Apatinio trikotažo priežiūra – ką turime žinoti?

Apatiniam trikotažui reikia skirti daugiau dėmesio, negu viršutiniams drabužiams. Apatinių skalbimui naudoti specialias plovimo priemones, jie neskalbiami su kitais  drabužiais. Apatiniai dažniausiai skalbiami pagal spalvas, norint išsaugoti jų spalvą, reikia juodus ir baltus atskirti nuo spalvotų. Ant gaminių etikėčių būna nurodyta kokioje temperatūroje ir  kaip tinkamai skalbti apatinius rūbelius. Jeigu nusipirkote dėvėtus apatinius, juos būtina išskalbti labai aukštoje temperatroje. Liemenėles patartina skalbti specialiuose maišeliuose, nes liemenukai turi metalinius užsegimus, lankelius, o skalbiant skalbimo mašinoje jie  gali susigadinti, nukristi arba net sugadinti skalbyklę. Liemenėlės, kurios turi daug metalinių užsegimų arba smulkių nerinių, gali būti skalbiamos tik rankomis. Jeigu kelnaites skalbsime rankomis žemoje temperatūroje, jos ilgiau išlaikys savo formą, siūlės neišsitampys ir spalva bus tarsi nauja. Jeigu pastebėjote, kad jūsų liemenėlė ar kelnaitės išsitampė, susidėvėjo, nelaukite kol visai bus netinkamos nešioti, būtina pasirūpinti savimi ir atnaujinti apatinius rūbelius.

Nuo ko priklauso apatinio trikotažo kaina?

Apatinio trikotažo kaina priklauso nuo medžiagos kokybės, modelio, stiliaus ir gamintojo, svarbu pasirinkti apatinius, kurie suteikia moteriškumo bei seksualumo.

Kaip išsirinkti tinkamos spalvos apatinius?

Perkant apatinius drabužius būtina atkreipti dėmesį į jų spalvą, apgalvoti prie kokių  drabužių bus derinami. Prie baltos spalvos drabužių, rinktis baltos spalvos apatinius, atsižvelgti kokios iškirptės bus palaidinė, ar šleikutės neišlįs iš po jos. Jeigu nešiojate plonus drabužius tai ryškių spalvų apatiniai neturėtų būti matomi iš po drabužių, šiuo atveju geriausia rinktis šviesių, baltų ar kūno spalvos. Juodi apatiniai tiks kiekvienai moteriai kasdieniam nešiojimui, tiek ruošiantis šventiniam vakarui, jeigu apatinius renkates vasarai ir esate tamsaus gymio, tiks ryškių spalvų gaminiai, šviesios odos savininkėms tiks švelnių, pastelinių spalvų gaminiai. Klasikinio dizaino, juodos ar baltos spalvos liemenėlės puikiai tiks kiekvienai dienai nešioti, o ekstravagantiškos, išsiūvinėtos liemenėlės- geras pasirinkimas pasimatymui ar šventiniam vakarui. Nestandartinio sudėjimo moterys taip pat gali pasirinkti sau tinkamus gaminius, kurie atrodys stilingai ir pabrėž jūsų privalumus, o trūkumus paslėps.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Vingio klinika – profesionali pagalba bet kokiu atveju

Dantų problemos yra vienos iš nemaloniausių, kadangi dėl to neretai tenka susidurti su nepakeliamais skausmais. Ir tokiu atveju svarbiausia būna tik viena – kuo greičiau išspręsti problemą. Ką tikrai padės padaryti šioje klinikoje dirbantys specialistai. Tačiau ne vien tik skausmas yra priežastis, kuri verčia rūpintis dantimis. Nors tą reikėtų daryti net ir tuomet, jeigu kažkokių […]

Masažuokliai, kovoje su nerimu ir panikos priepuoliais

Turbūt kiekvienas iš mūsų bent kartą savo gyvenime yra patyręs panikos priepuolį, ar jautęs stiprų nerimą. Jeigu nesate tikri kaip atrodo panikos priepuolis, susipažinkite: priepuoliai apibrėžiami kaip „panikos epizodas“. Epizodą lydi prakaitavimas, greitas ir stiprus širdies plakimas, greitas ir negilus kvėpavimas, galvos svaigimas, realybės nebuvimo jausmas ir mirties baimė. Tuo tarpu nerimo sutrikimui būdingas per […]