Veido tonikai: jų didelė nauda odai ir įtraukimas į kasdienę odos priežiūrą

Veido tonikai, kurių pagrindinė paskirtis yra švelniai atgaivinti odą, neatimant iš jos natūralios drėgmės, yra skystos vandens pagrindo odos priežiūros priemonės, kurių sudėtyje paprastai būna ir odą raminančių ingredientų, pvz., alavijo, eukaliptų ar kt. Veido tonikas gali būti naudingas absoliučiai visų tipų odai – nuo riebios iki sausos odos.

Šiuolaikiniai veido tonikai gali padėti sudrėkinti, subalansuoti odą ir atkurti jos pusiausvyrą, kartu išlaikant ją švarią ir gaivią, sumažinant odos poras, pašalinant nešvarumus ir riebalų perteklių bei paruošiant odą likusių odos priežiūros priemonių naudojimui. Todėl į savo kasdienę odos priežiūrą įtraukę veido toniką, galite lengviau užtikrinti, kad jūsų oda būtų švari, švytinti ir atgaivinta.

Veido toniko privalumai mūsų odai

Jei į savo odos priežiūrą dar neįtraukėte veido toniko, būtų naudinga susipažinti su svarbiais šios odos priežiūros priemonės privalumais.

Giliau ir geriau išvalo odą

Veido tonikai gali užtikrinti efektyvų antrinį valymą, pašalinant makiažo likučius, kurių nepavyko nuvalyti pirmojo valymo metu, kuomet buvo naudojamas įprastas valiklis. Taip pat veido tonikas gali pašalinti ir dienos bei nakties metu ant odos susikaupusius nešvarumus bei riebalų perteklių. O visų svarbiausia, kad du kartus per dieną naudojamą veido toniką įtraukti į savo odos priežiūrą yra labai paprasta, greita ir nebrangu.

Po valymo subalansuoja odą

Kai kurios odos valymui skirtos priemonės išsausina ir sudirgina odą. Tačiau veido toniko naudojimas po valymo gali padėti atkurti odos pusiausvyrą ir užtikrinti, kad oda nesijaustų įsitempusi ir išsausėjusi. Be to, veido tonikai taip pat padeda odai atkurti maistingąsias medžiagas, kurias tradiciniai valikliai gali pašalinti, tokiu būdu suteikiant odai daugiau švelnumo ir lygumo.

Ramina odą

Į savo kasdienę odos priežiūrą įtraukus veido toniką, galima suteikti odai raminamąjį pojūtį ir sumažinti laikiną odos paraudimą arba juntamą diskomfortą.

Drėkina ir atgaivina odą

Veido tonikai yra naudojami po odos valymo, kuomet siekiama atkurti odos drėkinimą, kartu odą atgaivinant. Daugumos šiuolaikinių veido tonikų sudėtyje yra ir papildomų drėkinamųjų ingredientų, pvz., tokių kaip hialurono rūgštis, kurie padeda surišti vandenį su odos ląstelėmis, užtikrinant, kad rezultatai išliktų kuo ilgiau.

Subalansuoja pH lygį

Mūsų oda natūraliai yra rūgštinė – jos pH lygis yra apytiksliai 4,7. Tačiau kai kurios odos valymo priemonės yra šarminės, todėl naudodami odos priežiūros produktus, kurių pH lygis reikšmingai skiriasi nuo mūsų odos pH lygio, galime sutrikdyti įprastas odos funkcijas, tokiu būdu įtakojant odos riebumo padidėjimą, sudirgimą arba išsausėjimą. Siekiant, kad odos pH atsistatytų kuo greičiau, veido tonikas tampa puikiu pagalbininku.

Gelbėja tolimesnei odos priežiūrai

Jei naudojate veido toniką, taip pat galite pagelbėti odai lengviau ir geriau įsisavinant kitų odos priežiūros priemonių ingredientus. Jei oda bus sausa, naudojamos odos priežiūros priemonės ant jos nusės ir oda tinkamai neįsisavins jose esančių medžiagų. Tačiau, jei oda bus sudrėkinta veido toniku, kitose odos priežiūros priemonėse esantys ingredientai lengviau prasiskverbs į odą ir veiks daug efektyviau.

Kaip išsirinkti ir naudoti veido toniką?

Svarbu pasirinkti veido toniką, kuris atitiktų jūsų odos tipą. Taip pat svarbu atsižvelgti į veido toniko sudedamąsias dalis, įsitikinant, kad jame nėra odą sudirginti ar išsausinti galinčių medžiagų, pvz., parabenų, dirbtinių kvapiklių ar alkoholio. Stenkitės rinktis veido tonikus, kurių sudėtyje yra natūralių augalinių medžiagų, tokių kaip alavijas, žalioji arbata ar kt.

Veido toniką galite naudoti du kartus per dieną – ryte ir vakare po odos valymo, švelniai perbraukiant toniku suvilgytu vatos tamponėliu per veido odą. Veido toniką reikėtų naudoti kaip antrąjį odos priežiūros žingsnį, po veido valiklio, tačiau prieš drėkinamąjį kremą.

Kiekvieną naują produktą, įskaitant ir veido toniką, į savo kasdienę odos priežiūrą reikėtų įtraukti pamažu – ypač, jei jūsų oda yra jautri. Tačiau jei pastebite, kad jūsų oda išsausėja ir jaučiasi sudirgusi, veido toniko naudojimo dažnumą sumažinkite iki karto per dieną, o jei vis dar jaučiate minėtas odos problemas, gali prireikti ieškoti kitos rūšies veido toniko, kuris geriau tiktų jūsų odai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Patarimai, kaip pasidaryti makiažą per 5 minutes

Šiais laikais niekam nebereikia pasakoti, kokius stebuklus leidžia sukurti makiažas, tačiau puikiai žinome, kad norint išnaudoti visas jo galimybes, prie veidrodžio reikia praleisti nemažai laiko. Visgi, tai tikrai nereiškia, jog turint vos kelias minutes, neįmanoma pasiekti puikių rezultatų – jei pasirinksite tikslingas priemones, makiažą pavyks pasidaryti vos per 5 minutes. Jei iki šiol tokia misija […]

Sinchroniniai ir asinchroniniai online mokymai

Mokytis yra būtina bei reikalinga. Tai galite daryti dėka knygų, universitetų, mokydamiesi iš praktinių užsiėmimų arba remtis online vykstančiais mokymais. Daugeliui jie yra patrauklūs ne tik dėl to, kad tai būna ne tik tekstas be įgarsinimo arba su juo, bet ir daugybė nuotraukų iliustracijų, momentinių ekrano nuotraukų. Būna, kad tikrai neretai online mokymai panaudoja populiariuosius […]