Savigynos kursai Vilniuje

Nėra nieko baisiau, kaip netikėtai būti užpultam gatvėje ir visiškai negalėti nei pabėgti, nei apsiginti. Tam, kad Jūs netaptumėte dar viena gatvės plėšikų auka – kviečiame atvykti į išties labai prasmingus savigynos kursus Vilniuje. Čia visiškai nesvarbi Jūsų lytis ar amžius, mokytis apsiginti galite, jeigu esate nuo 8 iki 88 metų.

 

Savigynos kursai pradedantiesiems paremti kinų kovos menais, kuriuose svarbiausia nugalėti varžovą panaudojus jo jėgas prieš patį jį. Kadangi savigynos kursų grupėse išvysite skirtingų žmonių, galėsite išmokti kovoti su skirtingos kategorijos asmenimis. Jeigu jaučiate baimę, skubame Jus nuraminti, kovos menas bus paremtas išskirtinai pagal Jūsų fizines savybes. Tai ne savos jėgos demonstravimas, o gebėjimas prisitaikyti prie realios užpuolimo situacijos gyvenime.

 

Per treniruotes Jūs sulauksite ne tik praktinių, bet ir teorinių žinių, praplėsite savo akiratį ir pamatysite, kiek daug naujų ir neatrastų įgūdžių turite iš tikro. Aktyvus fizinis krūvis ir gera atmosfera dar ilgam pakels Jums ūpą.

 

Savigynos treniruotės vyksta du kartus per savaitę. Jums tereikia pasirūpinti patogia sportine apranga. Registruokitės iš anksto!

 

Treniruočių laikas: sausio 21 – vasario 13, pirmadieniais ir trečiadieniais, nuo 19 iki 20.30 val.

Treniruočių trukmė: 8 treniruotės po 1 val. 30 min.

Treniruočių vieta: Stanevičiaus vidurinė mokykla, S. Stanevičiaus gatvė 25, Vilnius.