„SMSpinigai“, „Saugus kreditas“, „Hipocredit“ palyginimas

Paskolos nekilnojamam turtui, automobiliui skirtos įsigyti paskolos, greitieji kreditai, skirti einamosioms išlaidoms padengti, paskolos būsto remontui, vartojimo kreditai ir refinansavimo paslaugos – tai yra tik vos keletas finansinių paslaugų, kuriomis šiandien galima pasinaudoti kreipiantis į kreditorius.

Didžiulė finansinių instrumentų įvairovė sufleruoja apie tai, kokios šiomis dienomis yra populiarios kreditorių ir lizingo bendrovių siūlomos finansinės paslaugos, palengvinančios pačių įvairiausių finansinių klausimų sprendimą. Tačiau didžiulė pasiūla taip pat kelia nemažai klausimų, todėl žemiau pateikiame jums trijų skirtingų Lietuvoje veikiančių kreditorių palyginimą.

„SMSpinigai“

SMSpinigai“ kreditorių bendrovė siūlo greituosius kreditus, vartojimo paskolas ir paskolų refinansavimo paslaugas.

Kreipiantis dėl greitojo kredito, galima gauti nuo 100 iki 5 000 EUR vertės kreditą, terminui nuo 3 mėn. iki 6 metų. Jei norima gauti vartojamąją paskolą, jos suma gali svyruoti tarp 1 000 ir 10 000 EUR, 3 mėn. – 6 metų laikotarpiui. Refinansavimo paslaugos yra galimos 500 – 10 000 EUR vertės turimiems finansiniams įsipareigojimams, terminui nuo pusės metų iki 7 metų. „SMSpinigai“ kreditoriai gali suteikti ir kreditą automobiliui įsigyti, paskolą remontui, kreditą įkeičiant NT, paskolą medicininėms išlaidoms padengti, kreditus atostogoms, mokslams, laisvalaikiui ir pramogoms bei vestuvėms.

Šie kreditoriai dažnai taiko įvairias akcijas, todėl kreipiantis į „SMSpinigai“ dėl pirmojo greitojo kredito – jis vartotojams nieko nekainuos. Šiai akcijai yra taikomas paskolos sumos ribojimas.

„Saugus kreditas“

Saugus kreditas“ bendrovė buvo įsteigta 2010 m. ir ją valdo UAB „Medicinos bankas“. Pagrindinė bendrovės veikla yra vartojimo paskolų teikimas fiziniams asmenims.

Šioje kredito bendrovėje paskolos suma gali siekti net 15 000 EUR, laikotarpiui iki 7 metų. Jei vartotojas paskolos paraišką pateikia „Saugus kreditas“ tinklalapyje, tuomet paskolos suma gali būti nuo 100 iki 7 000 EUR, tačiau jei paskolos paraiška pateikiama kreditorių filiale – suma gali svyruoti nuo 300 iki 15 000 EUR.

Vartojamieji kreditai „Saugus kreditas“ bendrovėje yra suteikiami 18-70 m. amžiaus Lietuvoje gyvenantiems fiziniams asmenims, kurie gauna nuolatines ir pakankamas pajamas. Paskolos yra suteikiamos be turto įkeitimo ir užstato.

„Hipocredit“

Hipocredit“ kreditoriai teikia paskolas verslui, paskolas su užstatu būstui įsigyti, paskolų refinansavimo paslaugas, paskolas būsto remontui atlikti ir paskolas automobiliui.

Šioje bendrovėje galima gauti kreditus nuo 1 000 iki 150 000 EUR, terminui nuo 3 mėn. iki 20 metų. Mėnesinė palūkanų norma „Hipocredit“ bendrovėje svyruoja tarp 1 ir 1,8 proc. Kadangi kreditoriai siūlo paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu – vartotojai gali gauti paskolą iki 75 proc. nekilnojamojo turto rinkos vertės.

Paskolos „Hipocredit“ bendrovėje yra suteikiamos tik LR piliečiams ir/arba Lietuvoje bent 20 metų gyvenantiems asmenims. Kreditai suteikiami tiek fiziniams, tiek ir juridiniams asmenims su nekilnojamojo turto įkeitimu. Todėl vartotojo gaunamos pajamos ir kredito istorija/kredito reitingas nėra pagrindiniai ir svarbiausi veiksniai, kai yra vertinamos vartotojo galimybės gauti paskolą.

Turintiems nuosavą nekilnojamąjį turtą Lietuvoje, „Hipocredit“ gali tapti iškilusių finansinių klausimų sprendimo būdu. Didelės vertės paskolos ir lanksčios bei patrauklios sąlygos didina šių kreditorių populiarumą.

Nusprendus pasirinkti „Hipocredit“ bendrovę, pradinį paskolos pasiūlymą galima gauti vos per keletą valandų (jei į kreditorius yra kreipiamasi jų darbo valandomis). Taip pat šie kreditoriai užtikrina, kad dokumentų tvarkymas vartotojams taptų kuo lengvesnis ir patogesnis. O kadangi bendrovėje išduodama paskola net iki 75 proc. NT rinkos vertės, turintys nuosavą NT, turi nemenkas galimybes gauti didesnės vertės paskolą.

Parengta pagal Credit123.lt informaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Projektoriaus nuoma Vilniuje: kodėl labiau verta nuomotis nei pirkti

Projektoriai jau seniai naudojami namų kino vakarams, prezentacijoms biure ar mokyklose, šventėse ir konferencijose, kur prireikia didelio ir visiems gerai matomo ekrano. Ir tiesą sakant, šiandien projektoriai tapo viena pažangiausių ir būtiniausių bet kokio renginio ar šventės sudedamųjų dalių. Tačiau modernūs ir funkcionalūs projektoriai pasižymi didele kaina, todėl jei projektoriaus prireikia tik retkarčiais, projektoriaus nuoma […]

Kam naudojamos makiažo žiedinės lempos?

              Kodėl verta naudoti žiedinę lemputę? Ar tai tik makiažo lempos? Žiedinės lemputės iš pradžių buvo sukurtos medicinos ir odontologijos reikmėms. Tačiau dėl plačių galimų galimybių žiedinė lemputė buvo pritaikyta įvairiems komerciniams tikslams, įskaitant: norėdami pabrėžti detales. Dėl savo dizaino ir struktūros, žiedinės lemputės puikiai tinka pabrėžti detales nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Apskrito žiedinio žibinto […]