Kokia yra pati didžiausia sužadėtuvių žiedų kaina?

Skaičiuoti svetimus pinigus nėra gražu. Bet jei priešais akis atsiduria straipsnis su brangiausiais sužadėtuvių žiedais, smalsu pasidomėti daugiau. Visi žinome, kad pasaulinio lygio žvaigždės gerai gyvena. Jos mėgsta puoštis, dabintis ir mėgsta papuošalus. Deimantai jų – geriausi draugai. Daugelis stebėjosi, kai prieš ketverius metus Chris‘as Zylka‘as įteikė Paris Hilton sužadėtuvių žiedą ir jo vertė rinkoje pasirodo, kad yra net ne vienas, o du milijonai Amerikos dolerių. Kaži, kas ten tiek daug kainuoja ir kodėl? Aišku daug ką reiškia vienetiniai kūriniai ir naudojamos medžiagos. Garsiojo JAV modelio, aktorės bei kartu ir dainininkės sužadėtuvių dieną gautas žiedas buvo 20-ties karatų ovalo formos deimantas, pagamintas juvelyro Michael‘o Greene‘o.

Jeigu tai Jums buvo staigmena, tai skaitykite toliau, stebėkitės ir dar kartą galite aiktelėti, nes Paris žiedą tų pačių 2018-tųjų metų, tik jau balandį, nurungė Beyonce įteiktas sužadėtuvių žiedas. Tai buvo 18-kos karatų deimantas ir jo kaina siekė net penkis milijonus Amerikos dolerių. Jay Z tikrai buvo išlaidus. Sutikite, sužadėtuvių žiedų kaina tikrai neturi ribų. Žmogui, gaunančiam vidutinę ar dar mažesnę algą, tai lyg skaičiai iš pasakos.

O jei dar užsiminsime, kad yra ir tokių žiedų, kurie kainuoja daugiau kaip šešiasdešimt milijonų dolerių? Tai nebūtinai bus sužadėtuvėms skirtas papuošalas ant piršto. Tokius žiedus dažniausiai turi karalienės ir kiti tituluoti asmenys. Papuošalų vertę sudaro ne tik naudojamos medžiagos ir brangakmeniai. Dalį kainos gali sudaryti ir su papuošalu susijusi istorija. Ši taisyklė dažnai galioja ne tik žiedams, bet ir kitiems kilnojamiems daiktams. Deimantų kainą sudaro jų kilmė, spalvų schema bei pjovimas.

Norite, kad dar nustebintumėme sužadėtuvių žiedų kaina? O gi prisiminkite faktą, kai 2016-ųjų metų sausį susituokė James Packer su Mariah Carey. Moteriai įteiktas žiedas net su 35-kių karatų deimantu. Tokie žiedai tikrai nėra dažni rinkoje, tad tai atsispindi ir pinigine išraiška. James Packer paklojo tikrai įspūdingą kaina už sužadėtuvių žiedą. Tai buvo vienas brangiausių sužadėtuvių žiedų istorijoje. Jo vertė – net 10 000 000 $.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Estetinis dantų plombavimas 2023

Estetinis dantų plombavimas – tai minimalios intervencijos natūralių dantų audiniams reikalaujantis gydymo metodas, kuris puikiai tinkamas norint koreguoti tiek mažesnius, tiek didesnius estetinius dantų defektus. Estetinės odontologijos tikslas – atkurti nudilusius, nuskilusius, ėduonies pažeistus ar spalvą pakeitusius dantis. Pasitelkiant šią metodiką, taip pat galima patobulinti dantų formą, panaikinti per didelius tarpdančius, netgi keisti dantų padėtį […]

Į ką reiktų kreipti dėmesį perkant žaislinius indus: patarimai mamoms

Vaikų žaislai yra ne tik smagūs ir įdomūs, bet ir gali būti puikus būdas lavinti vaiko įgūdžius, skatinti fantaziją ir kūrybiškumą. Vaikiški indai yra ypač populiarūs tarp mažųjų, nes jie leidžia vaikams imituoti suaugusiųjų veiksmus, tokius kaip valgymas, gaminimas ar šeimininkavimas. Tačiau prieš perkant šiuos žaislus, svarbu atkreipti dėmesį į keletą dalykų: Vaikiški indai gali […]