Kaip išsirinkti tinkamiausią vonios praustuvą?

Sunku būtų įsivaizduoti vonios kambarį be praustuvo, nes jo prireikia kasdien ir labai dažnai. Kad praustuvas nenuviltų, prieš perkant jį, reikia labai atidžiai įvertinti, kiek jis jums bus praktiškas ir atitiks estetinius standartus.

Iš kokių medžiagų būna gaminami praustuvai?

Įprastiniai praustuvai būna arba porcelianiniai, arba nerūdijančio plieno. Pastarieji yra atsparūs bakterijoms, tačiau yra linkę kaupti dėmes nuo vandens kietumo ir muilo apnašų. Tie, kas nori ypatingesnės išvaizdos praustuvo, gali rinktis keramikinį. Tačiau šio tipo praustuvai bijo įbrėžimų, išdaužimo, juos atnaujinti labai sunku. Marmurinis praustuvas atrodys labai stilingai ir bus patvaresnis, tačiau ir kainuos brangiau. O akmens masės praustuvai būna padengti apsaugine danga nuo įbrėžimų, todėl rinkoje yra populiaresni.

Kuo patogus pakabinamas praustuvas?

Jei vonios kambaryje naudosite pakabinamą praustuvą, po juo galėsite pastatyti spintelę su higienos ir kosmetikos reikmenimis. Toks praustuvas yra labai patogus mažoms patalpoms. Tačiau toks praustuvas yra nepatogus tuo, kad jo plokštuma per menka, kad ant jos galėtum susikrauti daug tualetinių priemonių. Tačiau jis yra praktiškas dėlto, kad nereikia turėti stalviršio, ant kurio tvirtinami kito tipo vonios praustuvai. Kita vertus, pakabinami praustuvai sukuria padidintos erdvės regimybę.

Kuo pasižymi praustuvai, kurie montuojami virš stalviršio arba po juo?

Kai praustuvas būna montuojamas iš viršaus, jį galima nusipirkti kartu su spintele. Šis variantas palankus tada, kai taupote pinigus, nes toks praustuvas būna standartinis, todėl jo išmatavimai tinka bet kokio dydžio vonios kambariui. Šio tipo praustuvo montavimo metu paruošiama anga ventiliui, kad stalviršis mažiau apsitaškytų vandeniu ar kitokiais skysčiais. Bėda ta, kad tokie praustuvai neturi paliktos angos vandens maišytuvui, todėl jį tenka montuoti arba prie sienos, arba pačiame stalviršyje. Pastaruoju atveju būtina turėti vandeniui atsparų stalviršį.

O jei perkate praustuvą, kuris montuojamas iš apatinės stalviršio pusės, tada išsiliejusį vandenį nuo stalo gali patogiai nubraukti tiesiai į apačią. Tačiau nevalia pamiršti to, kad tokius praustuvus galima montuoti tik prie drėgmei atsparių stalviršių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Šildymo sprendimai – oras-oras

Lietuvoje kiekvienas namas turi turėti šildymo sistemą. Žiemos pas mus yra šaltos ir dažnai su minusine temperatūra, todėl tam, kad namas tinkamai funkcionuotų, jame būtų jauku ir tiesiog nesušaltume – turime pasidomėti, kokie šildymo sprendimai galimi ir išsirinkti patį tinkamiausią. Pastaruoju metu daugelis Rimgauda klientų renkasi oras-oras šildymo sistemą. Tad tikrai pasidarė įdomu, kodėl ir […]

Kavos aparatų remontas Vilniuje: kaip išsirinkti tinkamą specialistą?

Kavos aparatų gedimai nėra dažni, todėl jiems atsiradus neretai prietaisų savininkai sutrinka ir nežino, kur kreiptis. Nors šių prietaisų gedimai reti, kavos aparatų remontas Vilnius atliekamas dažnai, mat didmiestyje šiuos prietaisus galima rasti ne tik beveik kiekvienuose namuose, bet ir ofisuose. Panašu, jog vilniečiai tikri kavos mylėtojai. Bet ką daryti tuomet, kai kavos aparatas sugenda? […]