Lankstai: rinkitės patogius ir funkcionalius baldus

lankstas

Gražūs ir jaukūs namai sunkiai įsivaizduojami be patogių baldų. Tačiau net ir patys gražiausi namų baldai nedžiugins, jeigu jie nepasižymės funkcionalumu. Būtent patogumui ir funkcionalumui tarnauja baldų furnitūra. Šį kartą plačiau apie durų lankstus.

Baldų furnitūra yra dekoratyvinės arba jungiamosios  detalės.  Jos yra tiesiogiai susijusios su baldų pagrindinėmis funkcijomis.

Nesvarbu ar tai miegamojo  spinta, ar virtuvės spintelės, jų esminei funkcijai tarnauja durų lankstai. Seniai naudojamų vyrelių Jums prireikti nebent tuo atveju, jeigu norite atnaujinti senovinius baldus. Šiuolaikinės durys ar spintelės varstomos gerokai patogiau –  lankstų pagalba. Pirmiausia, jos suteikia galimybę turėti švelnaus uždarymo funkciją. Uždaryti kambario ar spintelės duris galėsite su minimaliomis pastangomis.

Mūsų šalies rinkoje siūlomi lankstai leidžia reguliuoti uždarymo greitį. Tačiau verta atkreipti dėmesį ir į lanksto tvirtinimo būdą. Jeigu valydami spintelę norėsite nuimti dureles, tinkamai pasirinkti lankstai gali labai palengvinti šią užduotį.

Šiuolaikinių lankstų pagrindinės sudedamosios dalys – judančioji dalis ir tvirtinimo plokštelė. Dažnai lankstą nuimti nuo tvirtinimo plokštelės galima vienu paspaudimu. Žinodami visas papildomas lankstų galimybes, galėsite lengviau įvardinti savo poreikius baldų furnitūtos prekybininkams.

Priklausomai nuo baldo esamos vietos namuose ir dažniausiai jo naudojimo funkcijų, egzistuoja tokie lankstų tipai:

  • Išorinis;
  • Vidinis;
  • Pusinis.

Jeigu patiems sunku nuspręsti, kurie lankstai tinkamiausi Jūsų durų ar spintelių durims, visuomet tarkitės su specialistais. Verta žinoti, jog tą galima padaryti ne tik fizinėje parduotuvėje, bet ir internetinės prekybos platformoje. Ne paslaptis, jog daugelį internetinių pardutuvių konsultuoja jų parduodamų prekių žinovai, todėl parašę ar paskambinę internetinės parduotuvės administratoriui, visuomet sulauksite profesionalių konsultacijų.

Be abejonės, ne pro šalį ir patiems žinoti apie lankstų galimybes ir funkcijas. Lankstų įvairovė užtikrina, jog dureles galima atidaryti ne tik į šonus. Panaudojus įvairias pakėlimo sistemas, jos gali būti atidaromos ir, tuo pačiu, užfiksuojamos, tiek į viršį, tiek į apačią. Tokiu atveju Jums netrukdys atidarytos durelės ir galėsite be vargo apžvelgti visą spintelėje esamą turinį.

Kalbant apie kambarių durų lankstus, tikriausiai nekyla abejonių, jog patogiausios yra į šonus atidaromos durys. Tačiau, net tokiu atveju galite rinkti švelniau ir stipriau uždaromas duris. Sakykim, vaikų kambaryje tikriausiai norėsite visiškai be garso ir švelniai uždaromų durų. Bet kokiu atveju, specialistai Jums pasiūlys optimaliausią pasirinkimą ir galėsite džiaugtis patogiomis ir be garso varstomomis durimis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Valgomojo stalai: viskas, ką turite žinoti

Valgomojo stalai yra būtini baldai, kurie yra centrinė susirinkimo vieta valgant, bendraujant ir užsiimant įvairia veikla. Pasirinkus tinkamą virtuvės stalą, tai gali turėti didelę įtaką jūsų erdvės funkcionalumui ir estetiniam patrauklumui. Pateikiame keletą svarbiausių aspektų renkantis virtuvės stalą:

Plastikinių vejos bortelių privalumai

Siekiant gerai prižiūrimo ir vizualiai patrauklaus sodo, vejos apvadai atlieka svarbų vaidmenį. Jis ne tik fiziškai atskiria skirtingas sodo dalis, bet ir pagerina bendrą sodo estetiką. Iš įvairių medžiagų plastikiniai vejos apvadai, dažnai vadinami tiesiog „vejos borteliais”, išsiskiria savo universalumu, ilgaamžiškumu ir ekonomiškumu. Lengvas įrengimas ir ilgaamžiškumas Vienas svarbiausių plastikinių bortelių privalumų – paprastas montavimas. […]