Kaip padaryti rožių puokštę?

rožės

Iškilminga rožių  puokštė ne tik džiugina akį, bet savo saldžiu aromatu ramina ir atpalaiduoja. Gėlės moterims tradiciškai dovanojamos kaip meilės ženklas. Vyrams kartais- irgi. Gėlių nešame  gimtadienio, vardadienio ir kitų švenčių proga. Rožė- gėlių karalienė, džiuginanti mus ištisus metus. Vasarą, kai gėlės atpinga, galime leisti sau pažaisti komponuojant įvairias puokštes. Asmuo, kuris sudaro rožių puokštę turi bent jau žinoti: kam skirtos gėlės, kokiam renginiui jos skirtos, kada jos bus pristatytos. Komponuojant gėlių puokštes, svarbu derinti spalvas, gėlių ilgį, formas ir ilgaamžiškumą, nes vienos gėlės nuvysta per 2-3 dienas, o kitos gražiai atrodys visą savaitę. Išlaikykite vienos spalvos toną, nederinkite pastelinių ir labai ryškių spalvų,  kad puokštė būtų graži, svarbu laikytis kelių taisyklių:

Pirma- nustatoma puokštės forma. Ji gali būti apvali, sferinė arba lygiagreti.

Antra- svarbu atsižvelgti į puokštės dydį kuo jis didesnis, tuo daugiau  gėlių reikės jam pagaminti.

Trečia- teisingai pasirinkti augalų spalvą ir puokštės pobūdį- ar ji bus kompozicinė, ar  renkama tik iš tos pačios veislės rožių.

Ketvirta- svarbu pasirinkti puokštės juosteles ir pakuotę. Šios medžiagos turėtų būti derinamos  su spalvomis.

Kas yra svarbiau, kompozicija ar fiziologija?

Dieną kompozicijoms geriau naudoti   tamsias spalvas, tačiau vakare geriau tiks šviesių spalvų gėlių puokštė. Žemos puokštės turi būti dedamos į mažas ir plačias vazas. Jei kambario, kuriame stovės puokštė interjeras yra pagamintas tamsių spalvų, tada efektyviai atrodys šviesių atspalvių puokštė. Floristai , sudarydami puokštę, atsižvelgia į tai, kad daugelis gėlių nėra fiziologiškai suderinamos viena su kita.  Dėl šios priežasties net skirtingos rožių rūšys dažnai nesusitvarko vienoje vazoje.

Gėlių užsakymas internetu

Gėlių užsakymas internetu sparčiai populiarėja. Gėlės internetu gali būti užsakomos iš anksto arba tą pačią dieną, kada jos turi būti pristatytos. Gėlių pasirinkimas internetu labai platus. Galima rinktis skintas gėles ar paruoštas puokštes: puokštes dėžutėse, puokštes su saldainiais, puokštes su žaislais, kurių nuotraukas rasite internetinėje svetainėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Karpų šalinimui – inovatyvūs metodai bei priemonės

Karpa yra nedidelis, gerybinis odos išauga, kurį sukelia žmogaus papiloma virusas (ŽPV). Karpos gali būti įvairių formų, dydžių ir spalvų, tačiau dažniausiai būna baltos, rudos ar rausvos spalvos. Jos gali būti lygios arba šiurkščios, o kartais gali sukelti skausmą ar niežulį. Karpų šalinimas Vilniuje gali būti atliekamas labai įvairiais metodais. Kiekvienai situacijai yra parenkamas labiausiai […]

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]