Liūdesio gėlės gali Jums padėti, jei reikalinga kremavimo paslauga

Pats didžiausias skausmas ir liūdesys aplanko, kai miršta artimas žmogus. Netekties valandą širdį veria skausmas, liūdesys ir supratimas, koks gyvenimas gali būti trumpas bei neteisingas. Vos tik sužinojus apie mirties faktą nežinome, ką turime daryti, kur kreiptis ir kokie turi būti mūsų veiksmai. Tokiais atvejais paprasčiausiai galite kreiptis į Liūdesio gėlės. Jie labai geranoriškai padeda bet kuriuo metu ir gali atsakyti visus su mirtimis susijusius klausimus. Ilgametė patirtis įmonei leidžia greitai surasti sprendimus ir pilnai patenkinti klientų lūkesčius bei norus.

Jau įsitikinome, kad Liūdesio gėlės teikia kremavimo paslaugą, o jų kaina, kiek teko domėtis, yra tikriausiai pati mažiausia visoje Lietuvoje. Tai teko sužinoti po netikėtai mirusio artimo žmogaus, kuris tiksliai žinojau, kad nori būti tik kremuotas po mirties. Jam buvo svarbu, mirus palaikai užimtų bei terštų kuo mažiau aplinkos bei vietos. Ar žinojote, kad kremavimo metu kūnas sunyksta vos per kelias valandas, tuo tarpu palaidoto kūno irimo procesas yra labai ilgas, nes jis – natūralus. Dalis žmonių gerbia natūralų kūno irimo procesą ir tiesiog svarsto kremavimą tik kaip pasirinkimą skubos metu. Kita dalis žmonių kremavimą laiko kur kas pagarbesniu ritualu. Specialistai sutinka, jog kremavimo procesas yra laikomas aplinkai draugiškesniu sprendimu nei įprastinis laidojimas. Patys matome, kokios problemos kyla dėl kapinių plotų stygiaus. Kapinių ploto savivaldybės nenori arba nebegali plėsti, o augančių mirčių skaičius – niekada nesibaigiantis procesas. Tad šiuolaikinis kremavimas šiuo atveju yra itin draugiškas aplinkai pasirinkimas.

Po kūno sudeginimo specialioje krosnyje mirusiojo asmens pelenai yra supilami į specialią kapsulę arba urną. Tuomet šie indai gali būti arba užkasami kapinėse, arba laikomi kolumbariume. Svarbus faktas, jog mirusiojo urna užima žymiau mažiau vietos nei karstas. Tad taip galime taupyti vietą mūsų Žemėje ir jos daugiau palikti gyviems.

Daugiau apie pačią kremavimo paslaugą, kurią teikia Liūdesio gėlės, galėsite pasiskaityti https://www.liudesiogeles.lt, o kilus net ir menkiausiems klausimams kreipkitės tiesiogiai skambučiu. Jūs gausite aukščiausios kokybės aptarnavimą bet kuriuo paros metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Antkapių kismas: nuo tradicijos iki modernumo

Religijos suvokimas visuomenėje kinta. Tai yra visiškai normalu. Visgi, nepriklausomai nuo to, ar žmogus išpažįsta tam tikrą religiją, ar ne, žinoma, kad mirusį žmogų vis tiek norisi palaidoti atitinkamai, kad būtų galima padaryti skoningą atsisveikinimą ir tinkamai parengti vietą, kur ilsėsis jo kūnas. Šiuo metu rinkoje siūlomi antkapiai yra labai įvairūs. Tai didina tikimybę, kad […]

Gertuvės su logotipu: skirtingos jų rūšys ir privalumai verslui

Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame aplinkosauga tampa pagrindiniu rūpesčiu, žmonės renkasi ekologiškas alternatyvas. Vienas dažniausių kasdien naudojamų daiktų yra gertuvė. Tačiau ne visos gertuvės yra vienodos. Vienos jų yra ekologiškesnės, o kitos gali būti kenksmingos aplinkai. Be to, gertuvės su logotipu taip pat gali būti galinga įmonių rinkodaros priemonė. Todėl atidžiau apžvelgsime kelis dažniausiai pasitaikančių gertuvių su […]