Keleivinių mikroautobusų nuoma vykstantiems į kelionę

Ar dažnai pagalvojate, kad jūsų būsimas atostogas galėtų paįvairinti kelionė ant ratų? Ar kada nors galvojote apie vykimą į užsienio šalį su išsinuomota transporto priemone? Jei jums bent kartą buvo kilusi tokia mintis, jūsų būsimai kelionei galėtų veiksmingai pasitarnauti keleivinių mikroautobusų nuoma. Todėl planuojantiems kelionę nuomotu keleiviniu mikroautobusu, praverstų keli praktiški patarimai.

Kokie reikalavimai yra taikomi vairuotojui

Jei rinksitės keleivinį mikroautobusą, kurį savo kelionės metu norėsite vairuoti patys, tuomet jame negali būti daugiau nei 8 ar 9 vietų. Tokie mikroautobusų modeliai sveria mažiau nei 3,5 t ir yra tinkami vairuoti turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Todėl visų pirma mikroautobusų nuomos bendrovė, kurią jūs nuspręsite pasirinkti, atsižvelgs į tai, ar jūs turite galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Tačiau minėtos kategorijos pažymėjimo nepakaks. Dažnai tokių paslaugų teikėjai savo klientams taiko ir tam tikrą vairavimo stažo reikalavimą, kuris neretai būna bent 2 metai. Taip pat yra atsižvelgiama ir į vairuotojo amžių – įprastai yra taikomas bent 21 m. amžiaus reikalavimas.

Todėl jei jūs esate numatę, kad visos kelionės metu mikroautobusą norėsite vairuoti patys, visų pirma pagalvokite ar atitinkate minėtus reikalavimus. Kita vertus, tokie reikalavimai kartais gali būti šiek tiek sušvelninti, tačiau visa tai priklauso nuo pasirinktos mikroautobusų nuomos bendrovės, todėl apie tokią galimybę reikėtų aptarti iš anksto. Tačiau jei nuspręstumėte, kad jums reikia dešimties ar daugiau sėdimų vietų siūlančio keleivinio mikroautobuso, kartu turėsite pasinaudoti ir profesionalaus vairuotojo paslaugomis.

Galima nevaržomai keliauti po visą Europą

Jei nuomotu mikroautobusu jūs esate nusprendę vykti į užsienio šalį, galėsite laisvai keliauti po visą Europą. Tačiau jei norėsite nuvykti ir į Baltarusiją arba aplankyti Ukrainą, iš anksto turėtumėte pasirūpinti savo pasirinktos transporto priemonės savininko suteikiamu įgaliojimu.

Keleiviniai mikroautobusai privalo būti apdrausti

Norint apsisaugoti nuo įvairių kelionės metu galimų sunkumų ir nepatogumų (bei papildomų finansinių išlaidų), turėtumėte būti tikri, kad nuomojatės pilnai apdraustą keleivinį mikroautobusą.

Šiuolaikinės mikroautobusų nuomos bendrovės įprastai išsinuomoti siūlomus mikroautobusus yra apdraudusios ne tik civiliniu privalomuoju draudimu, tačiau ir KASKO draudimu, kuris saugo nuo žalos atlyginimo autoįvykio metu, taip pat – stichinės nelaimės ir trečiųjų šalių neteisėtos veiklos atvejais.

Jei mikroautobusas būna apdraustas KASKO draudimu, tuomet labai tikėtina, kad jūs turėsite galimybę visoje ES pasinaudoti ir „Pagalba kelyje“. Tai paslauga, kuri užtikrins, kad net ir nuvykus į užsienio šalį (priklausančią Europos Sąjungai), jūs sulauksite būtinos pagalbos kelyje.

Užstato reikalavimas

Žinoma, nuomojamiems mikroautobusams yra taikomas ir užstato reikalavimas, kuris dažnai siekia 300 eurų. Tačiau jei užstato mokėti nenorima ir yra numatoma į kelionę leistis savaitei ar ilgesniam laikui, galima įsigyti papildomą draudimą, tokiu būdu išvengiant užstato reikalavimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Pasiekite puikią švarą su ultragarsiniais dantų šepetėliais

Siekiant nepriekaištingos burnos higienos, sunku ignoruoti šurmulį apie ultragarsinius dantų šepetėlius. Šie naujoviški dantų priežiūros įrankiai perkėlė burnos priežiūrą į visiškai naują lygmenį ir užtikrina puikią švarą, kuriai sunku prilygti tradiciniams metodams. Tačiau kuo jie išsiskiria iš kitų? Pasinerkime į ultragarsinių dantų šepetėlių pasaulį ir sužinokime, kaip jie gali padėti pasiekti neprilygstamą burnos švarą. Ultragarso […]

Estetinis dantų plombavimas 2023

Estetinis dantų plombavimas – tai minimalios intervencijos natūralių dantų audiniams reikalaujantis gydymo metodas, kuris puikiai tinkamas norint koreguoti tiek mažesnius, tiek didesnius estetinius dantų defektus. Estetinės odontologijos tikslas – atkurti nudilusius, nuskilusius, ėduonies pažeistus ar spalvą pakeitusius dantis. Pasitelkiant šią metodiką, taip pat galima patobulinti dantų formą, panaikinti per didelius tarpdančius, netgi keisti dantų padėtį […]