Kodėl svarbu namuose turėti elektros generatorių?

generatorius

Visi esame tiesiogiai priklausomi nuo elektros, tačiau tik retas kuris namuose turi elektros generatorių. Juk šis daiktas reikalingas tikrai ne dėl šventos ramybės. Kodėl esame tokie naivūs ir aplaidūs, nejaugi tik dingus elektrai pradedame galvoti kaip išsikapstyti iš keblios situacijos. Lietuvoje neretai siaučia 15-25 metrų per sekundę vėjas kuris pridaro daug bėdų nutraukdamas elektros laidus. Jei gyvenate mieste to galite nesuprasti nes elektros energiją tikriausiai gaunate požeminiais kabeliais. Visai kita situacija yra rajonuose ir kaimuose kur kiekvienas elektros tiekimo sutrikimas gali sukelti daug nepatogumų, o verslui netgi nuostolių nes yra šalinami ne taip greitai kaip mieste.

 

Technobaltic.lt užsakymu atliktas gyventojų ūkių tyrimas atskleidė kad 92 procentai žmonių įsikūrusių naujos statybos namuose naudoja elektrą kaip vienintelį pagrindinį elektros šaltinį. Tai reiškia kad dingus elektrai negalima pasišildyti nei maisto nei vandens net jei turite dujinį katilą. Šios ir panašių problemų galima išvengti įsigijus elektros generatorių.

 

Palaikyti svarbias funkcijas

 

Žiemos metu namo šildymas yra prioritetas todėl dingus elektrai esant labai žemai temperatūrai gali tekti mesti darbą ir ieškoti sprendimo labai operatyviai. Didelė tikimybė kad nuvys ne tik augalai, gali tekti perkelti augintinius į šiltesnes patalpas, o kritiniu atveju užšalti vanduo šildymo vamzdeliuose ir radiatoriuose. Pagelbėti gali židinys arba krosnelė jei tokią turite, o jei ne, pasvarstykite ar nevertėtų įsirengti.

 

Apsisaugoti nuo blogiausio scenarijaus

 

Sugedęs maistas atšilusiame šaldytuve dar nėra tokia didelė blogybė kaip pvz. nustojusi veikti arba užstrigusi medicininė ar gamybos įranga. Žalą gali siekti tūkstančiais eurų o blogiausiu atveju net gyvybe. Elektros generatorius atrodo nereikalingas pirkinys kol nepapuolame į bėdą, taip pat žmonės galvoja apie gesintuvą, gelbėjimosi liemenę kol neįvyksta nelaimė. Apsisaugoti nuo netikėtumų galite tik iš anksto pasiruošę, gyventi bus tikrai ramiau.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *