Ką reikia žinoti apie siuntų gabenimą į Angliją?

Jungtinė Karalystė – viena iš tų krypčių, kuria keliauja didelė dalis siuntų iš Lietuvos. Sėkmingų verslo ir asmeninių santykių šiandien neriboja atstumas, o  siuntos į Angliją tampa kone kasdieniniu reiškiniu. Visgi, planuojantiems pirmą kartą pasinaudoti siuntų vežėjų paslaugomis, kyla ne vienas klausimas, tad aktuali informacija šiuo atveju tikrai pravers.

Siuntos pristatymo trukmė

Tai, kiek laiko truks siuntos į Angliją pristatymas priklauso nuo pasirinktos pristatymo paslaugos ir siuntos vežėjo nuostatų. Dauguma šias paslaugas teikiančių įmonių gali pasiūlyti Express pristatymo paslaugas. Pasirinkus šį greitesnį pristatymo būdą, siunta Anglijoje esantį gavėją pasieks vos per 1 – 2 dienas. Kitais atvejais, siuntos į Angliją dažniausiai pristatomos 3 – 4 dienų bėgyje.

Vertingų daiktų gabenimas

Jei nerimaujate, kad siunta gali būti apgadinta arba planuojate siųsti vertingus daiktus, pagalvokite apie siuntos draudimo galimybę. Tai yra puikus būdas turėti garantiją, kad nesklandumų atveju atsakomybė kris ant vežėjo pečių ir nepatirsite jokių nuostolių jei siunta į Angliją bus atgabenta netinkamo stovio.

Siuntimo kaina

Siuntos pristatymo į Angliją kaina priklauso nuo tokių rodiklių kaip siuntinio specifikacija (svoris, matmenys) ir pasirinkta gabenimo trukmė. Express būdu gabenamos siuntos į Angliją kainuoja šiek tiek daugiau, nei pasirinkus ilgesnę siuntimo trukmę. Taip pat už paslaugas teks mokėti daugiau gabenant didelių gabaritų siuntas (įrengimus, baldus ir pan.). Tuo tarpu standartinio, Economy būdu gabenamo į Angliją siuntinio kainą paprastai sudaro 30 – 40 eur.

Saugu ir patikima

Pasirinkę patikimą siuntų gabenimo įmonę pirmiausia turėtumėte būti ramūs, nes visos siuntos į Angliją ar kitas šalis yra registruojamos. Taip pat vežėjai siuntėjams pateikia siuntos sekimo numerį, pagal kurį galima matyti siuntos buvimo vietą. Dėl šių priežasčių rekomenduojama naudotis ne neoficialiomis paslaugomis, o  patirtį šioje srityje turinčiomis įmonėmis.

Ne problema pastaruoju metu tampa ir specifinės siuntos į Angliją bei jų gabenimas. Dažna šias paslaugas teikianti įmonė turi reikiamą transportą net ir specialios temperatūros ar kitų sąlygų reikalaujantiems (pavyzdžiui, vaistų, maisto produktų ir pan.) siuntiniams. Tačiau tokiais atvejais nepamirškite iš anksto pasidomėti pasirinkto vežėjo galimybėmis gabenti būtent tokią siuntą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Kaip gauti Horizon ES paramą?

Horizon Europe programa yra ES investicijų į mokslinius tyrimus ir inovacijas programa, o dar kitaip vadinama investicijomis į ateitį. Horizon ES parama yra sudaryta iš tam tikrų sričių, tokių kaip kova su klimato kaita, darnus vystymasis, konkurencingumo didinimas bei ekonomikos augimas. Norintys, gali dalyvauti Horizon Europe programoje, kurioje gali dalyvauti Europos Sąjunga ir asocijuotųjų šalių […]

Ką reikia žinoti apie pramoninio šiltnamio statybas?

Nesvarbu, ar statote vieną arktinį namą, ar dešimties hektarų šiltnamių asortimentą, naujų šiltnamių statyba yra jūsų augančio verslo dalis. Daugeliui augintojų statybos procesas yra jaudinantis ir kupinas laukimo, kai stebite, kaip jūsų svajonės tampa realybe. Kitiems augintojams šiltnamių statyba sukelia nerimo jausmą, nes asmeniniai ir įmonės ištekliai turi būti nukreipti į jiems mažiau pažįstamą verslo […]