Renginiai Vilniuje – idėjos miestui karantino akivaizdoje

renginiai vilniuje

renginiai vilniuje

Vasaros pradžioje Vyriausybei patvirtinus dar vieną karantino švelninimo etapą, kuriuo leista organizuoti atvirus ir uždarus renginius išlaikant saugų atstumą tarp jo dalyvių, renginiai Vilniuje įgavo pagreiti. Vis dėl to, praėjus vos daugiau nei vienam mėnesiui vis dažniau pasigirsta kalbos apie antrąją viruso bangą. Tai verčia susimąstyti, kaip renginiai ir šventės atrodys ateityje? Pateikiame 4 idėjas miestui, padėsiančias ne tik užtikrinti gerą laiką, bet ir palaikyti saugumą pandemijos akivaizdoje.

Vilniaus meno gatvės festivalis

Vilniaus miestas vienas pirmųjų pasaulyje padovanojo gatves restoranų ir kavinių lankytojams – Vilnius tapo didžiausia kavine po atviru dangumi visoje Europoje. Kodėl gi nežengus dar vieno žingsnio ir nepavertus miesto didžiausia meno galerija po atviru dangumi? Renginio metu menininkai ir kūrėjai galėtų pristatyti savo meno kūrinius, o praeiviai ne tik jais pasigrožėti, bet ir įsigyti.

Derliaus gatvės festivalis Vilniuje

Renginiai Vilniuje dažniausiai žengia koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis. Tačiau svarbu atsiminti ir tai, kuo esame išskirtiniai. Lietuvoje vis dar turime gilias agrokultūros tradicijas – ne vienas iš mūsų savo vaikystę leido pas močiutes ir senelius kaimuose. Kodėl nepavertus to visų mūsų pasididžiavimu surengus Lietuviško derliaus festivalį mieste? Tokiu būdu miesto gyventojai galėtų lengvai įsigyti šviežių ir sveikų Lietuvoje užaugintų produktų.

Vilniaus fejerverkų gatvės festivalis

Tai idėja, kuri, be jokių abejonių, labiausiai padėtų išlaikyti saugų atstumą tarp renginio dalyvių – juk fejerverkus visuomet smagiau stebėti atokiau, kartu su artimiausiais žmonėmis. Fejerverkų festivalį galima perkelti ir į dar aukštesnį lygį – padaryti tai ne tik vizualia, bet ir garso švente, atliekant lietuvių kompozitorių kūrinius, papildančius ir iliustruojančius danguje matomą šviesų fiestą.

Vilniaus maisto vagonėlių gatvės festivalis

Taip, maisto vagonėliai – jau nebe naujiena. Renginiai Vilniuje visuomet parūpina net keletą skirtingų maisto vagonėlių įvairiausiems renginio dalyvių skoniams. Maisto vagonėliuose gaminamas ir tiekiamas maistas yra skanus, greitai paruošiamas ir mėgstamas daugelio. Kodėl gi nepavertus šio malonumo maisto vagonėlių festivaliu, kurį lydėtų puiki muzika ir, žinoma, tinkamo atstumo vienas nuo kito laikymasis!

 

Parašykite komentarą