Fotobūdelės nuoma – kodėl renginiams verta pasitelkti foto būdeles

Organizuojant bet kokio pobūdžio renginį būtina pasirūpinti, kad nei vienam renginio dalyviui netektų nuobodžiauti. Todėl kiekvieno renginio organizatoriaus pareiga yra pasirinkti originalius ir svečių nuotaiką bei laiką galinčius praskaidrinti sprendimus, iš kurių vienas gali būti fotobūdelės nuoma.

Fotobūdelė (angl. „Photobox“) – tai renginiams puikiai tinkantis pasirinkimas, kurio atveju svečiai gali smagiai leisti savo laiką įsiamžindami renginio metu ir kartu dalindamiesi savo gautomis nuotraukomis, o renginio organizatoriai turi galimybę momentinių nuotraukų pagalba veiksmingai reklamuoti savo prekės ženklą.

Kaip naudotis fotobūdele?

Fotobūdele naudotis yra labai paprasta ir nesudėtinga. Jei savo organizuojamam renginiui išsinuomosite fotobūdelę, renginio dalyviams tereikės priėjus prie fotobūdelės sekti dideliame liečiamajame ekrane pateikiamas nuorodas ir atlikti nurodytus veiksmus. Dėl tokio didelio paprastumo fotobūdele gali be vargo naudotis absoliučiai kiekvienas vartotojas.

Toks fotografavimo ir nuotraukų spausdinimo įrenginys veikia su aukščiausios kokybės moderniausiomis technologijomis paremta įranga. Fotobūdelėje yra įmontuotas profesionalus fotoaparatas. Ji taip pat turi ir kokybišką apšvietimą, todėl kiekviena fotobūdelės padaroma nuotrauka būna labai aukštos kokybės – nepaisant to, ar būtų kalbama apie nuotraukų darymą tamsiuoju, ar šviesiuoju paros metu.

Ir nors fotobūdele naudotis yra daugiau nei paprasta, visuomet renginio vietoje yra ir fotobūdelės techninis asistentas, kuris padeda kiekvienam vartotojui, kuris susiduria su papildomais klausimais. Be to, visuomet galite pagalvoti apie priemones, kuriomis galėtumėte paskatinti savo renginio dalyvius nepraeiti pro fotobūdelę ir būtinai ją išbandyti, tokiu būdu akimirksniu gaunant aukštos kokybės momentines nuotraukas. Kiekvienas vartotojas, kuris pasinaudoja fotobūdele, nuotraukas gauna vos per 15 sekundžių. Tuo tarpu skaitmeniniu nuotraukos variantu galima iš karto pasidalinti savo socialinių tinklų paskyrose ar išsiųsti ją el. paštu.

Kada pasitelkiamos fotobūdelės?

Yra labai daug progų, kuomet galima pasitelkti fotobūdeles. Šiandien fotobūdelių nuomos paslaugomis yra naudojamasi tiek tuomet, kai norima surengti komercinio pobūdžio renginius, tiek ir organizuojant asmenines šventes.

Komercinio pobūdžio renginiai

Labai dažnai fotobūdeles galima matyti įvairiuose produktų pristatymuose ir prekybos vietose organizuojamose reklaminėse kampanijose. Taip pat fotobūdelės neretai pasitelkiamos ir verslo konferencijose, parodose bei spaudos renginiuose.

Pramoginio pobūdžio šventės ir renginiai

Šiandien fotobūdelių nuomą dažnai pasirenka ir festivalių organizatoriai. Fotobūdelėmis galima pasinaudoti sporto renginiuose ir įvairiose viešose šventėse.

Privačios šventės

Neretai fotobūdelės yra išsinuomojamos organizuojant privačius įmonių renginius ir vakarėlius, siekiant veiksmingesnio komandos formavimo proceso, taip pat tokiose asmeninėse šventėse kaip gimtadieniai, vakarėliai, vestuvės, krikštynos ir kt.

Ir tai tikrai nėra vieninteliai renginiai bei šventės, kuriose gali būti pasitelktos fotobūdelės.

Fotobūdelė – puiki prekės ženklo populiarinimo priemonė

Jau buvo minėta, kad fotobūdelė gali būti ne tik smagiu ir renginių bei švenčių dalyvių laisvalaikį praskaidrinančiu pasirinkimu. Tai taip pat yra ir labai veiksminga bei išliekamąją vertę sukurianti reklamos priemonė, kurios pagalba galima lengviau populiarinti savo prekės ženklą.

Visų pirma, šių paslaugų teikėjai suteikia galimybę išsinuomotą fotobūdelę apipavidalinti įmonės logotipu ir įvairiomis kitomis su įmone ar konkretaus renginio tematika susijusiomis grafinėmis detalėmis. Tokiu būdu gali būti labai reikšmingai padidintas prekės ženklo matomumas viso renginio metu.

Be to, ant „Premium“ kokybės fotopopieriaus spausdinamos momentinės nuotraukos taipogi gali būti sumaketuotos taip, jog taptų unikalios ir atspindėtų konkretų prekės ženklą, nes šių paslaugų teikėjai kartu siūlo sumaketuoti ir nuotraukų rėmelius, atsižvelgiant į konkrečius pageidavimus. Tai padeda fotobūdeles paversti galinga rinkodaros priemone, kurios dėka vartotojai dar ilgai nepamirš jūsų prekės ženklo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kokiomis aplinkybėmis telefoną galima grąžinti garantiniam remontui?

Sugedusi įranga be garantijos gali būti priimta ir pataisyta nemokamai. Tiek pardavėjas, tiek gamintojas yra atsakingi už prekių kokybę. Todėl, jei telefonui taikoma garantija, galite kreiptis į parduotuvę, kurioje įsigijote gaminį, arba garantinį aptarnavimą, kuris paprastai nurodomas pirkimo dokumente. Defektai, kuriuos galima pašalinti per garantinį aptarnavimą, gali skirtis: ekranas yra įtrūkęs, nėra garso, jutiklinis ekranas […]

Vestuvių fotografas – Kokia jo svarba?

Kas susidūrę, ar dar tik planuoja susidurti su vestuvių šventės planavimu, puikiai supranta, kiek laiko užima detalus šventės planavimas, organizavimas. Kiek laiko ir finansinių išteklių sudedame į šią šventę, tikėdamiesi tobulo ir jaukaus vakaro savo artimųjų apsuptyje. Vestuvių šventė simbolizuoja bendrą šeimyninio gyvenimo pradžią kartu. Taip pat šiai simbolikai yra sumainomi vestuviniai žiedai. Sklandžiai ir […]