Gyvenimas

Seksualinio gyvenimo kokybės gerinimui skirti patarimai

Jei jūs su savo antrąja puse šiuo metu patiriate tai, kas yra vadinama „seksualinio gyvenimo rutina“, jūs nesate vieni. Su tuo susiduria daugybė porų, tačiau kur kas svarbiau yra tai, kaip visa tai yra pasirenkama išspręsti. Todėl skubame jums pateikti keletą praktiškų patarimų, kurie turėtų pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą, nuspalvinant jį ryškesnėmis spalvomis ir paverčiant gerokai pikantiškesniu bei malonesniu.

Padidinkite dopamino lygį naujos patirties pagalba

Kažko naujo išbandymas padeda sutvirtinti ryšį ir padidinti intymumą. Todėl tuomet, kai miegamajame ima įsivyrauti rutina, vertėtų pagalvoti apie ką nors originalaus ir neįprasto – apie tai, kas jus savotiškai išgąsdintų ar sujaudintų, priverčiant pasinerti į naujų malonumų kupiną nežinomybę. Tokiu būdu jūsų smegenyse reikšmingai padidės dopamino lygis ir tai padės sugrįžti į medaus mėnesio fazę.

Reguliariai kalbėkite apie seksą

Su savo antrąją puse jūs turėtumėte pabandyti numatyti bent vakarą per savaitę, kurio metu atvirai išsakytumėte vienas kitam savo seksualinius poreikius, išbandytumėte naujas sekso pozas ir pakalbėtumėte apie slaptas fantazijas. Ir šiuo atveju nereikėtų savęs versti atrodyti labai seksualiai. Paprasčiausiai eksperimentuokite ir pabandykite suprasti, kas jums iš tikrųjų patinka, nepamirštant visu tuo pasidalinti su savo antrąja puse. 2016 m. atliktos apklausos metu paaiškėjo, kad 18-25 m. amžiaus vyrų ir moterų seksualiniai lūkesčiai labai skiriasi. Ir visa tai nepasikeičia per vieną naktį, todėl poros privalo atvirai kalbėti apie tai, kas jiems patinka ir nepatinka, tokiu atveju užtikrinant, kad miegamajame abu patirtų didelį malonumą.

Atsipalaiduokite ir kartu pažiūrėkite erotinį filmą

Pažinti vienas kitą jums gali padėti ir erotiniai filmai, todėl jei dar nebuvote bandę erotinio filmo žiūrėti drauge, dabar būtų pats metas tai padaryti. Tai padės jums ne tik atsipalaiduoti, tačiau taip pat sumažins drovėjimąsi ir padės miegamajame drąsiau išbandyti tai, ko dar nebuvote bandę.

Pasitelkite sekso žaislus

Sekso žaislai yra vienos iš tų priemonių, kurios kiekvienos poros seksualinį gyvenimą gali paversti gerokai malonesniu ir intymesniu. Šiandien tereikia apsilankyti suaugusiųjų el. parduotuvėje, kad būtų galima lengvai pasirinkti iš labai plataus suaugusiesiems skirtų sekso žaislų asortimento. Kadangi sekso žaislų pasirinkimas yra labai didelis, nėra sudėtinga surasti sekso žaislus, pritaikytus tiek moterims, tiek ir vyrams. Tokiu būdu jūs galite ne tik geriau pažinti vienas kitą, tačiau ir save, o tai savo ruožtu padėtų praturtinti jūsų seksualinį gyvenimą, perkeliant jį į visiškai kitą lygį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *