Kodėl prezervatyvai yra dažniausiai pasirenkamas kontracepcijos metodas?

prezervatyvai

Turbūt sunku būtų rasti žmogų, kuris nenorėtų mylėti ir būtų mylimas. Meilė gali būti įvairi. Mylėti galima draugą, šeimos narį, tačiau pati tyriausia meilė yra tarp vyro ir moters. Mylimas vyras ar moteris po kurio laiko tampa artimiausiu šeimos nariu, geriausiu draugu ir sekso partneriu. Be sekso santykius galima sunkiai įsivaizduoti. Seksas ne tik ramina, leidžia atsipalaiduoti, bet ir suartina žmones. Tačiau sekso metu galima ne tik patirti malonumą, bet ir galimos rimtos pasekmės. Mylintis yra būtina saugotis. Nesvarbu ar tai ilgametis partneris, ar ką tik sutiktas žmogus. Jei sekso metu nėra naudojama kontracepcijos priemonė, tuomet gali tekti susidurti su lytiniu būdu plintančiomis ligomis bei neplanuotu nėštumu. Norint išvengti pasekmių, reikia pasirinkti kontracepcijos priemonę. Šiomis dienomis galima rasti įvairiausių būdų apsaugai, tačiau dažniausiai pasirenkami yra prezervatyvai. Tokie rezultatai kai kuriuos gali nustebinti, kadangi kontraceptinės tabletės už prezervatyvus yra gerokai efektyvesnės, norint apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo. Tačiau prezervatyvai yra pasirenkami gerokai dažniau. Pateikiame kelias priežastis, kodėl prezervatyvai yra dažniausias pasirinkimas:

Apsaugo nuo lytiniu būdu plintančių ligų. Jokia kita kontraceptinė priemonė neapsaugos nuo lytiniu būdu plintančių ligų taip, kaip apsaugo prezervatyvai. Neturint pastovaus partnerio, yra būtina naudoti apsaugos priemonę, kuri galėtų apsaugoti ne tik nuo nėštumo, bet ir nuo lytiniu būdu plintančių ligų.

Lengvai pasiekiama. Didžiajai daliai kontracepcijos priemonių reikia recepto, kartais prireikia specialisto, kuris galėtų atlikti tam tikrą procedūrą, jog priemonė veiktų. Tai užima nemažai laiko. Jaunos merginos dažniausiai nenori lankytis pas specialistą, kadangi lytinius santykius slepia nuo tėvų arba joms tiesiog nejauku. Prezervatyvai yra lengvai pasiekiami. Juos galima įsigyti ne tik vaistinėje, bet ir maisto parduotuvėje, internetu.

Naudojama tik tada, kai reikia. Pasirinkus kontraceptines tabletes, jas reikia gerti kiekvieną dieną. Negalima staiga nustoti vartoti vaistus ir po mėnesio vėl pradėti. Norint, jog tabletės veiktų, reikia vartoti pagal nurodymus. Prezervatyvai yra naudojami tik sekso metu.

Kaina. Dažniausiai žmonės galvoja, jog prezervatyvai kainuoja gerokai mažiau nei kitos kontracepcijos priemonės. Iš dalies tai yra tiesa. Dažniausias ir patikimiausias pasirinkimas yra durex. Už vieną prezervatyvą tenka mokėti vos keliasdešimt centų. Jei seksu yra užsiimama vos kelis kartus per savaitę, tuomet bendra mokama suma yra gerokai mažesnė nei perkant kitas kontraceptines priemones.

Yra patikima. Prezervatyvai apsaugo ne tik nuo lytiniu būdu plintančių ligų, bet ir nuo nepageidaujamo nėštumo. Jei prezervatyvas bus kokybiškas ir bus tinkamai naudojamas, tuomet jis greičiausiai neplyš ir nenusmuks. Tačiau yra svarbu pasirinkti tinkamo dydžio prezervatyvą bei patikimą gamintoją. Durex prezervatyvai yra dažniausias pasirinkimas, kadangi jie yra nebrangūs ir kokybiški.

Suteikia papildomo malonumo. Anksčiau kai kurie nenoriai rinkdavosi prezervatyvus, kadangi be jų seksas buvo malonesnis. Tačiau prezervatyvai yra patobulinti. Jie yra ne tik įvairių skonių, bet ir tam tikrų funkcijų. Pasirinkus prezervatyvus galima būti apsaugotam ir patirti didesnį malonumą.

Visos šios priežastys įrodo, jog prezervatyvai yra geriausias pasirinkimas, todėl juos turėtų įsigyti kiekviena pora.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Karpų šalinimui – inovatyvūs metodai bei priemonės

Karpa yra nedidelis, gerybinis odos išauga, kurį sukelia žmogaus papiloma virusas (ŽPV). Karpos gali būti įvairių formų, dydžių ir spalvų, tačiau dažniausiai būna baltos, rudos ar rausvos spalvos. Jos gali būti lygios arba šiurkščios, o kartais gali sukelti skausmą ar niežulį. Karpų šalinimas Vilniuje gali būti atliekamas labai įvairiais metodais. Kiekvienai situacijai yra parenkamas labiausiai […]

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]