Kodėl reikalingas SEO palaikymas?

Sėkmingai atlikus svetainės vidinį ir išorinį SEO ir pasiekus gerus rezultatus, pradedama galvoti kaip neprarasti esamų pozicijų. Šiuo klausimu visi SEO specialistai teigia, kad palaikomosios SEO paslaugos yra pats geriausias sprendimas. Aptarkime, kodėl taip  yra ir kuo toks svarbus yra SEO palaikymas.

Konkurencinės aplinkos kaita

Visus svetainės optimizavimo darbus SEO specialistai atlieka pagal tuo metu esančią konkurencinę jūsų verslo aplinką. Čia svarbu ne tik kiek ir kokių tiesioginių konkurentų turi jūsų svetainė, bet ir kokius raktažodžius naudoja bei kokias pozicijas jie užima. Šios aplinkos pokyčiai įtakoja ir jūsų svetainės situaciją. Tad natūralu, kad norint neprarasti pozicijų, į šiuos pokyčius turite reaguoti ir jūs. Palaikomosios SEO paslaugos orientuojamos būtent į verslo aplinkos kaitą, todėl nuolatinės priežiūros ir reikiamų veiksmų dėka konkurencinės aplinkos pokyčiai nepadaro įtakos jūsų pozicijoms.

Google algoritmų atnaujinimai

Google periodiškai atnaujina naudojamus algoritmus ir svetainių vertinimo kriterijus. Natūralu, kad pagal anksčiau galiojusius reikalavimus optimizuota svetainė, pasikeitus vertinimo kriterijams jau gali būti ir ne taip gerai vertinama. Sekant šiuos atnaujinimus dažniausiai tereikia atlikti minimalius svetainės pakeitimus ar papildymus ir taip prisitaikyti prie naujų Google reikalavimų.

Interneto vartotojų įpročių kaita

Profesionalios SEO paslaugos visuomet orientuojamos į svetainės lankytojų ir potencialių klientų analizę. Pirmiausia žinoma analizuojama kokius raktažodžius naudoja vartotojai paslaugų ar prekių paieškai. Tačiau šie raktiniai žodžiai gali keistis ir anksčiau buvusius aktualius raktažodžius pakeisti kiti. Taip pat raktažodžių atnaujinimas reikalingas pakeitus ar papildžius veiklos ribas ar planuojant įsilieti į užsienio rinkas. Tokiais atvejais palaikomosios SEO paslaugos naudojamos ne tik norint išlaikyti pasiektas pozicijas, bet ir siekiant orientuotis į naują klientų spektrą.

Aptarėme dėl kokių pokyčių palaikomosios SEO paslaugos yra neabejotinai naudingos. Tačiau net ir nesant jokių pokyčių verslo aplinkoje ir norint išlaikyti geras pozicijas Google, būtina laikas nuo laiko papildyti ir atnaujinti išorines nuorodas į svetainę. Be to, pirminio SEO metu sugeneruotos išorinės nuorodos bėgant laikui natūraliai mažėja, tad jų papildymas yra vienintelis būdas, kad SEO paslaugos ir jų dėka pasiekti rezultatai nenueitų veltui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kaip tinkamas vadovavimas padeda bendrai įmonės kultūrai?

Įmonės kultūra yra neatsiejama nuo vadovo daromos įtakos jos suformavimui. Vadovas atlieka svarbų vaidmenį nustatant pagrindines vertybes, normas ir bendrus tikslus organizacijoje. Viskas juk prasideda aukščiausiame organizacijos taške ir palaipsniui persiduoda žemesnes pareigas einantiems darbuotojams. Tai pasireiškia per bendravimą tarpusavyje ir su klientais, požiūrį į teisinius bei etinius niuansus ar paprasčiausią eilinių užduočių atlikimą. Kiekviena […]

Nenorite pirkti vaikui telefono? Padovanokite išmanųjį laikrodį

Šiais laikais augantys vaikai yra labai išmanūs, tad visiškai natūralu, kad norisi jiems suteikti galimybę žengti koja kojon su technologijomis, kurios pasiekiamos ranka. Visgi, toli gražu ne visi tėveliai nori savo mažyliams anksti suteikti galimybę naudotis išmaniais telefonais. Juk jie labai įtraukia, kartais daugiau nei reikia. Tokiu atveju puikia alternatyva tampa išmanieji laikrodžiai, kurie leis […]