refinansavimo paslaugas.

Kreipiantis dėl greitojo kredito, galima gauti nuo 100 iki 5 000 EUR vertės kreditą, terminui nuo 3 mėn. iki 6 metų. Jei norima gauti vartojamąją paskolą, jos suma gali svyruoti tarp 1 000 ir 10 000 EUR, 3 mėn. – 6 metų laikotarpiui. Refinansavimo paslaugos yra galimos 500 – 10 000 EUR vertės turimiems finansiniams įsipareigojimams, terminui nuo pusės metų iki 7 metų. „SMSpinigai“ kreditoriai gali suteikti ir kreditą automobiliui įsigyti, paskolą remontui, kreditą įkeičiant NT, paskolą medicininėms išlaidoms padengti, kreditus atostogoms, mokslams, laisvalaikiui ir pramogoms bei vestuvėms.

Šie kreditoriai dažnai taiko įvairias akcijas, todėl kreipiantis į „SMSpinigai“ dėl pirmojo greitojo kredito – jis vartotojams nieko nekainuos. Šiai akcijai yra taikomas paskolos sumos ribojimas.

„Saugus kreditas“

Saugus kreditas“ bendrovė buvo įsteigta 2010 m. ir ją valdo UAB „Medicinos bankas“. Pagrindinė bendrovės veikla yra vartojimo paskolų teikimas fiziniams asmenims.

Šioje kredito bendrovėje paskolos suma gali siekti net 15 000 EUR, laikotarpiui iki 7 metų. Jei vartotojas paskolos paraišką pateikia „Saugus kreditas“ tinklalapyje, tuomet paskolos suma gali būti nuo 100 iki 7 000 EUR, tačiau jei paskolos paraiška pateikiama kreditorių filiale – suma gali svyruoti nuo 300 iki 15 000 EUR.

Vartojamieji kreditai „Saugus kreditas“ bendrovėje yra suteikiami 18-70 m. amžiaus Lietuvoje gyvenantiems fiziniams asmenims, kurie gauna nuolatines ir pakankamas pajamas. Paskolos yra suteikiamos be turto įkeitimo ir užstato.

„Hipocredit“

Hipocredit“ kreditoriai teikia paskolas verslui, paskolas su užstatu būstui įsigyti, paskolų refinansavimo paslaugas, paskolas būsto remontui atlikti ir paskolas automobiliui.

Šioje bendrovėje galima gauti kreditus nuo 1 000 iki 150 000 EUR, terminui nuo 3 mėn. iki 20 metų. Mėnesinė palūkanų norma „Hipocredit“ bendrovėje svyruoja tarp 1 ir 1,8 proc. Kadangi kreditoriai siūlo paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu – vartotojai gali gauti paskolą iki 75 proc. nekilnojamojo turto rinkos vertės.

Paskolos „Hipocredit“ bendrovėje yra suteikiamos tik LR piliečiams ir/arba Lietuvoje bent 20 metų gyvenantiems asmenims. Kreditai suteikiami tiek fiziniams, tiek ir juridiniams asmenims su nekilnojamojo turto įkeitimu. Todėl vartotojo gaunamos pajamos ir kredito istorija/kredito reitingas nėra pagrindiniai ir svarbiausi veiksniai, kai yra vertinamos vartotojo galimybės gauti paskolą.

Turintiems nuosavą nekilnojamąjį turtą Lietuvoje, „Hipocredit“ gali tapti iškilusių finansinių klausimų sprendimo būdu. Didelės vertės paskolos ir lanksčios bei patrauklios sąlygos didina šių kreditorių populiarumą.

Nusprendus pasirinkti „Hipocredit“ bendrovę, pradinį paskolos pasiūlymą galima gauti vos per keletą valandų (jei į kreditorius yra kreipiamasi jų darbo valandomis). Taip pat šie kreditoriai užtikrina, kad dokumentų tvarkymas vartotojams taptų kuo lengvesnis ir patogesnis. O kadangi bendrovėje išduodama paskola net iki 75 proc. NT rinkos vertės, turintys nuosavą NT, turi nemenkas galimybes gauti didesnės vertės paskolą.

Parengta pagal Credit123.lt informaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kaip surasti kokybiškus baldinius audinius gera kaina?

Baldų pasaulyje audinių kokybė vaidina pagrindinį vaidmenį. Tinkamų audinių pasirinkimas turi didžiulę įtaką baldų išvaizdai, ilgaamžiškumui ir naudojimo patogumui, todėl atpažinti kokybiškas medžiagas yra be galo svarbu. Sąmoningiems klientams, norintiems investuoti į kokybiškus ir gražius audinius baldams, verta užsukti į nevotex.lt ir sužinoti keletą patarimų, kaip atpažinti kokybišką audinį.  Kodėl verta rinktis kokybiškus audinius? Įvairių […]

Praktiški patarimai, kaip maksimaliai išnaudoti paskutinės minutės kelionių pasiūlymus

Ko gero nėra žmogaus, kuris nenorėtų sutaupyti, ypač pramogoms. O kelionės ir atostogos yra tikrai geidžiama pramoga, kurių norisi kuo daugiau. Tad norime pasidalinti keliais praktiškais patarimais, leidžiančiais sumažinti jūsų kelionių biudžetą. Paskutinė minutė taip pat yra svarbi taupymo dalis, nes būtent paskutinės minutės kelionės leidžia sutaupyti. Bet tam reikia būti pasiruošus. Būkite lankstūs Lankstumas […]