Kaip išsirinkti tinkamiausią vonios praustuvą?

Sunku būtų įsivaizduoti vonios kambarį be praustuvo, nes jo prireikia kasdien ir labai dažnai. Kad praustuvas nenuviltų, prieš perkant jį, reikia labai atidžiai įvertinti, kiek jis jums bus praktiškas ir atitiks estetinius standartus.

Iš kokių medžiagų būna gaminami praustuvai?

Įprastiniai praustuvai būna arba porcelianiniai, arba nerūdijančio plieno. Pastarieji yra atsparūs bakterijoms, tačiau yra linkę kaupti dėmes nuo vandens kietumo ir muilo apnašų. Tie, kas nori ypatingesnės išvaizdos praustuvo, gali rinktis keramikinį. Tačiau šio tipo praustuvai bijo įbrėžimų, išdaužimo, juos atnaujinti labai sunku. Marmurinis praustuvas atrodys labai stilingai ir bus patvaresnis, tačiau ir kainuos brangiau. O akmens masės praustuvai būna padengti apsaugine danga nuo įbrėžimų, todėl rinkoje yra populiaresni.

Kuo patogus pakabinamas praustuvas?

Jei vonios kambaryje naudosite pakabinamą praustuvą, po juo galėsite pastatyti spintelę su higienos ir kosmetikos reikmenimis. Toks praustuvas yra labai patogus mažoms patalpoms. Tačiau toks praustuvas yra nepatogus tuo, kad jo plokštuma per menka, kad ant jos galėtum susikrauti daug tualetinių priemonių. Tačiau jis yra praktiškas dėlto, kad nereikia turėti stalviršio, ant kurio tvirtinami kito tipo vonios praustuvai. Kita vertus, pakabinami praustuvai sukuria padidintos erdvės regimybę.

Kuo pasižymi praustuvai, kurie montuojami virš stalviršio arba po juo?

Kai praustuvas būna montuojamas iš viršaus, jį galima nusipirkti kartu su spintele. Šis variantas palankus tada, kai taupote pinigus, nes toks praustuvas būna standartinis, todėl jo išmatavimai tinka bet kokio dydžio vonios kambariui. Šio tipo praustuvo montavimo metu paruošiama anga ventiliui, kad stalviršis mažiau apsitaškytų vandeniu ar kitokiais skysčiais. Bėda ta, kad tokie praustuvai neturi paliktos angos vandens maišytuvui, todėl jį tenka montuoti arba prie sienos, arba pačiame stalviršyje. Pastaruoju atveju būtina turėti vandeniui atsparų stalviršį.

O jei perkate praustuvą, kuris montuojamas iš apatinės stalviršio pusės, tada išsiliejusį vandenį nuo stalo gali patogiai nubraukti tiesiai į apačią. Tačiau nevalia pamiršti to, kad tokius praustuvus galima montuoti tik prie drėgmei atsparių stalviršių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Nuotekų valymo įrenginių priežiūra

Efektyvi nuotekų valymo sistema ne tik užtikrina švarią aplinką, bet ir padeda išvengti sveikatai bei aplinkai potencialiai žalingo  poveikio. Šiame straipsnyje aptarsime svarbiausius nuotekų valymo įrenginių priežiūros aspektus, siekiant išlaikyti jų efektyvumą ir ilgaamžiškumą. 1. Regularios valymo procedūros Nuotekų valymo įrenginių valymas turi būti atliekamas reguliariai. Įvairios dalelės ir nuosėdos gali trukdyti įrenginio veikimui bei […]

Gėlių stovai kiekvienuose namuose kuria ypatingą aplinką

Tikriausiai nėra namų, kuriuose nebūtų vienokio ar kitokio augalo. Kiekvienas žaliuojantis arba žydintis augalas namams suteikia ne tik jaukumo, bet ir gyvybės jausmą, taip pat pripildo teigiamos energijos bei deguonies. Kuo naudingi augalai namuose? Gera žinoti apie tai, kas teikia naudą ne tik estetiniui grožiui, bet ir mūsų sveikatai. Būtent tokias funkcijas ir atlieka augalai, […]