Laistymo sistemos ir jų privalumai

laistymo sistema

Daugelis tikrai žino, jog daržo ar šiltnamio laistymas gali užimti pakankamai nemažai laiko bei pareikalauti daug jėgų. Tačiau šiomis dienomis galima gerokai pasilengvinti šį darbą į pagalbą pasitelkiant tam pritaikytas sistemas. Tuomet praktiškai nieko nereikės daryti, tik atsukti vandenį ir po kurio laiko jį vėl užsukti. Taigi, nereikės eiti prie kiekvieno augalo ar lysvės atskirai. Kas leis sutaupyti daugybę laiko. Tačiau tai ne vienintelis privalumas. Kadangi tokiu būdu kiekvienam augalui gali būti paskirstytas tolygus bei optimalus vandens kiekis. O kartu taip bus taupomas ir pats vanduo, kadangi jis nepateks į tuščius žemės plotus.

Kiek kainuoja tokie rinkiniai?

Iš pradžių gali atrodyti, jog tokie įrenginiai pareikalaus tikrai nemažų investicijų. Aišku, sudėtingos bei didžiulės laistymo sistemos kainuoja tikrai nemažai. Tačiau tokios, kurių daugeliui pilnai pakaktų savo šiltnamyje ar tiesiog darže, gali atsieiti vos keliasdešimt Eurų. Kas tikrai nebus didelė investicija. Tuo labiau, kad tokiu būdu galima palaistyti keliolika augalų vienu metu. Aišku, galutinė suma gali kažkiek skirtis priklausomai nuo konkretaus pasirinkimo, gamintojo bei pačio produkto ypatybių. Visus variantus palyginti galima Sodasirnamas.lt. Bet dažnu atveju tai tikrai nebus brangi investicija. Nebent turite gana nemažą ūkį, kur tenka vandeniu aprūpinti gana didelius plotus. Tačiau tokiais atvejais šie įrenginiai bus dar svarbesni.

Ar tam reikia didelio ūkio?

Tai taip pat dažnas klausimas, kadangi daugeliui įprasta, jog tokios laistymo sistemos reikalingos tik rimtai užsiiminėjantiems daržininkyste ar ūkininkaujantiems. Tačiau jos gali praversti net ir tuomet, kai auginami vos keli augalai arba turimos kelios lysvės daržovių. Kadangi paprasčiausi variantai gali aprūpinti vandeniu vos dešimt augalų. Ko kartais pilnai ir pakaks. Bet tai leis sutaupyti gana nemažai laiko, kadangi nereikės kiekvieną dieną su laistytuvu ar vandens žarna keliauti į šiltnamį. Taigi, šis įrenginys visiškai nepriklauso nuo auginamų daržovių kiekio. Kadangi jis gali pasitarnauti praktiškai bet kuriuo atveju. Būtent todėl jis pasirenkamas vis dažniau, net jeigu žmonės dar tik pradeda savarankiškai kažką auginti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Valgomojo stalai: viskas, ką turite žinoti

Valgomojo stalai yra būtini baldai, kurie yra centrinė susirinkimo vieta valgant, bendraujant ir užsiimant įvairia veikla. Pasirinkus tinkamą virtuvės stalą, tai gali turėti didelę įtaką jūsų erdvės funkcionalumui ir estetiniam patrauklumui. Pateikiame keletą svarbiausių aspektų renkantis virtuvės stalą:

Plastikinių vejos bortelių privalumai

Siekiant gerai prižiūrimo ir vizualiai patrauklaus sodo, vejos apvadai atlieka svarbų vaidmenį. Jis ne tik fiziškai atskiria skirtingas sodo dalis, bet ir pagerina bendrą sodo estetiką. Iš įvairių medžiagų plastikiniai vejos apvadai, dažnai vadinami tiesiog „vejos borteliais”, išsiskiria savo universalumu, ilgaamžiškumu ir ekonomiškumu. Lengvas įrengimas ir ilgaamžiškumas Vienas svarbiausių plastikinių bortelių privalumų – paprastas montavimas. […]