Savigynos kursai Vilniuje

Nėra nieko baisiau, kaip netikėtai būti užpultam gatvėje ir visiškai negalėti nei pabėgti, nei apsiginti. Tam, kad Jūs netaptumėte dar viena gatvės plėšikų auka – kviečiame atvykti į išties labai prasmingus savigynos kursus Vilniuje. Čia visiškai nesvarbi Jūsų lytis ar amžius, mokytis apsiginti galite, jeigu esate nuo 8 iki 88 metų.

 

Savigynos kursai pradedantiesiems paremti kinų kovos menais, kuriuose svarbiausia nugalėti varžovą panaudojus jo jėgas prieš patį jį. Kadangi savigynos kursų grupėse išvysite skirtingų žmonių, galėsite išmokti kovoti su skirtingos kategorijos asmenimis. Jeigu jaučiate baimę, skubame Jus nuraminti, kovos menas bus paremtas išskirtinai pagal Jūsų fizines savybes. Tai ne savos jėgos demonstravimas, o gebėjimas prisitaikyti prie realios užpuolimo situacijos gyvenime.

 

Per treniruotes Jūs sulauksite ne tik praktinių, bet ir teorinių žinių, praplėsite savo akiratį ir pamatysite, kiek daug naujų ir neatrastų įgūdžių turite iš tikro. Aktyvus fizinis krūvis ir gera atmosfera dar ilgam pakels Jums ūpą.

 

Savigynos treniruotės vyksta du kartus per savaitę. Jums tereikia pasirūpinti patogia sportine apranga. Registruokitės iš anksto!

 

Treniruočių laikas: sausio 21 – vasario 13, pirmadieniais ir trečiadieniais, nuo 19 iki 20.30 val.

Treniruočių trukmė: 8 treniruotės po 1 val. 30 min.

Treniruočių vieta: Stanevičiaus vidurinė mokykla, S. Stanevičiaus gatvė 25, Vilnius.

 

Susiję straipsniai:

Kaip atliekamas plaukų šalinimas lazeriu belladerma.lt klinikoje

Plaukų šalinimas lazeriu belladerma.lt klinikoje tapo populiariu ilgalaikio plaukelių šalinimo ir lygios odos užtikrinimo metodu. Ši neinvazinė procedūra nukreipta į plaukų folikulus koncentruota lazerio energija, kuri stabdo plaukų augimą. Štai kaip atliekamas plaukų šalinimas lazeriu: Daugiau: https://www.belladerma.lt

Kaip pasirinkti moteriškus maudymosi kostiumėlius

Išsirinkti tobulą maudymosi kostiumėlį gali būti įdomi, bet kartais sudėtinga užduotis. Kadangi yra tiek daug stilių, spalvų ir modelių, būtina atsižvelgti į keletą veiksnių, kad rastumėte geriausią maudymosi kostiumėlį, kuris puošia jūsų figūros tipą ir atitinka jūsų poreikius. Štai keletas patarimų, kaip išsirinkti tinkamą moterišką maudymosi kostiumėlį: