Šildymo sprendimai – oras-oras

Lietuvoje kiekvienas namas turi turėti šildymo sistemą. Žiemos pas mus yra šaltos ir dažnai su minusine temperatūra, todėl tam, kad namas tinkamai funkcionuotų, jame būtų jauku ir tiesiog nesušaltume – turime pasidomėti, kokie šildymo sprendimai galimi ir išsirinkti patį tinkamiausią. Pastaruoju metu daugelis Rimgauda klientų renkasi oras-oras šildymo sistemą. Tad tikrai pasidarė įdomu, kodėl ir kuo šis šildymo metodas yra toks paklausus.

Teisingai parinktas namų šildymas taip pat yra susijęs ir su efektyviu patalpų vėdinimu bei kuo mažesniais šilumos nuostoliais. Specialistai teigia, jog šildymo sprendimai oras-oras ir jiems parinkti šilumos siurbliai gali ne tik ekonomiškai apšildyti (ar atvėsinti) patalpas, bet taip pat ir išvalyti patalpų orą. Šios šilumos siurblių savybės yra svarbios vartotojams, tad būtinai į tai atsižvelkite ieškodami pačio tinkamiausio.

Taigi iš karto supažindiname, kad tuos šilumos siurblius, kurių sistemos veikia kaip oras-oras principu, įprastai sudaro viena išorinė bei viena ar kelios vidinės dalys, kurios užtikrina nepertraukiamą sistemos darbą. Šios minėtos siurblių dalys yra lengvai bei greitai montuojamos, o visi įrengimo darbai dažniausiai atliekami per keletą valandų. Tad labai greitai galėsite džiaugtis užtikrintu komfortu bei jaukumu savo namuose. Viskas bus valdoma vos vieno mygtuko paspaudimu. Rimgauda konsultantai sutinka, kad šildymo sprendimai oras-oras turi paprastą bei patogų valdymą. Šios sistemos valdymas suteikia galimybę reguliuoti ir taip pat nustatyti galingumą bei temperatūrą pasirinktam laikotarpiui, dėl to nereikia jaudintis paliekant įrenginį nakčiai ar išvykstant iš namų ilgesniam laikui. Šiuolaikiniai prietaisai leidžia sumažinti šilumos siurblio sistemos skleidžiamą garsą. Taip pat sistemose yra integruotos tokios programos, kurios gali užtikrinti oro tiekimą ta linkme, kur nėra patalpose žmonių. Šiuolaikinių sistemų programos dar gali automatiškai sumažinti įrenginio galingumą, kai daugiau energijos prireikia kitiems buitiniams įrenginiams.

Šilumos siurbliai, kurių veikimo principas yra oras-oras pasižymi nedidele kaina. Jie veikia ekonomiškai ir efektyviai. Šie siurbliai išgrynina energiją bei perteikia šilumą. Dėl to jie šildymui, palyginus su kitomis šildymo sistemomis, sunaudoja trečdaliu mažiau resursų, atitinkamai sumažėja ir šildymo sąskaitos, o galiausiai namuose sukuriamas toks pat malonus ir šiltas patalpų klimatas. Tikimės abejonių, ką pasirinkti, neliko ir Jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Kaip išsirinkti tinkamiausią vonios praustuvą?

Sunku būtų įsivaizduoti vonios kambarį be praustuvo, nes jo prireikia kasdien ir labai dažnai. Kad praustuvas nenuviltų, prieš perkant jį, reikia labai atidžiai įvertinti, kiek jis jums bus praktiškas ir atitiks estetinius standartus. Iš kokių medžiagų būna gaminami praustuvai? Įprastiniai praustuvai būna arba porcelianiniai, arba nerūdijančio plieno. Pastarieji yra atsparūs bakterijoms, tačiau yra linkę kaupti […]

Kavos aparatų remontas Vilniuje: kaip išsirinkti tinkamą specialistą?

Kavos aparatų gedimai nėra dažni, todėl jiems atsiradus neretai prietaisų savininkai sutrinka ir nežino, kur kreiptis. Nors šių prietaisų gedimai reti, kavos aparatų remontas Vilnius atliekamas dažnai, mat didmiestyje šiuos prietaisus galima rasti ne tik beveik kiekvienuose namuose, bet ir ofisuose. Panašu, jog vilniečiai tikri kavos mylėtojai. Bet ką daryti tuomet, kai kavos aparatas sugenda? […]