Medvilniniai rankšluosčiai – saugumas, kokybė ir estetika

Rankšluostis – tai vienas svarbiausių atributų vonios kambaryje. Rankšluosčius naudojame kasdien po kelis kartus į dieną sausindami rankas, veidą, kūną ar plaukus. Po prausimosi drėgna oda yra kiek jautresnė nei įprastai, reikalaujanti atsakingos ir maksimaliai švelnios priežiūros. Taigi, itin svarbu, jog rankšluosčio medžiaga būtų švelni, minkšta ir turint tiesioginį kontaktą su oda jos nedirgintų, nealergizuotų. Jūsų odos saugumą bei priežiūros kokybę gali užtikrinti SavasHome medvilniniai rankšluosčiai.

SavasHome elektroninėje parduotuvėje siūlome gausų skirtingų spalvų bei dizainų rankšluosčių asortimentą, kuris pagamintas iš 100% medvilnės. Puikiai sugeriantys drėgmę, draugiški odai, natūralūs, minkšti bei purūs – būtent taip galima apibūdinti šiuos rankšluosčius, kurie puikiai tiks kasdieniniam Jūsų naudojimui. Rankšluosčiai turi puikų laidumą orui ir puikiai tiks vaikams ar kūdikiams. O natūralus pluoštas pasitarnaus ir užtikrins malonų rankšluosčio naudojimą visiems alergiškiems ar jautrią odą turintiems žmonėms.

Rankšluosčiai puikiai atlieka savo funkciją ir yra malonūs liesti. Medvilnės pluoštas sugeria visus vandens lašelius švelniai sausinant odą, kas reiškia, jog nereikės jos papildomai dirginti trinant.

Medvilninių rankšluosčių priežiūra

Gaminame aukštos kokybės rankšluosčius, kurie tarnaus daugybę metų. 100% medvilnės sudėtis demonstruoja pavydėtiną tvirtumą, kas užtikrins jog rankšluosčiai bus ilgalaikė investicija į komfortą bei stilingą akcentą Jūsų vonios kambariui. Rankšluosčių priežiūra itin lengva ir paprasta, užtikrinanti, jog rankšluosčiai išliks it nauji, o tinkamai prižiūrimi nepakeis savo pradinės spalvos. Norėdami užsitikrinti rankšluosčių ilgalaikiškumą, skalbkite su panašiomis spalvomis nenaudojant baliklių bei minkštiklių, kurie ardo audinio struktūrą. Taip pat, rekomenduojame nenaudoti džiovyklės, o leisti rankšluosčiams išdžiūti natūraliu būdu.

Medvilninis rankšluostis – išskirtinis vonios interjero akcentas

Skirtingų spalvų ir dizainų rankšluosčiai gali tapti puikiu vonios interjero akcentu. Visi mūsų siūlomi rankšluosčiai turi tuos pačius, 70 x 140 cm, matmenis, tad drąsiai galite rinktis kelis skirtingus atspalvius ir derinti juos savo vonios kambaryje.

Norintiems kambariui suteikti estetiškumo, saugumo bei jaukumo pojūtį siūlome rinktis melsvo kolorito rankšluosčius, kaip „Dark blue“ ar „Aqua“. Mylintiems gamtą bei jos žemiškas spalvas puikiu pasirinkimu gali tapti rusvi „Orange“  ir rudi „Brown“ rankšluosčių atspalviai. Na, o mėgstantiems klasiką bei paprastumą rekomenduojame pilkus, tačiau skirtingo dizaino rankšluosčius „Dark grey“ ir „Grey“.

Norėdami užsitikrinti savo odos saugumą, aukštą medvilninio pluošto kokybę, ilgalaikį vartojimą bei estetišką dizainą vonios kambario interjere rinkitės SavasHome rankšluosčius!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kas yra įeigos sistemos?

Įeigos sistemos yra skirtos kontroliuoti žmonių arba transporto priemonių pateikimą į tam tikrus pastatus, įstaigas ar teritorijas. Jos dažniausiai naudojamos darbo įstaigose, ofisuose, renginių ar statybos vietose, ar kitose saugumo reikalaujančiose patalpose. Įeigos sistemos suteikia saugumą ir dažniausiai naudojamos norint kontroliuoti žmonių srautus. Tokio tipo sistema gali atlikti keletą funkcijų, tokių, kaip žmonių patekimo į […]

Husqvarna dalys internetu – galimybė apsipirkti neišeinant iš namų

Šiomis dienomis internetinė prekyba yra ypatingai populiari, kadangi toks apsipirkimo būdas leidžia sutaupyti daugybę laiko. Nereikia vykti į parduotuvę, kuri tikrai ne visuomet bus netoli namų. Taip pat nereikia klaidžioti tarp lentynų ieškant konkrečios detalės. Kadangi internete galima akimirksniu atrasti tai, ko ieškote, pasinaudojant paieškos laukeliu. Be to, galima rinktis tik dominančių prekių kategorijas. Todėl […]