Kaklo papuošalai ir jų tipai

papuošalai

Turbūt nėra merginos ar moters, kuri nemėgtų puoštis. Vienos tai daro ypatingomis progomis, o kitos aksesuarus derina kiekvieną dieną, todėl labai svarbu kruopščiai atsirinkti papuošalus, kurie tinka prie drabužių, kūno bruožų ir atrodo stilingai. Vieni populiariausių aksesuarų yra kaklo papuošalai, kurie gali paįvairinti jūsų įvaizdį ar drabužiams suteikti naujos „gyvybės“. Svarbiausia tinkamai pasirinkti papuošalų tipą, kuris jums tiks, patiks ir prisitaikys prie garderobo. Kad tai padaryti būtų paprasčiau, pristatome jums pagrindines rūšis, kuriomis išsiskiria kaklo papuošalai.

Kaklo papuošalai iš karoliukų

Tai viena seniausių ir populiariausių kaklo papuošalų rūšių, kuri gali būti labai universali. Tai gali būti kuklios, prie kaklo prigludusios juostelės, kurios atrodo dailiai ir subtiliai, arba masyvūs vėriniai, išskiriantys jus iš minios ir paįvairinantys jūsų viršutinę drabužių dalį. Šaunu ir tai, kad kaklo papuošalus iš karoliukų galite drąsiai derinti tarpusavyje, maišydami skirtingas spalvas, formas ir karoliukų medžiagas – taip kaskart sukursite vis naują papuošalo kompoziciją.

Vėriniai

Tai kaklo papuošalai, kurie dengia dekoltė sritį ir paprastai yra prabangesni, pagaminti iš skirtingų detalių ir elementų. Tokie aksesuarai nešiojami ypatingomis progomis ir derinami prie kokteilinių arba vakarinių drabužių. Jie taip pat parduodami rinkiniuose su auskarais ar žiedais ir gali padėti sudaryti prabangos, elegancijos, grakštumo įspūdį.

Grandinėlės

Tai itin populiarūs kasdieniai kaklo papuošalai, kurie pagaminti iš aukso, sidabro ar jų spalvas imituojančių medžiagų. Grandinėlės gali būti labai įvairios – smulkios, masyvios, skirtingų pynimo raštų, dekoruotos blizgiomis detalėmis arba sendintos. Jos taip pat gali būti visiškai prigludę prie kaklo arba ilgos, sujungtos iš keleto skirtingų ilgių grandinėlių, kas šiuo metu ypač madinga.

Grandinėlės su pakabuku

Grandinėlė su pakabuku – taip pat vienas dažniausiai nešiojamų kaklo papuošalų, kuris dažnai turi savo prasmę. Ant grandinėlių kabinami pakabukai simbolizuoja svarbų įvykį, yra dovanoti artimo žmogaus arba atspindi to žmogaus skonį, asmenybę. Tai gali būti pakabukai su atvaizdais, akmenėliai, įvairių mielų formų pakabukai su širdelėmis, žvaigždutėmis, burbuliukais ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]

Nosies plastika: atsakymai į 5 dažnai užduodamus klausimus

Nosies plastika yra operacija, kurios metu plastinės chirurgijos gydytojai koreguoja netenkinančius estetinius aspektus ir sprendžia apsunkinto kvėpavimo problemas. Kadangi operacija atliekama veido srityje ir yra gana sudėtinga, natūralu, kad gydytojai sulaukia daugybės klausimų. Žemiau – atsakymai į 5 specialistams dažnai užduodamus klausimus. Kiek laiko trunka atsistatymas ir kiek laiko nešiojamas įtvaras? Pirmosios dienos yra sudėtingiausios. […]