Indiškas maistas iš Bluelotus: kokie tai skoniai?

Sakoma, jog Azijos šalių virtuvės neįmanoma sumaišyti su praktiškai niekuo. Kadangi ji pasižymi tikrai išskirtiniais skoniais, kuriuos kartą paragavus, pamiršti bus labai sunku. Todėl geriausias būdas tuo įsitikinti būtų patiems išbandyti šiuos išskirtinius patiekalus. Kurių skiriamasis bruožas yra puiki aštraus bei saldaus skonių dermė. Taip pat daugelis patiekalų būna pagardinti kokosų pienu ar daugybe kitų riešutų. Ir žinoma, neįmanoma būtų Indijoje apsieiti be daugybės pačių įvairiausių spalvų prieskonių. Iš kurių geriausiai atpažįstamas yra karis. Nors dažniausiai patiekaluose naudojama visa jų paletė. Kas dar labiau sustiprina skonius bei suteikia išskirtinumo įprastiems produktams, mėsai.

Kur geriausia paragauti?

Atsakymas galėtų būtų labai paprastas – Indijoje. Tačiau praktiškai visi supranta, jog taip paprastai nuvykti į šią tolimą šalį nepavyks. Bet tai tikrai nereiškia, jog turėsite atsisakyti jos virtuvės. Kadangi ne ką prastesnis indiškas maistas gaminamas ir Lietuvoje, kad ir Bluelotus restorane Vilniuje. Tereikia užsukti į restoraną arba užsisakyti maisto išsinešimui ir jau po pirmųjų kąsnių galima bus pasijusti tarsi pačioje Indijoje. Kadangi tai ne tik originalūs šio krašto receptai, bet ir jų prieskoniai. Todėl dar klausimas, kur galima būtų skaniau pavalgyti. Kadangi mūsų šalyje restoranai tikrai sėkmingai gali konkuruoti su šiuo tolimu kraštu. Ir tuo nesunkiai gali įsitikinti kiekvienas asmeniškai.

Ar kiekvienam patiks toks maistas?

Nors tai pakankamai specifinė ir tikrai išskirtinė virtuvė, tačiau dažniausiai ji nepalieka abejingų. Ir daugeliui indiškas maistas iš Bluelotus tampa vienu iš mėgstamiausių. Kuris puikiai tiks tiek įprastai dienai, tiek ir išskirtiniai progai. Aišku, yra sakoma, jog dėl skonio nesiginčijama. Kadangi kiekvienas turi jį individualų. Būtent todėl restorane galima rinktis iš labai plataus meniu. Pradedant nuo sriubų ir baigiant įprastais to krašto patiekalais bei vegetariška virtuve. Todėl kiekvienas galės atrasti tai, kas jam patinka labiausiai. Tiek nemėgstantys eksperimentuoti, tiek ir norintys išbandyti pačius neįprasčiausius skonius bei derinius. Kurių Azijos virtuvėje galima atrasti tikrai nemažai ir labai įvairių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Vingio klinika – profesionali pagalba bet kokiu atveju

Dantų problemos yra vienos iš nemaloniausių, kadangi dėl to neretai tenka susidurti su nepakeliamais skausmais. Ir tokiu atveju svarbiausia būna tik viena – kuo greičiau išspręsti problemą. Ką tikrai padės padaryti šioje klinikoje dirbantys specialistai. Tačiau ne vien tik skausmas yra priežastis, kuri verčia rūpintis dantimis. Nors tą reikėtų daryti net ir tuomet, jeigu kažkokių […]

Masažuokliai, kovoje su nerimu ir panikos priepuoliais

Turbūt kiekvienas iš mūsų bent kartą savo gyvenime yra patyręs panikos priepuolį, ar jautęs stiprų nerimą. Jeigu nesate tikri kaip atrodo panikos priepuolis, susipažinkite: priepuoliai apibrėžiami kaip „panikos epizodas“. Epizodą lydi prakaitavimas, greitas ir stiprus širdies plakimas, greitas ir negilus kvėpavimas, galvos svaigimas, realybės nebuvimo jausmas ir mirties baimė. Tuo tarpu nerimo sutrikimui būdingas per […]