Plastic Pack: kaip viskas prasidėjo?

Plastic Pack – įmonė Lietuvos rinkoje gyvuojanti jau tris dešimtmečius. Nuo ko viskas prasidėjo? Plastic Pack savo veiklą pradėjo nuo vienkartinės taros gamybos. Pirmieji gaminiai buvo iš polietileno ir popieriaus. Tokių produktų poreikis buvo išaugęs Plastic Pack veiklos pradžioje, tačiau besikeičiant klientų poreikiam ir augančiam dėmesiui ekologijai Plastic Pack savo produktus pakeitė į daugkartines pakuotes. Šiuo metu Plastic Pack produkcijoje galima atrasti vos 5% vienkartinių produktų, kurie yra būtini kai kuriems produktams gabenti ir jų šviežumui palaikyti. 

Ekologiški Plastic Pack žingsniai

Ekologija turbūt viena labiausiai šiuo metu nagrinėjamų ir aptariamų problemų. Dabartinė situacija priverčia susimąstyti ir ieškoti inovatyvių sprendimų, kurie būtų draugiški gamtai kiekvienoje sferoje. Plastic Pack nėra išimtis. Šiuo metu Plastic Pack gamina daugkartinę tarą, kuri yra universaliai pritaikyta skirtingiems produktams. Tai leidžia tokias pakuotes naudoti plačiau ir ilgiau. Plastic Pack gaminama produkcija yra aukštos kokybės, todėl jų produktai tarnauja ilgai. Dar vienas žingsnis, kurį priėmė Plastic Pack, yra logotipų vengimas. Tai padeda užtikrinti dėžių neutralumą ir pritaikymą ne vienam klientui. Kai dėžės yra neutralios, jas lengviau rotuoti tarp tokias pat dėžes naudojančių gamintojų ir pardavėjų. Tai padeda taupyti vietą sandėliuose ir transportavimo kaštus, nes atvežus produkciją, galima surinkti tuščias dėžes ir greičiau paruošti jas kitų produktų transportavimui. Plastic Pack siūlo plovimo, surinkimo ir transportavimo paslaugas (angliškai vadinama ,,pooling” sistema), kas taip pat padeda žengti link ekologiškų ir tvarių sprendimų. 

Kaip išsirinkti tinkamus produktus iš Plastic Pack?

Plastic Pack siūlo daugybę produktų, tad kaip išsirinkti tai, kas tiks jums? Kokius produktus pasirinkti priklauso nuo to, kokiai produkcijai naudosite. Plastic Pack internetinėje svetainėje rasite dėžes, suskirstytas pagal produktų tipą. Pastebėsite, jog kai kurios dėžės tinka net keliems skirtingiems produktams. Taip yra todėl, kad Plastic Pack siekia įtvirtinti universalių ir plačiai panaudojamų dėžių produkciją. Pavyzdžiui, ECR Baltic standarto dėžės yra be galo universalios. Net skirtingi jų dydžiai gali būti puikiai kombinuojami vienas ant kito. Jeigu nerandate savo produktams skirtos skilties, Plastic Pack specialistai gali jums padėti. Ilgametė patirtis leidžia parinkti geriausius sprendimus įvairios rūšies produktams. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Kaip gauti Horizon ES paramą?

Horizon Europe programa yra ES investicijų į mokslinius tyrimus ir inovacijas programa, o dar kitaip vadinama investicijomis į ateitį. Horizon ES parama yra sudaryta iš tam tikrų sričių, tokių kaip kova su klimato kaita, darnus vystymasis, konkurencingumo didinimas bei ekonomikos augimas. Norintys, gali dalyvauti Horizon Europe programoje, kurioje gali dalyvauti Europos Sąjunga ir asocijuotųjų šalių […]

Ką reikia žinoti apie pramoninio šiltnamio statybas?

Nesvarbu, ar statote vieną arktinį namą, ar dešimties hektarų šiltnamių asortimentą, naujų šiltnamių statyba yra jūsų augančio verslo dalis. Daugeliui augintojų statybos procesas yra jaudinantis ir kupinas laukimo, kai stebite, kaip jūsų svajonės tampa realybe. Kitiems augintojams šiltnamių statyba sukelia nerimo jausmą, nes asmeniniai ir įmonės ištekliai turi būti nukreipti į jiems mažiau pažįstamą verslo […]