Kaip gauti Horizon ES paramą?

Horizon Europe programa yra ES investicijų į mokslinius tyrimus ir inovacijas programa, o dar kitaip vadinama investicijomis į ateitį. Horizon ES parama yra sudaryta iš tam tikrų sričių, tokių kaip kova su klimato kaita, darnus vystymasis, konkurencingumo didinimas bei ekonomikos augimas. Norintys, gali dalyvauti Horizon Europe programoje, kurioje gali dalyvauti Europos Sąjunga ir asocijuotųjų šalių juridiniai asmenys.

Jeigu neturite patirties rengiant tokio tipo projektus, visuomet galite kreiptis į šios srities specialistus, kurie atsakys į jums rūpimus klausimus, padės parašyti projektą, paruošti reikiamus dokumentus ir padės laiku pateikti paraišką, atitinkant visus reikiamus kriterijus ir koordinuos visą procesą už jus. Svarbiausia, jog kreiptumėtės į tokią įmonę, kuri turi patirties tokio tipo projektų rengime.

Norint gauti Horizon ES paramą labai svarbu atitikti visus kriterijus bei reikalavimus, apie kuriuos jus gali informuoti šios srities specialistai. Nuo to priklauso jūsų projekto finansavimas.

Horizon Europe programos tikslas yra tobulinti aktualias sritis ir ateitį formuoti pasitelkiant mokslinius tyrimus bei inovacijas. Todėl jeigu turite tokių ambicijų, Horizon Europe gali būti puiki galimybė jūsų idėjos įgyvendinimui.

Horizon Europe programą sudaro tokios sritys, kaip naujų darbo vietų kūrimas, mokslinių tyrimų ir inovacijų stiprinimas, sprendžiant aktualius klausimus ir kitas sritis. Taip pat apima kovą su klimato kaita, konkurencingumo didinimą, ekonomikos augimą, darnų vystymąsi, žinių bazės kūrimą, technologijas bei kitas sritis. Taip pat orientuojamasi į ekologines, socialines ir ekonomines sritis, sprendžiant visuomenei svarbius uždavinius ir kasdieninių aktualių problemų sprendimui, tokių kaip kova su vėžiu, vandenynų būklė, tarša, poveikį klimatui ir kitas. Todėl norint gauti Horizon ES paramą, projektas turėtų atitikti šios programos finansuojamas sritis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Komandos formavimo patarimai

Natūralu, kad visi žmonės nori dirbti tokioje komandoje, kurioje jie jaučiasi gerai. Visgi, taip yra ne visada. Vadovo tikslas yra tai pamatyti ir bandyti rasti priemones, kurios gali padėti į komandą įtraukti tuos narius, kurie ne visai gerai jaučiasi. Daugelis šiuolaikinių vadovų galvoja, kad komandos formavimas pirmiausia yra visų narių įtraukimas  į aktyvią veiklą. Visgi, […]

Kokia Google reklamos nauda?

Šiuolaikiniame pasaulyje internetas yra labai svarbi priemonė, padedanti pasiekti klientus ir dalytis su jais savo prekės ženklu. Todėl svarbu naudoti veiksmingą reklamos strategiją. Vienas iš geriausių būdų tai padaryti – Google reklama, tai yra puikus sprendimas bet kuriai įmonei ar smulkiam verslui, norinčiam padidinti savo matomumą. Tačiau, kokie yra šio pasirinkimo privalumai? Pirmasis ir akivaizdžiausias […]