Organinis stiklas ir paplitę mitai: kokie jie?

Tai yra plačiai naudojama medžiaga, pasižyminti skaidrumu, patvarumu ir universalumu. Deja, ne visi žmonės apie organinį stiklą žino pakankamai, todėl kartais gali kilti nesusipratimų dėl šios medžiagos savybių ir taikymo. Https://e-heliopolis.lt komanda nutarė apžvelgti ir paneigti paplitusius mitus apie organinį stiklą.

  1. Organinio stiklo medžiaga niekuo nesiskiria nuo įprasto stiklo

Nors organinis stiklas (pavyzdžiui, Plexiglass) turi tam tikrų panašumų su tradiciniu stiklu, pavyzdžiui, skaidrumą, jo sudėtis ir savybės iš esmės skiriasi. Tai termoplastinės akrilo dervos rūšis, o stiklas iš esmės yra pagamintas iš silicio dioksido. Organinio stiklo gaminiai yra lengvesni, lankstesni ir mažiau linkęs dužti, palyginti su tradiciniu stiklu, todėl daugeliu atvejų jis yra saugesnė alternatyva.

  • Organinio stiklo gaminiai lengvai braižosi

Vienas iš dažnų klaidingų įsitikinimų yra tas, kad šis stiklas yra labai jautrus įbrėžimams. Technologijų pažanga leido sukurti įbrėžimams atsparias dangas, kurios gerokai pagerina jo patvarumą. Be to, reguliarus organinio stiklo valymas ir tinkama priežiūra gali padėti sumažinti įbrėžimų riziką.

  • Ši medžiaga greitai pagelsta

Kitas klaidingas įsitikinimas yra tas, kad organinis stiklas laikui bėgant, ypač veikiamas saulės spindulių, yra linkęs geltonuoti arba kitaip keisti spalvą.

Nors ankstyvosios akrilinių medžiagų formulės buvo linkusios geltonuoti, patobulinus gamybos technologijas ir UV stabilizatorius ši problema gerokai sumažėjo. Aukštos kokybės organinio stiklo gaminiai dabar yra sukurti taip, kad nepagelsta ir išlaiko skaidrumą ilgą laiką, net ir lauko aplinkoje.

4. Organinis stiklas nėra toks tvirtas kaip tradicinis stiklas

Nors jis yra lengvesnis ir lankstesnis už stiklą, jis vis tiek yra nepaprastai tvirtas ir atsparus smūgiams. Praktika rodo, akd organinis stiklas dažnai yra pranašesnis už stiklą tais atvejais, kai reikia užtikrinti saugumą, pavyzdžiui, akvariumuose, automobilių languose ir apsauginiuose barjeruose.

5. Organinio stiklo gaminiai nėra draugiški aplinkai

Kai kurie gali manyti, kad ši medžiaga, dėl savo sintetinės prigimties, nėra ekologiška. Tačiau iš tiesų organinis Plexiglass stiklas gali būti perdirbamas, o jo lengvos savybės padeda taupyti energiją transportuojant ir montuojant. Be to, dėl medžiagos ilgaamžiškumo organinio stiklo nereikia dažnai keisti, todėl ilgainiui užtikrinamas didesnis tvarumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Medžiaginiai baldai iš parduotuvės Baldaiska

Baldaiska.lt medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus pasirinkimas tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Nuo dizaino universalumo iki patogumo ir ilgaamžiškumo – medžiaginiai apmušalai suteikia šilumą ir stilių bet kuriai patalpai. Štai keletas medžiaginių baldų privalumų: Taigi, medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus namų savininkų ir dizainerių pasirinkimas. […]

Kokios valgomojo kėdės bus ne tik stilingos, bet ir patogios?

Kuriant ar atnaujinant valgomojo zoną, labai svarbu rinktis ne tik gražius, bet ir kokybiškus bei funkcionalius baldus. Valgomojo kėdės taip pat turi būti ne tik gražios, bet ir patogios bei ilgaamžės. Visgi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis baldus šiai zonai ir kaip juos išdėstyti bei suderinti tarpusavyje? Valgomojo kėdžių pasirinkimas yra labai platus. Visgi, […]