Puodeliai – grožis ar ekologija

Gyvename laikmečiu, kai labai domimasi, kaip vienas ar kitas plačiai naudojamas daiktas daro poveikį aplinkai. Dar prieš dešimtmetį Lietuvos kaimai ir miestai buvo nukloti plastikiniais limonado buteliais. Dabar tokių nė su žiburiu nerasi, nes jie beveik visi priduodami perdirbimui. Tai rodo visuomenės požiūrį į ekologiją – juk visi supranta, kad plastiko atliekos gamtą teršia dešimtis metų. Plastikinių maišelių atsisako ir prekybos centrai. O kaip yra su puodeliais?

Ne viena kavinė, pilstanti kavą išsinešimui rekomenduoja naudoti daugkartinius puodelius ir taip neteršti gamtos. Tai jautrus klausimas visiems, todėl natūralu, kad kyla naujų poreikių. Į juos būtina reaguoti ir verslo dovanų gamintojams. Puodeliai iki šiol buvo viena iš populiariausių verslo dovanų, bet ar jie prisitaikys prie poreikių ir išliks? Atrodo, kad taip…

Bambukiniai puodeliai

bambukiniai puodeliai

Taip, kinai ištobulino ne tik keramikos dirbinius, bet ir bambuko. Bambukiniai peiliai pjauna beveik taip pat gerai, kaip ir keramikiniai ar metaliniai. Kodėl gi to paties nepadarius su puodeliais. Kinai sukūrė bambukinius puodelius, kurie yra pagaminti iš bambuko pluošto, ne pačios medienos. Tai ekologiška verslo dovana, ant kurios galima graviruoti įmonės logotipą ar užrašą. Tokia dovana tikrai atkreips dėmesį ir bus naudojama tų, kuriems rūpi aplinkos švara ir išsaugojimas kitoms kartoms. Juk dar iš mokyklos laikų žinome, kad bambukas per dieną paauga 0,5-1 metro. Tokiu būdu tokios žaliavos niekada nepritrūksime. Čia ne dešimtmečius augančios drebulės ir beržai, iš kurių gaminamas popierius ir kiti celiuliozės gaminiai.

Variniai puodeliai

Variniai indai laikomi prabangiais ir ilgaamžiais. Juos naudoja geriausi virtuvės šefai ir tai tikrai randa atgarsį ir verslo dovanų srityje. Išgraviruotas įmonės logotipas ant varinio puodelio atrodo tikrai solidžiai. Be to tokio puodelio gamybos procese nebuvo naudojami dažai, klijai ar kitos kenksmingos cheminės medžiagos. Varis ir aliuminis – perdirbami metalai. Jie nėra labai kenksmingi gamtai ir žmogaus organizmui. Dėl to tokie puodeliai gali būti laisvai dovanojami ekologiškai nusiteikusiems klientams ar verslo partneriams. Atrodo jie taip pat puikiai, prabangiai, originaliai.

Keramikiniai puodeliai su mediniais dangteliais

Dabar retas kuris neturi gertuvės. Tai plastikinis gaminys, kuris tikrai gamtos netausoja. Pakeisti jį galima tik stikliniu, kuris yra visiškai nepraktiškas. Tiems, kas nori pasiimti arbatos ar kavos iš namų ar kavinės, sprendimas yra didelis keramikinis puodelis su mediniu dangčiu.

Jis yra pagamintas iš keramikos. Tai yra specialus molis, kuris jokiais būdais gamtos neteršia. Medinis dangtis pagamintas iš medžio plaušo, dažniausiai iš to paties bambuko, kurio resursai atsinaujina per mėnesį.

Tokie puodeliai yra natūralūs, atrodo šauniai ir neteršia gamtos išmetus ar sudaužius. Be to gamybos procesas yra mažiau kenksmingas, nes nenaudojama daug chemijos. Ant visų puodelių galima uždėti logotipus ar specialius užrašus ir pritaikyti reklaminėms reikmėms.

2 thoughts on “Puodeliai – grožis ar ekologija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Aliuminio profiliai, kur juos panaudoti?

Aliuminio profilių naudojimas yra paplitęs daugelyje sričių. Šis paprastas, tačiau išradingas šiuolaikinės metalo gamybos produktas atnešė daug privalumų ir palengvino darbus. Jis buvo naudojamas įvairiose konstrukcijose, modeliavimo ar rėminimo srityse. Aliuminio gamintojai sugebėjo pagaminti diferencijuotus ekstruzinius profilius, pasižyminčius unikaliomis savybėmis. Taigi, kur gali būti panaudotas aliuminis ir aliuminio profiliai? Kur galima panaudoti aliuminio profilius? Išradus […]

Sinchroniniai ir asinchroniniai online mokymai

Mokytis yra būtina bei reikalinga. Tai galite daryti dėka knygų, universitetų, mokydamiesi iš praktinių užsiėmimų arba remtis online vykstančiais mokymais. Daugeliui jie yra patrauklūs ne tik dėl to, kad tai būna ne tik tekstas be įgarsinimo arba su juo, bet ir daugybė nuotraukų iliustracijų, momentinių ekrano nuotraukų. Būna, kad tikrai neretai online mokymai panaudoja populiariuosius […]