Kas yra elektromagnetinė terapija?

Kas yra elektromagnetinė terapija? Magnetinio lauko terapijoje naudojami magnetai sveikatai palaikyti ir ligoms gydyti. Žmogaus kūnas ir žemė natūraliai gamina elektrinius ir magnetinius laukus. Elektromagnetiniai laukai taip pat gali būti gaminami technologiškai, pavyzdžiui, radijo ir televizijos bangos. Magnetinio lauko terapijos praktikai mano, kad kūno, žemės ir kitų elektromagnetinių laukų sąveika sukelia fizinius ir emocinius žmogaus pokyčius. Jie taip pat mano, kad kūno elektromagnetinis laukas turi būti subalansuotas, kad būtų išlaikyta gera sveikata. Praktikai magnetinio lauko terapiją taiko kūno išorėje. Magnetai gali būti:

Elektra įkrautas, kad elektrinis impulsas būtų perduotas į apdorotą plotą. Naudojamas su akupunktūrinėmis adatomis kūno energijos keliams gydyti. Statinis (neelektrintas) ir nejudantis ant apdoroto ploto tam tikrą laiką, kad būtų galima nuolat gydyti.

Kam naudojama elektromagnetinė terapija? Kai kurie žmonės naudoja elektromagnetinę terapiją skausmui, pavyzdžiui, pėdos, nugaros ar sąnarių skausmui gydyti. Magnetų tyrimai buvo atlikti, tačiau nėra nuoseklių rezultatų, rodančių, kad magnetai padeda malšinti skausmą.

Ar magnetinio lauko terapija yra saugi? Maži vaikai ir nėščios moterys neturėtų naudoti magnetinio lauko terapijos, nes šios terapijos saugumas nėra įrodytas. Žmonės, turintys medicinos prietaisus ar implantus su magnetiniu lauku, pavyzdžiui, širdies stimuliatorių, neturėtų naudoti elektromagnetinės terapijos, nes tai gali sutrikdyti implanto funkciją. Manoma, kad elektromagnetinė terapija neturi neigiamo šalutinio poveikio ar komplikacijų, kai ji derinama su įprastu medicininiu gydymu. Pasitarkite su savo gydytoju apie bet kokią papildomą sveikatos praktiką, kurią norėtumėte išbandyti ar jau naudojate. Gydytojas gali padėti geriau valdyti savo sveikatą, jei jis ar ji žino apie visas jūsų sveikatos praktikas. Gavus gydytojo rekomendacijas, galite kreiptis į specialistus, kurie taiko tokio pobūdžio terapijas, kaip pavyzdys fizioterapija Vilniuje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kas yra L-karnitinas?

L-karnitinas yra populiarus ingredientas, naudojamas daugumoje svorio metimui skirtų papildų. Kas yra L-karnitinas, kokia jo nauda ir koks yra teisingas šios amino rūgšties dozavimas? Jeigu šie ar kiti panašūs klausimai kyla jūsų galvoje, tada esate nukreipti teisingai, nes šiame straipsnyje rasite visus jums reikalingus atsakymus, kurį jums parengė Perfectbody.lt  komanda. Kas yra L-karnitinas? L-karnitinas yra […]

Kaip pasirinkti karate do treniruotes?

Nutarus rimtai sportuoti, labai svarbu tinkamo klubo pasirinkimas. Šį kartą apie karatedo. Ši sporto šaka – tai ne vien tik sportas ir jo pasiekimai, tai ištisa gyvenimo filosofija – teikia karate do mokytojai. Tikriausiai viską pasako tokių klubų vizija – įkvėpti, motyvuoti, padėti visiems, praktikuojantiems tradicinį karate do, pasiekti asmeninius tikslus! Taip teigia vieno gerai […]