Pasiruoškite 2022 metams, įsigykite darbo knygą

Ar jūsų stalčiuje jau guli nauja darbo knyga 2022 metams? Jeigu ne – siūlome ją įsigyti kanceliarinių prekių parduotuvėse „Eurobiuras“.

Kuo naudinga darbo knyga 2022?

„Eurobiuras“ parduotuvėse siūlomos įvairaus formato darbo knygos. Kiekvienas žmogus turėtų pasirinkti tinkamo dydžio prekę. Jeigu darbe jums nereikia daug užsirašinėti, o susitikimai nevyksta itin dažnai, įsigykite mažesnio formato darbo knygą 2022. Tai galėtų būti „Midi Spirex“ kalendorius, kurio išmatavimai 100×170 mm. Ši knyga turi malonų liesti, minkštą dirbtinės odos viršelį. Juk gera turėti maloniai nuteikiantį, kas dieną naudojamą daiktą! Kalendorius turi tokius priedus kaip rašiklio laikiklį, telefonų knygelę, informacinius puslapius bei puslapius užrašams. Knygoje sužymėti vardadieniai, šventinės dienos, yra mėnesio kalendorius.

Vienas kalendoriaus lapas skirtas visai savaitei, taigi jis tinkamas žmonėms, kurie turi keletą susitikimų per savaitę. Nedidelio formato darbo knyga 2022 pasitarnaus konferencijose, susitikimuose, ji neužims daug vietos rankinėje. Paskutiniuose puslapiuose, skirtuose užrašams galėsite sužymėti svarbiausią informaciją.

Darbuotojams, kurie turi kelis ir daugiau susitikimų per dieną rekomenduojame rinktis didesnio formato darbo knygą 2022, kurios vienas puslapis skirtas vienai dienai. Ją taip pat rasite „Eurobiuras“ parduotuvėse arba interneto svetainėje eurobiuras.lt. Tai galėtų būti „Spirex Day“ kalendorius, A5 formatu. Jis taip pat turi minkštą, įvairių spalvų viršelį, todėl yra tinkamas ir vyrams, ir moterims. Viršelyje yra specialiai įdedamas kalendorius, vidinės kišenėlės, kuriose galima talpinti užrašų lapelius, vizitines ir kitas korteles. Knygelė turi specialų laikiklį rašikliui, kuris padės nepamesti rašiklio rankinės skyriuose.

 „FUTURA VIP SPIREX“  tai dar rimtesnė darbo knyga 2022 metams, A4 formatu. Ji išsiskiria solidžia išvaizda, kurią suteikia paauksuoti puslapiai bei įvairių spalvų minkšti viršeliai. Knygos prieduose be puslapių užrašams, rasite spalvotus žemėlapius.

Pristatėme tik kelis darbo knygos 2022 pavyzdžius. „Eurobiuras“ parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose, jų yra žymiai daugiau, todėl kviečiame apsilankyti, įsigyti ne tik knygų, bet ir įvairių kanceliarinių prekių, biuro reikmenų, kompiuterių priedų, verslo dovanų, konferencijų įrangos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kaip pagerinti savo įmonės tinklalapio pozicijas internetinėje paieškoje

Pastebite, kad jūsų konkurentai sulaukia daugiau srauto į savo įmonės tinklalapį nei jūs? Svarstote, kodėl taip yra? Suprantama, kad lankytojų pritraukimo būdų šiandien yra daugybė, tačiau, jei jūsų konkurentų tinklalapių pozicijos internetinėje paieškoje yra geresnės nei jūsų, galite būti tikri, jog tai tampa labai svarbia viso to priežastimi. Tai reiškia, kad jums vertėtų imtis priemonių, […]

Dantų protezavimas Vilniuje – profesionalų paieškos

Vos tik prireikia kreiptis į dantų protezavimo specialistus, kiekvienam žmogui atsiveria labai plačios galimybės ir ypatingai didelė pasirinkimo laisvė. Tokiu būdu žmonės turi galimybę išsirinkti būtent tokius šių paslaugų teikėjus, kurie visapusiškai atitinka visus jų keliamus reikalavimus. Žinoma, kai kurie žmonės taip pat teigia, kad pernelyg didelis asortimentas kartais jiems sukelia dar daugiau įvairių klausimų […]