Ką reikia žinoti apie siuntų gabenimą į Angliją?

Jungtinė Karalystė – viena iš tų krypčių, kuria keliauja didelė dalis siuntų iš Lietuvos. Sėkmingų verslo ir asmeninių santykių šiandien neriboja atstumas, o  siuntos į Angliją tampa kone kasdieniniu reiškiniu. Visgi, planuojantiems pirmą kartą pasinaudoti siuntų vežėjų paslaugomis, kyla ne vienas klausimas, tad aktuali informacija šiuo atveju tikrai pravers.

Siuntos pristatymo trukmė

Tai, kiek laiko truks siuntos į Angliją pristatymas priklauso nuo pasirinktos pristatymo paslaugos ir siuntos vežėjo nuostatų. Dauguma šias paslaugas teikiančių įmonių gali pasiūlyti Express pristatymo paslaugas. Pasirinkus šį greitesnį pristatymo būdą, siunta Anglijoje esantį gavėją pasieks vos per 1 – 2 dienas. Kitais atvejais, siuntos į Angliją dažniausiai pristatomos 3 – 4 dienų bėgyje.

Vertingų daiktų gabenimas

Jei nerimaujate, kad siunta gali būti apgadinta arba planuojate siųsti vertingus daiktus, pagalvokite apie siuntos draudimo galimybę. Tai yra puikus būdas turėti garantiją, kad nesklandumų atveju atsakomybė kris ant vežėjo pečių ir nepatirsite jokių nuostolių jei siunta į Angliją bus atgabenta netinkamo stovio.

Siuntimo kaina

Siuntos pristatymo į Angliją kaina priklauso nuo tokių rodiklių kaip siuntinio specifikacija (svoris, matmenys) ir pasirinkta gabenimo trukmė. Express būdu gabenamos siuntos į Angliją kainuoja šiek tiek daugiau, nei pasirinkus ilgesnę siuntimo trukmę. Taip pat už paslaugas teks mokėti daugiau gabenant didelių gabaritų siuntas (įrengimus, baldus ir pan.). Tuo tarpu standartinio, Economy būdu gabenamo į Angliją siuntinio kainą paprastai sudaro 30 – 40 eur.

Saugu ir patikima

Pasirinkę patikimą siuntų gabenimo įmonę pirmiausia turėtumėte būti ramūs, nes visos siuntos į Angliją ar kitas šalis yra registruojamos. Taip pat vežėjai siuntėjams pateikia siuntos sekimo numerį, pagal kurį galima matyti siuntos buvimo vietą. Dėl šių priežasčių rekomenduojama naudotis ne neoficialiomis paslaugomis, o  patirtį šioje srityje turinčiomis įmonėmis.

Ne problema pastaruoju metu tampa ir specifinės siuntos į Angliją bei jų gabenimas. Dažna šias paslaugas teikianti įmonė turi reikiamą transportą net ir specialios temperatūros ar kitų sąlygų reikalaujantiems (pavyzdžiui, vaistų, maisto produktų ir pan.) siuntiniams. Tačiau tokiais atvejais nepamirškite iš anksto pasidomėti pasirinkto vežėjo galimybėmis gabenti būtent tokią siuntą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Palankios spalvotojo metalo laužo supirkimo kainos leidžia papildomai užsidirbti

Daugelis džiaugiasi, kad turi metalo. Tiek juodasis, tiek ir spalvotieji metalai yra vertingi ir už juos galima gauti pinigus. Kuo daugiau turėsite metalo, tuo labiau galėsite praturtėti. Žinoma, juodojo ir spalvotojo metalo laužo supirkimo kainos nuolat kinta, bet tikrai yra pakankamai aukštos šiuo metu, kad galėtumėte organizuoti metalo transportavimą ir taip papildomai užsidirbti. Pastebima, kad […]

Gėlių pristatymas į namus – vos keliais mygtukų paspaudimais

Dar niekada nebuvo taip paprasta ir lengva ką nors pasveikinti ar nustebinti. Juk taip dažnai artėjant tam tikrai progai ar šventei, vis sukame galvą – ką reikės padovanoti ir kaip būtų galima pradžiuginti artimą, draugą arba kolegą. Šventės gali būti ir visiems puikiai pažįstamos: Motinos diena, gimtadienis, vardadienis, Šv. Kalėdos, Šv. Velykos ar vestuvių metinės; […]