Šildymo sprendimai – oras-oras

Lietuvoje kiekvienas namas turi turėti šildymo sistemą. Žiemos pas mus yra šaltos ir dažnai su minusine temperatūra, todėl tam, kad namas tinkamai funkcionuotų, jame būtų jauku ir tiesiog nesušaltume – turime pasidomėti, kokie šildymo sprendimai galimi ir išsirinkti patį tinkamiausią. Pastaruoju metu daugelis Rimgauda klientų renkasi oras-oras šildymo sistemą. Tad tikrai pasidarė įdomu, kodėl ir kuo šis šildymo metodas yra toks paklausus.

Teisingai parinktas namų šildymas taip pat yra susijęs ir su efektyviu patalpų vėdinimu bei kuo mažesniais šilumos nuostoliais. Specialistai teigia, jog šildymo sprendimai oras-oras ir jiems parinkti šilumos siurbliai gali ne tik ekonomiškai apšildyti (ar atvėsinti) patalpas, bet taip pat ir išvalyti patalpų orą. Šios šilumos siurblių savybės yra svarbios vartotojams, tad būtinai į tai atsižvelkite ieškodami pačio tinkamiausio.

Taigi iš karto supažindiname, kad tuos šilumos siurblius, kurių sistemos veikia kaip oras-oras principu, įprastai sudaro viena išorinė bei viena ar kelios vidinės dalys, kurios užtikrina nepertraukiamą sistemos darbą. Šios minėtos siurblių dalys yra lengvai bei greitai montuojamos, o visi įrengimo darbai dažniausiai atliekami per keletą valandų. Tad labai greitai galėsite džiaugtis užtikrintu komfortu bei jaukumu savo namuose. Viskas bus valdoma vos vieno mygtuko paspaudimu. Rimgauda konsultantai sutinka, kad šildymo sprendimai oras-oras turi paprastą bei patogų valdymą. Šios sistemos valdymas suteikia galimybę reguliuoti ir taip pat nustatyti galingumą bei temperatūrą pasirinktam laikotarpiui, dėl to nereikia jaudintis paliekant įrenginį nakčiai ar išvykstant iš namų ilgesniam laikui. Šiuolaikiniai prietaisai leidžia sumažinti šilumos siurblio sistemos skleidžiamą garsą. Taip pat sistemose yra integruotos tokios programos, kurios gali užtikrinti oro tiekimą ta linkme, kur nėra patalpose žmonių. Šiuolaikinių sistemų programos dar gali automatiškai sumažinti įrenginio galingumą, kai daugiau energijos prireikia kitiems buitiniams įrenginiams.

Šilumos siurbliai, kurių veikimo principas yra oras-oras pasižymi nedidele kaina. Jie veikia ekonomiškai ir efektyviai. Šie siurbliai išgrynina energiją bei perteikia šilumą. Dėl to jie šildymui, palyginus su kitomis šildymo sistemomis, sunaudoja trečdaliu mažiau resursų, atitinkamai sumažėja ir šildymo sąskaitos, o galiausiai namuose sukuriamas toks pat malonus ir šiltas patalpų klimatas. Tikimės abejonių, ką pasirinkti, neliko ir Jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Aliuminio profiliai, kur juos panaudoti?

Aliuminio profilių naudojimas yra paplitęs daugelyje sričių. Šis paprastas, tačiau išradingas šiuolaikinės metalo gamybos produktas atnešė daug privalumų ir palengvino darbus. Jis buvo naudojamas įvairiose konstrukcijose, modeliavimo ar rėminimo srityse. Aliuminio gamintojai sugebėjo pagaminti diferencijuotus ekstruzinius profilius, pasižyminčius unikaliomis savybėmis. Taigi, kur gali būti panaudotas aliuminis ir aliuminio profiliai? Kur galima panaudoti aliuminio profilius? Išradus […]

Stogo valymas: dažniausiai užduodami klausimai

Viena iš dažniausiai pasirenkamų stogo dangų medžiagų yra metalinės čerpės arba čerpinio stogo alternatyva. Stogo priežiūra – nuo besikaupiančių nešvarumų eliminavimo, reguliaraus valymo iki stogo plovimo – turėtų būti įtraukta į nuolatinės namų priežiūros darbų sąrašą. Stogo būklę neigiamai veikia įvairios oro sąlygos, nuolatinis sąlytis su dūmais, pelenais, atmosferos teršalais ir net ant jo augančios […]