Plastic Pack: kaip viskas prasidėjo?

Plastic Pack – įmonė Lietuvos rinkoje gyvuojanti jau tris dešimtmečius. Nuo ko viskas prasidėjo? Plastic Pack savo veiklą pradėjo nuo vienkartinės taros gamybos. Pirmieji gaminiai buvo iš polietileno ir popieriaus. Tokių produktų poreikis buvo išaugęs Plastic Pack veiklos pradžioje, tačiau besikeičiant klientų poreikiam ir augančiam dėmesiui ekologijai Plastic Pack savo produktus pakeitė į daugkartines pakuotes. Šiuo metu Plastic Pack produkcijoje galima atrasti vos 5% vienkartinių produktų, kurie yra būtini kai kuriems produktams gabenti ir jų šviežumui palaikyti. 

Ekologiški Plastic Pack žingsniai

Ekologija turbūt viena labiausiai šiuo metu nagrinėjamų ir aptariamų problemų. Dabartinė situacija priverčia susimąstyti ir ieškoti inovatyvių sprendimų, kurie būtų draugiški gamtai kiekvienoje sferoje. Plastic Pack nėra išimtis. Šiuo metu Plastic Pack gamina daugkartinę tarą, kuri yra universaliai pritaikyta skirtingiems produktams. Tai leidžia tokias pakuotes naudoti plačiau ir ilgiau. Plastic Pack gaminama produkcija yra aukštos kokybės, todėl jų produktai tarnauja ilgai. Dar vienas žingsnis, kurį priėmė Plastic Pack, yra logotipų vengimas. Tai padeda užtikrinti dėžių neutralumą ir pritaikymą ne vienam klientui. Kai dėžės yra neutralios, jas lengviau rotuoti tarp tokias pat dėžes naudojančių gamintojų ir pardavėjų. Tai padeda taupyti vietą sandėliuose ir transportavimo kaštus, nes atvežus produkciją, galima surinkti tuščias dėžes ir greičiau paruošti jas kitų produktų transportavimui. Plastic Pack siūlo plovimo, surinkimo ir transportavimo paslaugas (angliškai vadinama ,,pooling” sistema), kas taip pat padeda žengti link ekologiškų ir tvarių sprendimų. 

Kaip išsirinkti tinkamus produktus iš Plastic Pack?

Plastic Pack siūlo daugybę produktų, tad kaip išsirinkti tai, kas tiks jums? Kokius produktus pasirinkti priklauso nuo to, kokiai produkcijai naudosite. Plastic Pack internetinėje svetainėje rasite dėžes, suskirstytas pagal produktų tipą. Pastebėsite, jog kai kurios dėžės tinka net keliems skirtingiems produktams. Taip yra todėl, kad Plastic Pack siekia įtvirtinti universalių ir plačiai panaudojamų dėžių produkciją. Pavyzdžiui, ECR Baltic standarto dėžės yra be galo universalios. Net skirtingi jų dydžiai gali būti puikiai kombinuojami vienas ant kito. Jeigu nerandate savo produktams skirtos skilties, Plastic Pack specialistai gali jums padėti. Ilgametė patirtis leidžia parinkti geriausius sprendimus įvairios rūšies produktams. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Pasiruoškite 2022 metams, įsigykite darbo knygą

Ar jūsų stalčiuje jau guli nauja darbo knyga 2022 metams? Jeigu ne – siūlome ją įsigyti kanceliarinių prekių parduotuvėse „Eurobiuras“. Kuo naudinga darbo knyga 2022? „Eurobiuras“ parduotuvėse siūlomos įvairaus formato darbo knygos. Kiekvienas žmogus turėtų pasirinkti tinkamo dydžio prekę. Jeigu darbe jums nereikia daug užsirašinėti, o susitikimai nevyksta itin dažnai, įsigykite mažesnio formato darbo knygą […]

Keletas naudingų įžvalgų norintiems pirmą kartą eksportuoti prekes

Sėkmingi eksportuotojai žino, kad plėtra į užsienio rinkas gali atnešti daug naudos. Jie taip pat įspėja, kad norint sukurti verslą užsienyje, reikia laiko, energijos, atsidavimo ir pinigų. Jei norite, kad jūsų eksporto verslas būtų sėkmingas, turite suprasti, kad yra daug dalykų, kuriuos turėsite apsvarstyti, jei pirmą kartą eksportuojate ir siekiate kurti tvarų eksporto verslą. Sudarėme […]