5 priežastys, kodėl įmonės renginys gali pagerinti įmonės kultūrą

vakarėlis

  1. Įmonės renginys puikus būdas reprezentuoti pagrindines įmonės vertybes: Vakarėliai suteikia galimybę smagiu ir naudingu būdu sustiprinti įmonės kultūrą, ryšį.
  1. Linksmi įmonės renginiai atveria galimybes darbuotojams susipažinti su kolegomis iš visos įmonės. Juk kolegos užsiima ne tik pardavimu, klientų aptarnavimu ar produktų kūrimu – jie visi yra tos pačios įmonės darbuotojai, kurie siekia tų pačių strateginių tikslų. Įsitikinkite, kad įmonės vakarėlis yra įtraukiantis, įdomus, yra vedėjai, kurie padės išlaikyti jaukią ir linksmą atmosferą. Sąlygos turėtų būti tinkamos bendrauti, ne tik su savo artimiausiais kolegom,bet ir iš kito skyriaus komandos draugais.
  1. Suteikia galimybes būti pripažintam: Remiantis statistika, viena iš priežaščių, kodėl darbuotojai palieką įmonę – nepakankamas pripažinimas įmonėje. Gali pasirodyti, kad užduotis neįmanoma, tačiau vakarėliai suteikia puikią galimybę pripažinti savo darbuotojus už sunkų darbą, kurį jie nuveikė per metus. Jei jūsų įmonė linkusi pabrėžti komandos pastangas, būtinai pripažinkite komandos laimėjimus. Jei pirmenybę teikiate individualiems pasiekimams, galite išbandyti kažką panašaus į apdovanojimų ceremoniją.
  1. Tai paskatina morališkai: Metų pabaiga dažnai susideda iš daugelio galvos skausmų: terminai, nespėti įvykdyti tikslai, chaosas darbinėje aplinkoje, artėjančios šventės ir t.t. Tai atsiliepia visiems darbuotojams, o kompanijos renginys yra puiki proga atgaivinti darbuotojus ir priminti jiems priežastis, kodėl jie pasirinko darbą jūsų įmonėje.
  1. Tai leidžia darbuotojams susipažinti/bendrauti su vadovais ir visa vadovybe: Ypač didesnėse įmonėse kai kurie darbuotojai galbūt niekada nebuvo susitikę su generaliniu direktoriumi, ar vykdomosios komandos nariais. Jei norite, kad jūsų įmonės kultūra skleistų pasitikėjimo įmone jausmą, nebloga idėja, kad darbuotojai turėtų galimybę susibendrauti ir užmegzti ryšius su savo valdymo komanda. Įmonės šventės suteikia galimybę darbuotojams susitikti ir susipažinti su vadovais, nepaisydami biuro spaudimo.

Pora patarimų, prieš rengiant įmonės šventę:

Jeigu norite įsimintino ir kokybiško vakarėlio, patartina į renginių organizatorius kreiptis bent jau prieš du mėnesius.

Įmonės vakarėlį patartina rengti ne savaitgalį, bet paprastą dieną – taip turėsite platesnį pasirinkimą – vietos, pramogų, taip pat sutaupysite.

Tuzai.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *