Profesionali burnos higiena – kodėl ji reikalinga?

burnos higiena

burnos higiena

Dantys – reikalauja nuolatinio dėmesio ir tinkamos priežiūros bei higienos nuo pat gimimo iki gilios senatvės. Jų būklė, išvaizda ir gera jūsų savijauta labai priklauso nuo to, kaip dažnai buvo atliekama profesionali burnos higiena.Vilnius gali pasiūlyti daugybę stomatologijos klinikų ir odontologijos kabinetų, tačiau visuomet kyla dilema, kaip surasti profesionaliausius ir geriausius šios srities specialistus. Taigi visų pirma reiktų pasidomėti žmonių atsiliepimais, gydytojo –odontologo kvalifikacija ir patirtimi. Tai gali būti tik pagrindiniai rodikliai, kuriais vadovaudamiesi galite surasti sau tinkamiausią variantą.

Kalbant apie profesionalią burnos higieną, tai atlieka profesionalus burnos higienos specialistas, kuris puikiai išmano žmogaus dantų anatominę sandarą ir stengiasi ne tik išvalyti susikaupusias minkštąsias ir kietąsias dantų apnašas, bet ir akmenis. Po valymo, higienos specialistas atlieka dantų poliravimo procedūrą, po kurios dantys bus ne tik švarūs ir blizgantys, bet ir baltesni net iki kelių atspalvių.

Po profesionalios dantų higienos procedūros, labai svarbu neskubėti valgyti ir gerti gėrimų, kurie turi dažančių medžiagų, pvz. kavos ar raudono vyno. O vėliau nepamiršti kruopščiai valytis dantų, ne tik dantų šepetėliu, bet ir specialiais tarpdančių šepetėliais ir siūlais, kurių pagalba galima išvalyti net ir sunkiai prieinamose vietose. Būtent tokie užsilikę maisto likučiai, gali virsti apnašomis, o ilguoju periodu ir akmenimis. Tuomet jau patiems savarankiškai tikrai nepavyks jų nuvalyti.

Atliekant profesionalią burnos higieną, taip pat pašalinami ir susikaupę toksiški mikroorganizmai, blogas kvapas ir įvairios pigmentinės dėmės. Pati procedūra nėra skausminga, tačiau pacientui pageidaujant, gali būti atliekama vietinė nejautra. Kartais nutinka taip, kad po šios procedūros dantys gali būti šiek tiek jautresni nei įprastai, bet greitai šis pojūtis praeina.

 

Parašykite komentarą