Kuo išsiskiria miltelinis dažymas?

Šiuolaikinės dengimo technologijos ir metalo gaminių miltelinis dažymas sparčiai vystosi. Metalo apdirbimas dažais – vienas dažniausiai pasirenkamų metalo apdirbimo darbų. Metalo gaminiai po suvirinimo dažniausiai būna negražūs ir skiriasi spalva. Miltelinis dažymas – tai būdas padaryti metalo gaminius patrauklius ir parduodamus. Dažai kainuoja ir yra papildomos produkto kūrimo išlaidos, tačiau tai yra neišvengiama proceso dalis, nes minimalios investicijos į dažus gali ženkliai padidinti produkto pardavimą.

Kokie miltelinio dažymo privalumai?

Miltelinis dažymas skiriasi tuo, kad jis apsaugo metalinius paviršius nuo agresyvių aplinkos cheminių medžiagų. Taip gaminys ne tik puikiai atrodo, bet ir apsaugo metalą nuo įvairių cheminių reakcijų. Įvairios įmonės siūlo dažų variantus, tačiau dažniausiai dažai, kurie yra pačių įvairiausių spalvų gamos, tinka gaminiams laikyti vidaus ir lauko sąlygomis. Jūsų gaminiai gali būti dideli ir nepatogūs, jums nereikės jaudintis, kad gaminys bus netinkamas dažymui, nes galima nudažyti visus paviršius.

Kokios paslaugos tinka kartu su milteliniu dažymu?

Miltelinės dangos nėra vienintelės paslaugos, kurias įmonės siūlo savo gaminiams dažyti. Dažymas dažniausiai apima cinkavimą arba gruntavimą. Be to, užsakovui pageidaujant, kelios įmonės siūlo galimybę užrašus ar iškabas gaminti naudojant lazerinę, šilkografiją ar plėvelę. Lazerinis žymėjimas dažniausiai yra brangiausias, tačiau toks ženklinimas tarnauja ilgiau ir reikalauja mažiausiai priežiūros. Renkantis įmonę verta pažvelgti į papildomas sąlygas, o radus ilgalaikį partnerį galima tikėtis nuolaidų.

Miltelinė danga, kodėl ją pasirinkti?

Ši aukštųjų technologijų dažymo medžiaga turi unikalių savybių, kurių nėra skystuose dažuose. Jie susideda iš spalvotų pigmentų, plėvelę formuojančių dervų ir katalizatorių, užtikrinančių medžiagos kietėjimą. Juose nėra tirpiklių, o oras naudojamas kaip dispersinė terpė. Dėl to milteliniai dažai tampa mažiau toksiški ir pigesni. Miltelinis dažymas netinka visiems paviršiams. Naudokite, kai reikalinga papildoma apsauga nuo korozijos, ilgaamžiškumas ir stiprumas. Kai kuriais atvejais miltelinis dažymas gali užtikrinti elektros izoliaciją. Milteliniai dažai sukietėja per pusvalandį ir suteikia storesnius vienkartinius sluoksnius. Ekonomiškumas susijęs ir su tuo, kad nereikia išlaikyti didelio ore džiovintų produktų gamybos ploto. Kietesnės miltelinės dangos nebus pažeistos transportuojant ir gali sumažinti pakavimo išlaidas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Kaip gauti Horizon ES paramą?

Horizon Europe programa yra ES investicijų į mokslinius tyrimus ir inovacijas programa, o dar kitaip vadinama investicijomis į ateitį. Horizon ES parama yra sudaryta iš tam tikrų sričių, tokių kaip kova su klimato kaita, darnus vystymasis, konkurencingumo didinimas bei ekonomikos augimas. Norintys, gali dalyvauti Horizon Europe programoje, kurioje gali dalyvauti Europos Sąjunga ir asocijuotųjų šalių […]

Ką reikia žinoti apie pramoninio šiltnamio statybas?

Nesvarbu, ar statote vieną arktinį namą, ar dešimties hektarų šiltnamių asortimentą, naujų šiltnamių statyba yra jūsų augančio verslo dalis. Daugeliui augintojų statybos procesas yra jaudinantis ir kupinas laukimo, kai stebite, kaip jūsų svajonės tampa realybe. Kitiems augintojams šiltnamių statyba sukelia nerimo jausmą, nes asmeniniai ir įmonės ištekliai turi būti nukreipti į jiems mažiau pažįstamą verslo […]