Kaip paivairinti lovos įvaizdį?

lova

Platus lovos užtiesalų raštų ir dizainų pasirinkimas https://www.lietuviskigaminiai.lt/c98-lovu-uztiesalai leis jums paivairinti lovos įvaizdį pagal savo skonį ir ją paversti stilingu miegamojo akcentu. Lovos užtiesalas turėtų dėrėti prie viso kambario interjero. Taip pat lovos užtiesalas saugo čiužinį ir patalynę nuo dulkių ir ištepimo, todėl užkloję lovą užtiesalu pasrūpinsite čiužinio ilgaamžiškumu. Papuošti miegamojo lovą, gali ir antklodės. Aišku, ne kieviena antklodė tam tinkama, gal būt todėl jas slepiame užvalkaluose, tačiau kai kurių antklodžių iš natūralios vilnos nebūtina apvilkti. Tokios yra merino, alpakų ar kupranugarių vilnos antklodės, kurių bronzinė ar pieno spalva atrodo labai išskirtinai. Pabandykite pažaisti su įvairiais raštais ir spalvomis, juos derinti- jūsų lova iš karto ims atrodyti stilingesnė ir puošnesnė.

Kokį pasirinkti lovos užtiesalą?

Lovos užtiesalas- pagrindinis miegamojo akcentas. Jis sukuria namams jaukumo ir juo galima užsikloti. Todėl rekomenduojama lovų užtiesalus rinktis iš natūralių medžiagų, kurių priežiūra būtų paprasta ir nesudėtinga. Lovatiesės siuvamos iš įvairių  audinių: vilnos, šilko, atlaso, lino. Šiuo metu labai populiaru derinti ir maišyti skirtingus audinius, tarkim sujungti vilną su linu.  Galima rinktis, vienpusį arba dvipusį iš daugybės raštų ir spalvų, jas derinti prie užuolaidų arba sienų. Jei norite, kad lovos užtiesalas gražiai apdengtų lovą, tuomet jis turi būti didesnis nei čiužinys.

Kaip sukurti eleganciją ir prabangą namuose?

Norėdami suteikti namams elegancijos, venkite chaoso ir besipjaunančių spalvų. Visos spalvos ir raštai turi harmoningai įsilieti į interjerą. Šiais metais intrjere karaliauja natūralios gamtos spalvos. Tai pirmiausia žalia ir visi jos atspalviai. Norintiems prabangesnės aplinkos rekomenduojama namus pagyvinti smaragdinėmis detalėmis. Visuomet elegantiškos yra  ir neutralios, pastelinės spalvos- balta, kreminė, pilka, smėlinė. Miegamajame itin prabangiai atrodo mėlyni ir pilki atspalviai. Prabangos namams  suteikia natūralios ir kokybiškos  medžiagos, patalynės komplektus geriausia rinktis iš natūralios medvilnės ir satino. Kokybiškų audinių spalva ilgiau išliks neišblukusi, jie nesivels ir neišdils. Norėdami  suteikti namams jaukumo įsigykite paprasčiausią pledą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Medžiaginiai baldai iš parduotuvės Baldaiska

Baldaiska.lt medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus pasirinkimas tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Nuo dizaino universalumo iki patogumo ir ilgaamžiškumo – medžiaginiai apmušalai suteikia šilumą ir stilių bet kuriai patalpai. Štai keletas medžiaginių baldų privalumų: Taigi, medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus namų savininkų ir dizainerių pasirinkimas. […]

Kokios valgomojo kėdės bus ne tik stilingos, bet ir patogios?

Kuriant ar atnaujinant valgomojo zoną, labai svarbu rinktis ne tik gražius, bet ir kokybiškus bei funkcionalius baldus. Valgomojo kėdės taip pat turi būti ne tik gražios, bet ir patogios bei ilgaamžės. Visgi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis baldus šiai zonai ir kaip juos išdėstyti bei suderinti tarpusavyje? Valgomojo kėdžių pasirinkimas yra labai platus. Visgi, […]