Namuose gamintas kūno šveitiklis Jus nustebins

kuno sveitiklisMūsų oda kasdien reikalauja priežiūros ir dėmesio. Priklausomai nuo to, kaip ja rūpinsimės, ji mums atsidėkos arba puikia išvaizda ir elastingumu arba priešingai – bus skausminga ir paraudusi. Vienas paprasčiausių būdų palepinti savo odą tam neskiriant daug laiko ir pajamų – kuo daugiau odą puoselėti namuose. Tam praverstų natūralus kūno šveitiklis, kurį galite pasigaminti net iš paprasčiausių produktų.

Kūno šveitiklis su kava

Tai vienas paprasčiausių būdų pasirūpinti savo oda namuose. Šis natūralus kūno šveitiklis lengvai pagaminamas ir suteikia odai aksominio švelnumo. Jį pasigaminsite labai paprastai. Neišpilkite rytinės kavos tirščių į šiukšliadėžę. Geriau juos sumaišykite su namuose turimu ir Jums patinkančiu nerafinuotu aliejumi arba paprasčiausia grietine ir palikite vakarui. Prieš miegą išmasažuokite odą šiuo gauta mase, o tada nuplaukite. Rezultatą pamatysite iš karto. Šis natūralus kūno šveitiklis – puiki pagalbos priemonė, norint palepinti odą maloniomis procedūromis. Naudokite šį šveitiklį bet kokiu metų laiku.

Kokosinis šveitiklis

Dar vienas paprastas būdas namuose pasirūpinti, kad net ir pasibaigus profesionaliomis priemonėmis, veido šveitiklis visuomet būtų pasiekiamas, tai pasigaminti šio paprasto šveitiklio. Natūralus ir skaniai kvepiantis kūno šveitiklis su kokosų aliejumi gali būti naudojamas tiek veidui, teik kūnui. Sumaišykite vienam kartui reikalingą kokosų aliejaus kiekį su šaukšteliu cukraus ir lašeliu vanilės ekstrakto ir jūsų kūno šveitiklis jau pagamintas.

Druskingas šveitimas

Jeigu esate buvusi spa procedūrose, kuriose atliekamas kūno šveitimas, žinote, jog labai dažnai šiame procese naudojama jūros druska. Jūs tokį šveitiklį taip pat galite pasigaminti namuose. Kūno šveitiklis su jūros druska nesudėtingas ir gali būti pagamintas bet kuriuose namuose. tiesiog sumaišykite šiek tiek druskos su alyvuogių aliejumi, šiek tiek stambiai maltų pipirų ir cinamono. Šiuo šveitikliu mėgaukitės, kai už lango vėsu ir norisi odą apsaugoti nuo žvarbių orų.

Nenorinčioms eksperimentuoti

Toms moterims, kurios baiminasi, kad namuose gamintas kūno šveitiklis alergizuos ar nebus toks, koks tiktų Jūsų odai, geriausia būtų rinktis profesionalų gaminius. Rinkitės patikimus pardavėjus. Pasidomėkite, gal Jūsų odai tinkamas kūno šveitiklis „Eurokos“ parduotuvėje kaip tik dabar parduodamas su akcija. Itin populiarus „Rituals“ kūno šveitiklis taip pat dažnai siūlomas su specialiomis nuolaidomis. Svarbiausia, perkant profesionalius produktus, žinoti, ne tik, koks Jums tinkamas kūno šveitiklis, kaip naudoti jį, taip pat pasiklauskite profesionalų. Mėgausitės puikiais gaminiais ir švytinčia oda.

Susiję straipsniai:

Skyrybų metu aktualūs klausimai: ką naudinga žinoti

Santuokos nutraukimas visais atžvilgiais yra sudėtingas, varginantis ir daug psichologinių jėgų reikalaujantis procesas, o ką jau kalbėti apie tai, kai kreditai skolos skyrybų metu tampa papildoma našta. Todėl jei jūs taip pat nusprendėte nutraukti savo santuoką ir šiuo metu svarstote, kaip galėtumėte užtikrinti, jog santuokos nutraukimas būtų bent šiek tiek sklandesnis procesas, vertėtų atsižvelgti į […]

10 patarimų, kaip pagerinti erekciją

Seksas daugeliui žmonių yra svarbi gyvenimo dalis, kuri suteikia galimybę atsipalaiduoti po dienos darbų, pamiršti vargus, geriau jaustis. Džiugu, kad šiais laikais nereikia laikytis tabu ir mylėtis galima tada, kai norite, taip, kaip Jums patinka ir su tuo, kas Jus labiausiai traukia. Galimybės – plačios. Problema tik ta, kad kartais tik noro – nepakanka. Išties, […]