Susitvarkykite asmeninius finansus ir į pensiją išeisite anksčiau laiko

kompasĮ ankstyvą pensiją išeiti nori labai daug jaunų žmonių, tačiau Lietuvoje vis dar yra per mažas informacijos kiekis, kuris padėtų susikurti stabilų finansinį pagrindą būtent iš investicijų. Puslapyje https://investicijosirfinansai.lt/asmeniniai-finansai pateikiama naudinga informacija apie tai, kaip reikėtų tinkamai valdyti savo pinigus, o taip pat šioje interneto svetainėje galima aptikti ir kitos, su investavimo priemonėmis bei galimybėmis susijusias aktualijas. Tačiau, ekspertai teigia, investavimui visada reikia logikos ir atitinkamų žinių.

Jauniems žmonėms į ankstyvą pensiją išeiti tikrai galima. Lietuvoje pensijos pradedamos mokėti nuo 65 metų. Tad, jeigu norėtumėte darbą mesti būdami kad ir 35 metų, jums reikia užsitikrinti, kad dar 30 metų pajamas gausite iš kažkokio šaltinio. Tad, vienintelis būdas susikurti stabilų finansinį pagrindą -investavimas. Žinoma, tam reikia pinigų, o tai reiškia, kad pradžioje reikės kaip reikiant susispausti.

Investuoti pinigus taip, kad kas mėnesį būtų galima gauti kažkokią grąžą – tikrai realu. Aišku, tai nereiškia, kad ta grąža visada bus didelė ar vienoda. Priklausomai nuo srities, kur ketinate investuoti, grąžą gali būti didžiulė arba priešingai – minusinė.

Ekspertų teigimu, norint gauti pajamas iš investavimo, reikėtų turėti nemažą pinigų sumą investavimui. Nuo didele sumos uždirbti vidutinį šalies atlyginimą yra žymiai lengviau. Bet, neturintiems pinigų, reikėtų pasidomėti FIE judėjimu, kuris pateikia gana naudingus patarimu kapitalo kaupimui.

Finansinis kapitalas investavimo pradžiai būtinas  toks, kad jis padėtų susikurti stabilų pajamų šaltinį. Tad, norint turėti nemažą pinigų sumą pradžiai, pasak ekspertų ir minėto judėjimo šalininkų, būtina kelis metus gyventi kuo taupiau ir bandyti išnaudoti visas taupymo galimybes, kokias tik pavyksta rasti. Tam gali prireikti kelių metų ar net daugiau. Priklausomai nuo to, kokį darbą dirbate, sutaupyta suma gali būti pakankama vienam arba dviem žmonėms išlaikyti.

Galiausiai, susitaupius reikiamą pinigų sumą, reikia susirasti sritis, į kurias bus investuojama. Ekspertai teigia, kad nevalia investuoti pinigų į tokias priemones, apie kurias nėra jokio supratimo. Tokiais atvejais, pirmiausia reikėtų atlikti šiokius tokius namų darbus – apie investavimo objektą savarankiškai pasidomėti kuo daugiau. Tam tikrose svetainėse dabar apibendrinama kokie yra geriausi investavimo būdai ir priemonės. Tad, paieškokite tokių portalų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kaip tinkamas vadovavimas padeda bendrai įmonės kultūrai?

Įmonės kultūra yra neatsiejama nuo vadovo daromos įtakos jos suformavimui. Vadovas atlieka svarbų vaidmenį nustatant pagrindines vertybes, normas ir bendrus tikslus organizacijoje. Viskas juk prasideda aukščiausiame organizacijos taške ir palaipsniui persiduoda žemesnes pareigas einantiems darbuotojams. Tai pasireiškia per bendravimą tarpusavyje ir su klientais, požiūrį į teisinius bei etinius niuansus ar paprasčiausią eilinių užduočių atlikimą. Kiekviena […]

Duomenų analizės vaidmuo plečiant verslą

Dinamiškoje šiuolaikinio verslo aplinkoje duomenų analizės svarba tapo tvaraus augimo ir strateginių sprendimų priėmimo sinonimu. Šiame straipsnyje išsamiau pakalbėsime apie tai, kodėl duomenų analizė yra esminis elementas įmonėms, siekiančioms plėstis ir klestėti. Plačiau: https://contourenterprise.lt