Seniausias Lietuvos kurortas tikrai turi ką parodyti

Atvykus į seniausią Lietuvos kurortą Druskininkus, gali būti sunku nuspręsti ką pirmiausiai vertėtų aplankyti ir nuveikti, kadangi čia yra gausybė įvairių pramogų. Todėl šiame straipsnyje papasakosime, ką reikėtų aplankyti Druskininkų mieste.

SPA poilsis

Tikriausiai didžioji dalis Druskininkų miesto svečių, čia atvyksta pasimėgauti nepaprastomis SPA procedūromis. Puiki mintis pradėti savo poilsį nuo viešnagės SPA Vilnius sveikatingumo centre. Atvykę čia, įsikursite jaukiame bei patraukiame kambaryje. Šio centro lankytojai gali pramogauti baseinuose, ilsėtis pirtyse bei sūkurinėse voniose. Norintys gali išbandyti naujieną – gintaro aroma muzikos terapiją. Šios terapijos metu klientai guli specialiuose krėsluose, pripildytuose 20 kilogramų gintaro, tuomet jiems yra duodama vienas gintaro akmuo į rankas, o antras uždedamas ant krutinės. Procedūros metu kartais žmonės taip atsipalaiduoja, kad net užmiega.

SPA Vilnius centro lankytojai gali mėgautis nepaprastai skaniu ir sveiku maistu. Restoranas pasižymi itin dideliu pasirinkimu, o vienas iš pagrindiniu privalumų yra tas, kad prie patiekalų kalorijos surašytos, o specialus žymėjimas padeda pasirinkti tinkamus produktus.

Šiame SPA centre lankytojai mėgaujasi nerealiomis SPA procedūromis: mineralinio vandens, purvo bei sūkurinių vonių malonumais, masažais. Kalbant apie masažus, verta paminėti tai, kad šiame SPA centre yra išskirtinis tailandietiškas masažas. Jį daro tikri specialistai atkeliavę iš pačio Tailando.

Nuostabi gamta miesto centre

Norintiems ramiai praleisti popietę Druskininkuose, siūlome apsilankyti prie Druskonio žiedo. Čia labai gražiai sutvarkyta aplinka, trykšta fontanai gausu vandens paukščių. Taip pat šalia yra labiausiai fotografuojamas miesto objektas – Druskininkų miesto muziejus, kuris yra įsikūręs tikrai įspūdingame vasarnamyje.

Aplankę muziejų galite keliauti gražiąja Vilniaus alėja – tai yra pagrindinė miesto pėsčiųjų gatvė. Einant ja galite grožėtis įdomiomis skulptūromis bei Druskininkų bažnyčia. Eidami šia alėja sutiksite ir galėsite pailsėti prie vieno iš labiausiai mėgstamų turistų ir miesto gyventojų objektų, tai yra – Druskininkų muzikinis fontanas. Šis fontanas garsėja savo nuostabiais pasirodymais, kurių metu vandens srovės šoka pagal pasirinktą muziką.

Taigi, į Druskininkus verta važiuoti ne vien norint pasimėgauti nepakartojamomis SPA procedūromis, bet ir pasigrožėti gražia gamta ir įvairiais lankytinais objektais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Pasiekite puikią švarą su ultragarsiniais dantų šepetėliais

Siekiant nepriekaištingos burnos higienos, sunku ignoruoti šurmulį apie ultragarsinius dantų šepetėlius. Šie naujoviški dantų priežiūros įrankiai perkėlė burnos priežiūrą į visiškai naują lygmenį ir užtikrina puikią švarą, kuriai sunku prilygti tradiciniams metodams. Tačiau kuo jie išsiskiria iš kitų? Pasinerkime į ultragarsinių dantų šepetėlių pasaulį ir sužinokime, kaip jie gali padėti pasiekti neprilygstamą burnos švarą. Ultragarso […]

Estetinis dantų plombavimas 2023

Estetinis dantų plombavimas – tai minimalios intervencijos natūralių dantų audiniams reikalaujantis gydymo metodas, kuris puikiai tinkamas norint koreguoti tiek mažesnius, tiek didesnius estetinius dantų defektus. Estetinės odontologijos tikslas – atkurti nudilusius, nuskilusius, ėduonies pažeistus ar spalvą pakeitusius dantis. Pasitelkiant šią metodiką, taip pat galima patobulinti dantų formą, panaikinti per didelius tarpdančius, netgi keisti dantų padėtį […]