Saldumynai nėra toks blogis, jei sugebama išlaikyti saiką

Jei reikėtų surašyti visus žodžius, turinčius vienokį ar kitokį ryšį su vaikyste, tikėtina, greta kitų terminų, garbingą vietą užimtų ir saldumynai ar net atskira šių grupė – guminukai. Nors dauguma tėvų ir norėtų išdidžiai pasigirti, jog jų vaikai yra unikalūs ir prieš šiuos bei kitus saldumynus sugeba praeiti be emocijų, deja, realybė yra kitokia. Mažieji smaguriai, vien matydami gražiausių spalvų bei įvairiausių formų guminukus, besislepiančius pakeliuose, jau „lydosi“! O kur dar žinojimas, jog, įdėjus vieną iš šių į burną, skonio receptoriai bus palepinti tobulu saldumu ar malonia rūgštele, o gal – šių, kardinaliai priešingų, skonių duetu? Atrodytų, net pačių griežčiausių tėvų moralai saldumynų atžvilgiu prieš „meškučius“, „kirminus“, „lazdeles“ bei kitas grožybes yra beverčiai. Tad klausimas, kaip kovoti su šia nuodėmingai skania ir gražia pagunda, iš tiesų aktualus dažnai šeimai.

Savaime suprantama, per didelis saldumynų kiekis, nesvarbu, tai būtų guminukai, saldainiai ar kitas gardėsis, nėra gerai nei vaikams, nei suaugusiems. Tai galioja tiek ir kalbant apie dantų ėduonį, tiek medžiagų apykaitos sutrikimus ar net emocinę būseną. Tačiau, logiškai pagalvokite, kaip ilgai sugebėsite išlaikyti vaiką, „užsimerkusį“ prieš tai, kas aktualu jo bendraamžiams ar kas aktyviai reklamuojama visomis įmanomomis visuomenės informavimo priemonėmis bei formomis (o vaikai, reikia sutikti, lengvas taikinys marketingo specialistams). Kol vaikas mažas, tai yra įmanoma ir netgi būtina, tačiau, vos tik atsiradus atžalai, derėtų susimąstyti, kokiais būdais stengsitės formuoti tinkamą šio bei saldumynų (o kartu – ir kitų populiariausių pagundų) santykį.

Guminukai ar kiti saldumynai iš candyfun.lt nebus žalingi, jei sugebėsite vaikui suformuoti suvokimą, jog tai – produktas, kurį reikia vartoti su saiku ir…mėgautis. Pabandykite įsigyti įvairių formų bei rūšių guminukų ir duokite savo vaikui savotišką užduotį prieš dedant šį į burną, papasakoti, ką kiekvienas jų primena. Beveik edukacinis žaidimas, ar ne? Populiari praktika dažnoje šeimoje – leidimas mėgautis saldumynais tik kažkurią savaitės dieną. O, svarbiausia, išlikite sąžiningi prieš save bei vaiką: jei patys, pasislėpę kamputyje, paslapčia valgote nuodėminguosius saldėsius, kaip galima tikėtis, jog vaikas sugebės likti jiems abejingas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Skyrybų metu aktualūs klausimai: ką naudinga žinoti

Santuokos nutraukimas visais atžvilgiais yra sudėtingas, varginantis ir daug psichologinių jėgų reikalaujantis procesas, o ką jau kalbėti apie tai, kai kreditai skolos skyrybų metu tampa papildoma našta. Todėl jei jūs taip pat nusprendėte nutraukti savo santuoką ir šiuo metu svarstote, kaip galėtumėte užtikrinti, jog santuokos nutraukimas būtų bent šiek tiek sklandesnis procesas, vertėtų atsižvelgti į […]

10 patarimų, kaip pagerinti erekciją

Seksas daugeliui žmonių yra svarbi gyvenimo dalis, kuri suteikia galimybę atsipalaiduoti po dienos darbų, pamiršti vargus, geriau jaustis. Džiugu, kad šiais laikais nereikia laikytis tabu ir mylėtis galima tada, kai norite, taip, kaip Jums patinka ir su tuo, kas Jus labiausiai traukia. Galimybės – plačios. Problema tik ta, kad kartais tik noro – nepakanka. Išties, […]