Olaplex – nualintų plaukų priežiūrai

Olaplex –  nualintų plaukų priežiūrai

Dažni vizitai į kirpyklą, kur plaukai dažomi ar tiesinami, o namuose plaukų vėl laukia kaitinimo priemonės – nenuostabu, kad plaukai nualinami, galiukai lūžinėja, o bendra plaukų išvaizda liūdina. Beveik fenomenu grožio salonuose tapęs Olaplex dabar prieinamas visiems.

Olaplex buvo sukurtas dviejų Amerikos mokslininkų Craid Hawker ir Eric Pressly. Ilgus metus naudoti grožio salonuose šie plaukų priežiūros produktai tapo prieinami visiems.

Kas yra Olaplex ir kaip tai veikia plaukus?

Olaplex sukurta nualintiems ir dažomiems plaukams, bet taip pat galima naudoti ir sausiems, besiveliančiams plaukams. Nors daugiausia Olaplex sistema naudojama šviesiaplaukėms, ji tinka ir tamsiaplaukėms.

Dažymo metu grožio salone naudojamas Olaplex mišinys su dažais, taip plaukai apsaugomi nuo neigiamo dažų poveikio. Iš pradžių naudojamas produktas Nr. 1, kurį užtenka palaikyti 5 min., po to naudojamas produktas Nr. 2, ši priemonė paliekama 20 min., atkuria plauką iš vidaus. Galiausiai plaukai išplaunami Olaplex šampūnu bei palepinami kondicionieriumi. Šios dvi priemonės naudojamos tik grožio salonuose. Namuose galite naudoti priemones 3, 4, 5, 6 ir 7, o dabar jau atsirado ir priemonės 0 ir 8. Galite pasirinkti, kurias priemones naudosite, bet naudojant visas kartu pasiekiamas geriausias rezultatas.

Dažant, ir ypač, šviesinant plaukus, darant ilgalaikes šukuosenas, ar naudojant kaitinamas plaukų priežiūros ir stilizavimo priemones, plaukai susilpnėja, išdžiūsta, ima lūžinėti. Olaplex priemonių pagalba plaukai yra sustiprinami ir atkuriama sveika išvaizda.

Olaplex stiprina plaukus jau nuo pirmo naudojimo, todėl poveikis matomas iškart. Tačiau norinčioms ilgalaikio rezultato, priemones reikia naudoti reguliariai.

Yra keletas priežasčių, kurios laikui bėgant paveikia plaukų sveikatą ir stiprumą:

  • kuo dažniau naudojamos kaitinamos plaukų stilizavimo priemonės
  • naudojamo šampūno ir kondicionieriaus tipas – cheminė priemonių sudėtis ilgainiui suardo plauko struktūrą
  • aplinkos poveikis (klimatas, saulės spinduliuotė)
  • kaip ir kada šukuojami plaukai – plaukai lengviau lūžta, kai šukuojami šlapi, todėl reiktų to vengti
  • kaip dažnai, ir kokiomis priemonės plaukai surišami

Ir tiesiems ir garbanotiems plaukams

Olaplex drėkina ir atkuria garbanotų plaukų struktūrą. Pridėtinė drėgmė Olaplex produktuose sugrąžina nusilpusių garbanotų plaukų gyvybingumą.

Olaplex palengvina tiesių plaukų priežiūrą ir suteikia blizgumo. Naudijant Olaplex produktus tiesiems plaukams apsaugote juos nuo mechaninių pažeidimų sukant plaukus karštomis žnyplėmis, kaitinamais suktukais ir pan.

Olaplex galima naudoti ir priaugintiems natūraliems plaukams. Kai kurie priauginti plaukai gali būti padengti keratinu, kuris veikia kaip barjeras Olaplex priemonėms. Jei plaukų priauginimui naudoti bet kokio tipo klijai, prieš naudojant Olaplex produktus, rekomenduojama atlikti bandymą su pavienėm sruogom, nes Olaplex priemonės gali paveikti klijus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Skyrybų metu aktualūs klausimai: ką naudinga žinoti

Santuokos nutraukimas visais atžvilgiais yra sudėtingas, varginantis ir daug psichologinių jėgų reikalaujantis procesas, o ką jau kalbėti apie tai, kai kreditai skolos skyrybų metu tampa papildoma našta. Todėl jei jūs taip pat nusprendėte nutraukti savo santuoką ir šiuo metu svarstote, kaip galėtumėte užtikrinti, jog santuokos nutraukimas būtų bent šiek tiek sklandesnis procesas, vertėtų atsižvelgti į […]

10 patarimų, kaip pagerinti erekciją

Seksas daugeliui žmonių yra svarbi gyvenimo dalis, kuri suteikia galimybę atsipalaiduoti po dienos darbų, pamiršti vargus, geriau jaustis. Džiugu, kad šiais laikais nereikia laikytis tabu ir mylėtis galima tada, kai norite, taip, kaip Jums patinka ir su tuo, kas Jus labiausiai traukia. Galimybės – plačios. Problema tik ta, kad kartais tik noro – nepakanka. Išties, […]