Ką reikia žinoti apie pramoninio šiltnamio statybas?

Interior of a commercial greenhouse for cultivating potted houseplants for retail with rows of green seedlings stretching back into the distance

Nesvarbu, ar statote vieną arktinį namą, ar dešimties hektarų šiltnamių asortimentą, naujų šiltnamių statyba yra jūsų augančio verslo dalis. Daugeliui augintojų statybos procesas yra jaudinantis ir kupinas laukimo, kai stebite, kaip jūsų svajonės tampa realybe. Kitiems augintojams šiltnamių statyba sukelia nerimo jausmą, nes asmeniniai ir įmonės ištekliai turi būti nukreipti į jiems mažiau pažįstamą verslo sritį.

Pirmiausia planuokite ilgalaikius tikslus

Labai nedaug šiltnamių statybos projektų yra statomi taip, kad vienu pastatu apimtų visą turtą. Daugeliu atvejų finansai, laikas ir dabartiniai rinkos poreikiai iš pradžių neatitinka tokio dydžio, kuriuo norite tapti. Taigi, žiūrėdami į savo šiltnamio efektą sukeliančių įmonių ateities tikslus, galite išvengti kai kurių brangiai kainuojančių išdėstymo klaidų ir padidinti efektyvų šiltnamio mastelio keitimą. Gerai suplanuotas konstrukcijų ir šiltnamių įrangos išdėstymas turėtų apimti darbo eigos planavimą įvairioms jūsų veiklos funkcijoms. Apsvarstykite ateityje, kaip automatizuosite, racionalizuosite ir prisitaikysite prie augančio verslo.

Nauji pramoniniai šiltnamiai yra vienas iš svarbiausių žingsnių, kurį turės imtis augintojas. Tinkamas vietos pasirinkimas ir vieta, atsižvelgiant į rinkas, darbo jėgas, komunalines paslaugas ir būsimą plėtrą, lemia verslo pelningumą.

Prieš rengiant planą reikia priimti tam tikrus sprendimus

Tai turės įtakos statomų šiltnamių vietai, tipui ir dydžiui. Reikalinga pagrindinė informacija. Pradėkite atsakydami į šiuos klausimus:

  • Auginami augalai – Sodinukai, vazoniniai augalai, daržovės, daugiamečiai augalai, žolelės ir kt.
  • Auginimo laikotarpis – ištisus metus arba sezoninis.
  • Augalams auginti – vazonuose, paklotuose, lysvėse, hidrologiniuose loviuose ir kt.
  • Auginimo terpė – žemė, bežemis mišinys, maistinių medžiagų tirpalas, kompostas ir kt.

Tinkama žemė – reikia mažiausiai 2 arų, kad būtų galima įrengti patalpas, lauko auginimo plotą, privažiavimą, automobilių stovėjimo aikštelę ir buferius. Pageidautina, kad šalia sklypo būtų papildomos laisvos žemės, kad būtų galima plėsti verslą augant. Dirvožemio tipas turi užtikrinti gerą drenažą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Komandos formavimo patarimai

Natūralu, kad visi žmonės nori dirbti tokioje komandoje, kurioje jie jaučiasi gerai. Visgi, taip yra ne visada. Vadovo tikslas yra tai pamatyti ir bandyti rasti priemones, kurios gali padėti į komandą įtraukti tuos narius, kurie ne visai gerai jaučiasi. Daugelis šiuolaikinių vadovų galvoja, kad komandos formavimas pirmiausia yra visų narių įtraukimas  į aktyvią veiklą. Visgi, […]

Kokia Google reklamos nauda?

Šiuolaikiniame pasaulyje internetas yra labai svarbi priemonė, padedanti pasiekti klientus ir dalytis su jais savo prekės ženklu. Todėl svarbu naudoti veiksmingą reklamos strategiją. Vienas iš geriausių būdų tai padaryti – Google reklama, tai yra puikus sprendimas bet kuriai įmonei ar smulkiam verslui, norinčiam padidinti savo matomumą. Tačiau, kokie yra šio pasirinkimo privalumai? Pirmasis ir akivaizdžiausias […]