Verslas

Patarimai ruošiant gabenti krovinius į Švediją

Tarptautiniu mastu prekes gabenančioms įmonėms, prekių grąžinimas dėl tranzito metu padarytos žalos, gali būti didelis nusivylimas pinigų ir laiko prasme. Šiame straipsnyje pateiksime kelis patarimus, kaip tinkamai paruošti krovinius, norint juos gabenti keltu į Švediją.

  1. Įsitikinti, kad prekės yra paruoštos tarptautiniam gabenimui

Visų pirma reikėtų įvertinti, ar prekės bus tinkamai apsaugotos visos kelionės metu, ypač stambių gabaritų ir vertingi kroviniai. Tai reikalinga ne tik saugumui, bet ir sklandžiai kelionei, nes daugelis krovinius keltais gabenančių įmonių, turi savo saugumo standartus, į kuriuos reikėtų atsižvelgti planuojant kelionę. Prekės turi būti tinkamai ir saugiai sukrautos, o jų pakuotės nepažeistos, kad esant jūros bangavimui jos išliktų stabiliai savo vietoje.

  • Teisingų pakuočių parinkimas siuntiniams

Siunčiant krovinius tarptautiniu mastu, reikia nepagailėti investuoti į pakuotes, norint sumažinti žalą tranzito metu. Dviejų sluoksnių gofruotas kartonas gali apsaugoti begales prekių. Siunčiant didesnes prekes, norint užtikrinti jų saugumą reikėtų jas transportuoti ant palečių, o dūžtančias – pažymėti tam tikrais skiriamaisiais ženklais.

  • Pasitikrinti didžiausią prekių svorį

Taip pat svarbu sverti savo prekes ir įsitikinti, kad pasirinktos pakuotės yra tinkamos prekių dydžiui ir svoriui. Dėžė, kuri neatlaiko daikto svorio padidina nelaimingų atsitikimų riziką, gabenant krovinį. Siunčiant didelį ir sunkų krovinį, apie išimtis ir reikalavimus jiems, daugiau pateikia krovinius keltais gabenančių įmonių atstovai: https://www.ferrybookings.lt/lt/patarimai/keltai-i-svedija.

Oro sąlygos kelionės metu gali sukurti jėgų derinį, kuris paveikia laivą ir jo krovinį. Jūroje laivas gali judėti šešiais skirtingais būdais, tiesiniais arba sukamaisiais judesiais. Šie judesiai gali visi vykti vienu metu, todėl tinkamas krovinio paruošimas gabenimui į Švediją yra būtinas ir svarbus, norint išvengti nelaimių ir nepatirti nuostolių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *