Ką reikia žinoti apie pramoninio šiltnamio statybas?

Interior of a commercial greenhouse for cultivating potted houseplants for retail with rows of green seedlings stretching back into the distance

Nesvarbu, ar statote vieną arktinį namą, ar dešimties hektarų šiltnamių asortimentą, naujų šiltnamių statyba yra jūsų augančio verslo dalis. Daugeliui augintojų statybos procesas yra jaudinantis ir kupinas laukimo, kai stebite, kaip jūsų svajonės tampa realybe. Kitiems augintojams šiltnamių statyba sukelia nerimo jausmą, nes asmeniniai ir įmonės ištekliai turi būti nukreipti į jiems mažiau pažįstamą verslo sritį.

Pirmiausia planuokite ilgalaikius tikslus

Labai nedaug šiltnamių statybos projektų yra statomi taip, kad vienu pastatu apimtų visą turtą. Daugeliu atvejų finansai, laikas ir dabartiniai rinkos poreikiai iš pradžių neatitinka tokio dydžio, kuriuo norite tapti. Taigi, žiūrėdami į savo šiltnamio efektą sukeliančių įmonių ateities tikslus, galite išvengti kai kurių brangiai kainuojančių išdėstymo klaidų ir padidinti efektyvų šiltnamio mastelio keitimą. Gerai suplanuotas konstrukcijų ir šiltnamių įrangos išdėstymas turėtų apimti darbo eigos planavimą įvairioms jūsų veiklos funkcijoms. Apsvarstykite ateityje, kaip automatizuosite, racionalizuosite ir prisitaikysite prie augančio verslo.

Nauji pramoniniai šiltnamiai yra vienas iš svarbiausių žingsnių, kurį turės imtis augintojas. Tinkamas vietos pasirinkimas ir vieta, atsižvelgiant į rinkas, darbo jėgas, komunalines paslaugas ir būsimą plėtrą, lemia verslo pelningumą.

Prieš rengiant planą reikia priimti tam tikrus sprendimus

Tai turės įtakos statomų šiltnamių vietai, tipui ir dydžiui. Reikalinga pagrindinė informacija. Pradėkite atsakydami į šiuos klausimus:

  • Auginami augalai – Sodinukai, vazoniniai augalai, daržovės, daugiamečiai augalai, žolelės ir kt.
  • Auginimo laikotarpis – ištisus metus arba sezoninis.
  • Augalams auginti – vazonuose, paklotuose, lysvėse, hidrologiniuose loviuose ir kt.
  • Auginimo terpė – žemė, bežemis mišinys, maistinių medžiagų tirpalas, kompostas ir kt.

Tinkama žemė – reikia mažiausiai 2 arų, kad būtų galima įrengti patalpas, lauko auginimo plotą, privažiavimą, automobilių stovėjimo aikštelę ir buferius. Pageidautina, kad šalia sklypo būtų papildomos laisvos žemės, kad būtų galima plėsti verslą augant. Dirvožemio tipas turi užtikrinti gerą drenažą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kodėl verta naudotis Facebook Ads reklamos paslaugomis

Facebook Ads reklamos paslaugos yra viena iš galingiausių ir efektyviausių priemonių, skirtų pasiekti tikslinę auditoriją ir skatinti verslo augimą. Šioje platformoje verslai gali lengvai pritaikyti savo reklamas pagal specifinius kriterijus, tokias kaip demografiniai rodikliai, pomėgiai ir elgesys internete. Didelės pasiekiamumo galimybės Facebook yra viena iš didžiausių socialinių tinklų platformų pasaulyje, turinti daugiau nei 2,8 milijardo […]

Banko indėliai privatiems asmenims

Privačių asmenų banko indėliai – tai lėšos, kurias fiziniai asmenys įneša į savo vardu atidarytą banko sąskaitą. Šie indėliai yra esminis bankų sistemos aspektas ir teikia keletą privalumų tiek indėlininkams, tiek bankams. Toliau pateikiame keletą pagrindinių dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį kalbant apie privačių asmenų bankinius indėlius: Taigi, privačių asmenų indėliai bankuose yra saugus, […]