Ką reikia žinoti apie pramoninio šiltnamio statybas?

Interior of a commercial greenhouse for cultivating potted houseplants for retail with rows of green seedlings stretching back into the distance

Nesvarbu, ar statote vieną arktinį namą, ar dešimties hektarų šiltnamių asortimentą, naujų šiltnamių statyba yra jūsų augančio verslo dalis. Daugeliui augintojų statybos procesas yra jaudinantis ir kupinas laukimo, kai stebite, kaip jūsų svajonės tampa realybe. Kitiems augintojams šiltnamių statyba sukelia nerimo jausmą, nes asmeniniai ir įmonės ištekliai turi būti nukreipti į jiems mažiau pažįstamą verslo sritį.

Pirmiausia planuokite ilgalaikius tikslus

Labai nedaug šiltnamių statybos projektų yra statomi taip, kad vienu pastatu apimtų visą turtą. Daugeliu atvejų finansai, laikas ir dabartiniai rinkos poreikiai iš pradžių neatitinka tokio dydžio, kuriuo norite tapti. Taigi, žiūrėdami į savo šiltnamio efektą sukeliančių įmonių ateities tikslus, galite išvengti kai kurių brangiai kainuojančių išdėstymo klaidų ir padidinti efektyvų šiltnamio mastelio keitimą. Gerai suplanuotas konstrukcijų ir šiltnamių įrangos išdėstymas turėtų apimti darbo eigos planavimą įvairioms jūsų veiklos funkcijoms. Apsvarstykite ateityje, kaip automatizuosite, racionalizuosite ir prisitaikysite prie augančio verslo.

Nauji pramoniniai šiltnamiai yra vienas iš svarbiausių žingsnių, kurį turės imtis augintojas. Tinkamas vietos pasirinkimas ir vieta, atsižvelgiant į rinkas, darbo jėgas, komunalines paslaugas ir būsimą plėtrą, lemia verslo pelningumą.

Prieš rengiant planą reikia priimti tam tikrus sprendimus

Tai turės įtakos statomų šiltnamių vietai, tipui ir dydžiui. Reikalinga pagrindinė informacija. Pradėkite atsakydami į šiuos klausimus:

  • Auginami augalai – Sodinukai, vazoniniai augalai, daržovės, daugiamečiai augalai, žolelės ir kt.
  • Auginimo laikotarpis – ištisus metus arba sezoninis.
  • Augalams auginti – vazonuose, paklotuose, lysvėse, hidrologiniuose loviuose ir kt.
  • Auginimo terpė – žemė, bežemis mišinys, maistinių medžiagų tirpalas, kompostas ir kt.

Tinkama žemė – reikia mažiausiai 2 arų, kad būtų galima įrengti patalpas, lauko auginimo plotą, privažiavimą, automobilių stovėjimo aikštelę ir buferius. Pageidautina, kad šalia sklypo būtų papildomos laisvos žemės, kad būtų galima plėsti verslą augant. Dirvožemio tipas turi užtikrinti gerą drenažą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Palankios spalvotojo metalo laužo supirkimo kainos leidžia papildomai užsidirbti

Daugelis džiaugiasi, kad turi metalo. Tiek juodasis, tiek ir spalvotieji metalai yra vertingi ir už juos galima gauti pinigus. Kuo daugiau turėsite metalo, tuo labiau galėsite praturtėti. Žinoma, juodojo ir spalvotojo metalo laužo supirkimo kainos nuolat kinta, bet tikrai yra pakankamai aukštos šiuo metu, kad galėtumėte organizuoti metalo transportavimą ir taip papildomai užsidirbti. Pastebima, kad […]

Gėlių pristatymas į namus – vos keliais mygtukų paspaudimais

Dar niekada nebuvo taip paprasta ir lengva ką nors pasveikinti ar nustebinti. Juk taip dažnai artėjant tam tikrai progai ar šventei, vis sukame galvą – ką reikės padovanoti ir kaip būtų galima pradžiuginti artimą, draugą arba kolegą. Šventės gali būti ir visiems puikiai pažįstamos: Motinos diena, gimtadienis, vardadienis, Šv. Kalėdos, Šv. Velykos ar vestuvių metinės; […]