Dantų protezavimas Klaipėda

Dantų praradimas – sukelia daug streso ir veikia praktiškai visas mūsų gyvenimo sritis, pradedant saviverte ir baigiant socialinių ryšių su aplinkiniais palaikymu. Aplinkiniai pastebi, kad praradęs dantis žmogus tampa uždaresniu, labiau užsisklendžia savyje, vengia atvirai šypsotis, atsisako  eiti į vakarėlius, kur jausis nepatogiai prieš kitus žmones.

Dėl to, labai svarbu emociškai palaikyti žmones, atsidūrusius tokioje situacijoje. Galima kartu pagelbėti ieškoti tinkamo specialisto ir odontologijos klinikos, kur yra atliekamas dantų protezavimas. Klaipėda nuo seno garsėja puikiomis odontologų paslaugomis ir patraukliomis kainomis, lyginant su kitais didžiausiais Lietuvos miestais. Taip pat yra galimybė atvykti į privačią odontologijos kliniką, kur odontologas įvertins jūsų dantų būklę ir kartu su dantų protezavimo specialistu sumodeliuos jums tinkamus dantų protezus.

Dantų protezavimas gali būti atliekamas keliais būdais. Priklausomai nuo jūsų dantų būklės individualios situacijos, galima rinktis išimamus arba fiksuotus protezus. Jei yra prarasti tik keli dantys, galima atlikti jų rekonstrukciją implantų pagalba. Šiuolaikinės technologijos leidžia implantų pagalba atstatyti net keletą prarastų dantų iš eilės. Pavyzdžiui, atstatyti keturis prarastus dantis, galima montuojant vainikėlių tiltelį ant dviejų implantų. Tai kainuoja brangiau, tačiau tokia technologija tarnauja ilgai ir leidžia jaustis pilnavertiškai lyg būtumėte su savo nuosavais dantimis. Tad implantų ir estetinio plombavimo pagalba, galima atkurti jūsų šypseną, kuri ne tik suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, bet ir didesnį laimės pojūtį. Taip galėsite nekompleksuoti dėl savo išvaizdos, laisvai bendrauti, plačiai šypsotis ir labiau pasitikėti, tiek darbo aplinkoje, tiek laisvalaikiu. Taip jausitės užtikrintai, svarbu nebijoti laiku kreiptis į savo srities specialistus, kurie suteiks jums profesionalią pagalbą, grąžinant jums plačią šypseną ir džiaugsmą gyvenimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Skubios pagalbos vaistinėlė Jūsų augintiniui

Niekam nebekyla klausimų, kam automobilyje yra reikalinga skubios pagalbos vaistinėlė. Džiugu, jeigu jos niekada ir neprireikė, bet niekada negalima žinoti, kada ir kur gali prireikti ten esančių vaistų, tvarsčių ar pleistrų. Nelaimės tūno ir už artimiausio kampo. Kartais net nebūtina ir toli keliauti, kad paslystume, užsigautume ar patirtume tam tikrą traumą. Visada gerai namuose turėti […]

Veido tonikai: jų didelė nauda odai ir įtraukimas į kasdienę odos priežiūrą

Veido tonikai, kurių pagrindinė paskirtis yra švelniai atgaivinti odą, neatimant iš jos natūralios drėgmės, yra skystos vandens pagrindo odos priežiūros priemonės, kurių sudėtyje paprastai būna ir odą raminančių ingredientų, pvz., alavijo, eukaliptų ar kt. Veido tonikas gali būti naudingas absoliučiai visų tipų odai – nuo riebios iki sausos odos. Šiuolaikiniai veido tonikai gali padėti sudrėkinti, […]