Kaip dažnai turėtumėte keisti plaukų kirpimo mašinėles?

Plaukų kirpimo mašinėlės yra įrankis, naudojamas plaukams kirpti, tačiau po kurio laiko jas gali tekti pakeisti dėl daugelio priežasčių. Priklausomai nuo to, kaip gerai prižiūrimos plaukų kirpimo mašinėlės ir kaip dažnai jas naudojate, jos gali tarnauti nuo 5 iki tiek metų.

Žinoma, laiko tarpas, kiek ilgai veiks jūsų kirpimo mašinėlės, nėra nustatytas akmenyje. Vadovaukitės priežiūros instrukcija, kuri pateikiama kartu su jūsų kirpimo prietaisu, – tai geriausias būdas užtikrinti, kad jie vil.1 tarnaus kuo ilgiau.

Kaip dažnai turėčiau tepti plaukų kirpimo mašinėles?

Kaip minėta, norint, kad plaukų kirpimo mašinėlės ilgai tinkamai veiktų, svarbiausia yra reguliariai jas prižiūrėti. Tai reiškia, kad po kiekvieno naudojimo jas reikia sutepti alyva ir laikytis gamintojo nurodymų, kaip dažnai tai daryti.

Jei plaukų kirpimo mašinėlės neateis, gali kilti daug problemų. Dėl to jie ne tik taps ne tokie veiksmingi, bet ir ilgainiui gali sulūžti peiliukai. Jums bus sunku kirpti plaukus, todėl plaukų kirpimas bus skausmingas, o kirpimas – prastas.

Kiek laiko tarnauja plaukų kirpimo mašinėlių ašmenys?

Jūsų plaukų kirpimo mašinėlės ašmenys naudojami plaukams formuoti ir kirpti. Jei pažvelgsite į savo kirpimo mašinėles, pamatysite dvi metalines plokšteles su atskirais antgaliais abiejuose galuose. Ši ašmenų plokštelė su aštriomis briaunomis juda vieningai, kad nukirptų plaukus.

Dėl trinties, kurią sukelia peiliukai trinantis vienas į kitą kirpimo metu, jie susidėvi ir peiliukai rūdija, jei nėra tinkamai prižiūrimi.

Mašinėlės peiliukų ilgaamžiškumas priklausys nuo to, kaip dažnai juos naudosite ir kaip gerai juos prižiūrėsite. Jie gali tarnauti ir užtikrinti nuo 64 iki 80 kirpimų, tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo ašmenų medžiagos ir kirpamų plaukų tekstūros.

Pagal gerąją praktiką plaukų kirpimo mašinėlės ašmenis reikėtų keisti kas 4-8 mėnesius. Tai padės išlaikyti geriausią plaukų kirpimo išvaizdą ir išvengti plaukų susiglamžymo ar tempimo.

Kiek laiko tarnauja plaukų kirpimo mašinėlės?

 Kasdien naudojamos plaukų kirpimo mašinėlės tarnauja trumpiau. Tai reiškia, kad jūsų kirpimo mašinėlės gali tarnauti ne visus se metus. Jei jos naudojamos tik retkarčiais, jos gali tarnauti iki so metų ar ilgiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kaip tinkamas vadovavimas padeda bendrai įmonės kultūrai?

Įmonės kultūra yra neatsiejama nuo vadovo daromos įtakos jos suformavimui. Vadovas atlieka svarbų vaidmenį nustatant pagrindines vertybes, normas ir bendrus tikslus organizacijoje. Viskas juk prasideda aukščiausiame organizacijos taške ir palaipsniui persiduoda žemesnes pareigas einantiems darbuotojams. Tai pasireiškia per bendravimą tarpusavyje ir su klientais, požiūrį į teisinius bei etinius niuansus ar paprasčiausią eilinių užduočių atlikimą. Kiekviena […]

Duomenų analizės vaidmuo plečiant verslą

Dinamiškoje šiuolaikinio verslo aplinkoje duomenų analizės svarba tapo tvaraus augimo ir strateginių sprendimų priėmimo sinonimu. Šiame straipsnyje išsamiau pakalbėsime apie tai, kodėl duomenų analizė yra esminis elementas įmonėms, siekiančioms plėstis ir klestėti. Plačiau: https://contourenterprise.lt