Kokios valgomojo kėdės bus ne tik stilingos, bet ir patogios?

Kuriant ar atnaujinant valgomojo zoną, labai svarbu rinktis ne tik gražius, bet ir kokybiškus bei funkcionalius baldus. Valgomojo kėdės taip pat turi būti ne tik gražios, bet ir patogios bei ilgaamžės. Visgi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis baldus šiai zonai ir kaip juos išdėstyti bei suderinti tarpusavyje?

Valgomojo kėdžių pasirinkimas yra labai platus. Visgi, pirmiausia labai svarbu žinoti, kad kėdės turi būti patogios. Net ir brangiausios kėdės bus nepatogios, jeigu jas pasirinkite neapgalvotai.

    • Didis. Tam, kad valgomajame būtų patogu valgyti, kėdės turi būti tinkamo dydžio. Labai sunku sėdėti ant kėdžių, kurios yra per mažos, tačiau taip pat nereikėtų valgomajam rinktis didžiulių krėslų, kurie labiau tinka svetainės erdvei. Todėl valgomojo kėdės turi būti vidutinio dydžio.

    • Kiekis. Taip pat svarbu įvertinti, kiek kėdžių Jums reikės. Nuo to taip pat priklauso, kokias kėdes rinktis. Pavyzdžiui, jeigu dideliame erdviame valgomajame norite turėti apvalų stalą su keturiomis kėdėmis, jos gali būti ir kiek masyvesnės. Tuo tarpu jeigu prie stačiakampio stalo norite sutalpinti bent šešias ar aštuonias kėdes, reikėtų rinktis mažesnes, kuklesnio dizaino kėdes.

    • Aukštis. Valgomojo kėdės turėtų būti perkamos kartu su valgomojo stalu. Geriausia, jeigu tai yra komplektas, kurio baldai dera tarpusavyje. Visgi, pasitaiko, kad virtuvės kėdės ar valgomojo baldai perkami atskirai. Tokiu atveju reikia žinoti, kad kėdžių aukštis turi būti pritaikytas prie stalo aukščio. Tik tuomet bus patogu sėdėti, valgyti ir bendrauti.

    • Forma. Kėdžių formos yra labai įvairios ir ųj pasirinkimas tikrai platus. Dažniausiai forma pasirenkama derinant baldus prie bendro virtuvės ir valgomojo interjero. Tačiau taip pat forma yra ir patogumo reikalas. Visuomet rinkitės kėdes tik turėdami galimybę ant jų pasėdėti, kad galėtumėte įvertinti, kokios formos kėdės patogiausios Jums.

    • Saugumas. Ar žinojote, kad galima išvengti įvairių traumų namuose vien pasirinkus tinkamus baldus? Jeigu Jūsų namuose dažnai nutinka taip, kad šeimos nariai, o ypač vaikai, dažnai kažkur atsitrenkia, tuomet rinkdamiesi kėdes pagalvokite apie saugumą. Pavyzdžiui, gal tokiu atveju reikėtų vengti kėdžių, kurių kojos yra išsikišusios į išorę. Tai padidina atsitrenkimo riziką. Taip pat atsitrenkti sunkiau į tokias kėdžių kojas, kurios yra pakankamai storos.

    • Tendencijos. Daugybė žmonių kurdami savo namų erdves dairosi, kokios tendencijos vyrauja šiuo metu. O ta svarbu ir valgomojo zonoje. Šiandien čia populiariausias pasirinkimas yra skandinaviško arba klasikinio stiliaus valgomojo kėdės, kurios dažniausiai gaminamos iš medžio. Norintiems jaukumo ir išskirtinumo – galima rinktis minkštas, veliūru aptrauktas kėdes, dera prie skirtingų stilių interjero.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Medžiaginiai baldai iš parduotuvės Baldaiska

Baldaiska.lt medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus pasirinkimas tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Nuo dizaino universalumo iki patogumo ir ilgaamžiškumo – medžiaginiai apmušalai suteikia šilumą ir stilių bet kuriai patalpai. Štai keletas medžiaginių baldų privalumų: Taigi, medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus namų savininkų ir dizainerių pasirinkimas. […]

Organinis stiklas ir paplitę mitai: kokie jie?

Tai yra plačiai naudojama medžiaga, pasižyminti skaidrumu, patvarumu ir universalumu. Deja, ne visi žmonės apie organinį stiklą žino pakankamai, todėl kartais gali kilti nesusipratimų dėl šios medžiagos savybių ir taikymo. Https://e-heliopolis.lt komanda nutarė apžvelgti ir paneigti paplitusius mitus apie organinį stiklą. Nors organinis stiklas (pavyzdžiui, Plexiglass) turi tam tikrų panašumų su tradiciniu stiklu, pavyzdžiui, skaidrumą, […]