Kuo išsiskiria miltelinis dažymas?

Šiuolaikinės dengimo technologijos ir metalo gaminių miltelinis dažymas sparčiai vystosi. Metalo apdirbimas dažais – vienas dažniausiai pasirenkamų metalo apdirbimo darbų. Metalo gaminiai po suvirinimo dažniausiai būna negražūs ir skiriasi spalva. Miltelinis dažymas – tai būdas padaryti metalo gaminius patrauklius ir parduodamus. Dažai kainuoja ir yra papildomos produkto kūrimo išlaidos, tačiau tai yra neišvengiama proceso dalis, nes minimalios investicijos į dažus gali ženkliai padidinti produkto pardavimą.

Kokie miltelinio dažymo privalumai?

Miltelinis dažymas skiriasi tuo, kad jis apsaugo metalinius paviršius nuo agresyvių aplinkos cheminių medžiagų. Taip gaminys ne tik puikiai atrodo, bet ir apsaugo metalą nuo įvairių cheminių reakcijų. Įvairios įmonės siūlo dažų variantus, tačiau dažniausiai dažai, kurie yra pačių įvairiausių spalvų gamos, tinka gaminiams laikyti vidaus ir lauko sąlygomis. Jūsų gaminiai gali būti dideli ir nepatogūs, jums nereikės jaudintis, kad gaminys bus netinkamas dažymui, nes galima nudažyti visus paviršius.

Kokios paslaugos tinka kartu su milteliniu dažymu?

Miltelinės dangos nėra vienintelės paslaugos, kurias įmonės siūlo savo gaminiams dažyti. Dažymas dažniausiai apima cinkavimą arba gruntavimą. Be to, užsakovui pageidaujant, kelios įmonės siūlo galimybę užrašus ar iškabas gaminti naudojant lazerinę, šilkografiją ar plėvelę. Lazerinis žymėjimas dažniausiai yra brangiausias, tačiau toks ženklinimas tarnauja ilgiau ir reikalauja mažiausiai priežiūros. Renkantis įmonę verta pažvelgti į papildomas sąlygas, o radus ilgalaikį partnerį galima tikėtis nuolaidų.

Miltelinė danga, kodėl ją pasirinkti?

Ši aukštųjų technologijų dažymo medžiaga turi unikalių savybių, kurių nėra skystuose dažuose. Jie susideda iš spalvotų pigmentų, plėvelę formuojančių dervų ir katalizatorių, užtikrinančių medžiagos kietėjimą. Juose nėra tirpiklių, o oras naudojamas kaip dispersinė terpė. Dėl to milteliniai dažai tampa mažiau toksiški ir pigesni. Miltelinis dažymas netinka visiems paviršiams. Naudokite, kai reikalinga papildoma apsauga nuo korozijos, ilgaamžiškumas ir stiprumas. Kai kuriais atvejais miltelinis dažymas gali užtikrinti elektros izoliaciją. Milteliniai dažai sukietėja per pusvalandį ir suteikia storesnius vienkartinius sluoksnius. Ekonomiškumas susijęs ir su tuo, kad nereikia išlaikyti didelio ore džiovintų produktų gamybos ploto. Kietesnės miltelinės dangos nebus pažeistos transportuojant ir gali sumažinti pakavimo išlaidas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Komandos formavimo patarimai

Natūralu, kad visi žmonės nori dirbti tokioje komandoje, kurioje jie jaučiasi gerai. Visgi, taip yra ne visada. Vadovo tikslas yra tai pamatyti ir bandyti rasti priemones, kurios gali padėti į komandą įtraukti tuos narius, kurie ne visai gerai jaučiasi. Daugelis šiuolaikinių vadovų galvoja, kad komandos formavimas pirmiausia yra visų narių įtraukimas  į aktyvią veiklą. Visgi, […]

Kokia Google reklamos nauda?

Šiuolaikiniame pasaulyje internetas yra labai svarbi priemonė, padedanti pasiekti klientus ir dalytis su jais savo prekės ženklu. Todėl svarbu naudoti veiksmingą reklamos strategiją. Vienas iš geriausių būdų tai padaryti – Google reklama, tai yra puikus sprendimas bet kuriai įmonei ar smulkiam verslui, norinčiam padidinti savo matomumą. Tačiau, kokie yra šio pasirinkimo privalumai? Pirmasis ir akivaizdžiausias […]