Darbo batai su apsauga

darbas

darbas

Darbo batai su apsauga skirti apsaugoti žmogaus pėdas, suteikti atramą judant, atlikti pagalbines funkcijas, pavyzdžiui, apsaugoti kojų pirštus, būtų nepraduriamo pado, turėtų ventiliavimo sprendimus ir pan. Vilniuje  parduodami batai parduotuvėje  arba internetu, komfortiški ir atitinka saugumo technikos reikalavimus. Žiemą gerai apsaugo nuo šalčio, vasarą gerai praleidžiantys orą. Daugeliui statybos darbų reikalingi batai su plienine pirštų apsauga, nes kojų  pirštai- viena  dažniausiai traumuojamų vietų. Jei darbas susijęs su pastoviomis apkrovomis, reikėtų rinktis batus su geromis amortizacinėmis savybėmis. Padas su batviršio oda turėtų būti susiuvamas ir suklijuojamas. Geriausiai tinka natūralios drėgmei atsparios odos viršutinė bato dalis. Ypatingas dėmesys skiriamas padams, jie pirmiausia turi apsaugoti nuo statybvietėje besimėtančių aštrių daiktų. Montavimo darbams aukštyje naudojami batai gerai fiksuojantys koją, kad neišnirtų.

Guminiai botai ir aulinukai

Guminiai ar plastikiniai botai dažnai naudojami dirbant statybose, tačiau jie nepraleidžia oro ir kojos gali šusti. Guminiai batai jau senokai nebėra vien kaimo žmogui įprasta avalynė. Dėl savo praktiškumo botai greitai populiarėjo. Šiandien gaminiai botai skirti ir laisvalaikiui, todėl svarbu tampa ne tik patogumas, šiltumas, ilgaamžiškumas, bet ir estetika. Šio sezono pagrindinė mintis yra vyriškas moteriškumas, tad kieviena moteris šį sezoną rinksis laisvesnę ir patogesnę aprangą, o aukštakulniai, keletui sezonų atguls spintos gale, tačiau aulinukai bei avalynė puošta metalinėmis detalėmis pabrėž kiekvienos moters stilių ir mados supratimą.

Kokie madingi sportiniai bateliai?

Šį sezoną madingiausi sportiniai bateliai yra tie, kurie labiausai matomi: masyvūs, ryškių spalvų, su logotipais.

Kaip išsirinkti tinkamus turistinius batus ir kuprinę?

Miesto turizmui tiktų paprasčiausi batai be auliuko. Žygiams gamtoje- lengvi, kvepuojantys su aukštesniu aulu turistiniai batai, kad būtų apsaugota jūsų čiurna. Jei ketinate eiti per akmenis, rinkites pakietintus batus. Reikalinga, kad turistiniai batai būtų neperšlampantys, tačiau pralaidus orui. Jei ketinate leistis į    kelių dienų žygį ir tereikia pasiimti šiek tiek maisto, rūbų užtektų turistinės kuprinės iki 30 litrų talpos.

Parašykite komentarą